Zespół Tulia

Już 14 maja Tulia po raz pierwszy stanie na eurowizyjnej scenie. Podczas pierwszego półfinału polskie reprezentantki wykonają utwór "Pali się  (Fire of Love)". Wokalistki mają za sobą próby, na których udało nam się zobaczyć, w jakich kreacjach pojawią się na scenie. A są one naprawdę imponujące - każda z nich będzie miała na głowie piękną koronę, przykrytą na początku czerwoną woalką. Do tego czerwone gorsety i kolorowe prążkowane spódnice. 

Zobacz: Tulia już po pierwszych próbach na Eurowizji 2019! Jak będzie wyglądać ich występ? Zobacz!

A jak wokalistki z zespołu Tulia wyglądają na co dzień - bez scenicznych, ludowych strojów i mocnego makijażu? Zobaczcie zdjęcia! 

1/4
Tulia bez strojów ludowych

W skład zespołu Tulia wchodzą cztery piękne wokalistki: Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak. Zespół powstał w 2017 roku w Szczecinie i wykonuje muzykę folkową. Ich wizerunek jest więc mocno związany z ludowością, a panie zawsze występują w pięknych, kolorowych strojach. Jednak na co dzień wybierają zupełnie inne stroje! Od kilku dni są już w Izraelu, gdzie jest słonecznie, a więc na na spacer po Jerozolimie wybrały modną panterkę! 

2/4
Tulia bez strojów ludowych

Tulia, podczas pobytu w Izraelu, została również zaproszenie do polskiej ambasady! 

Zostałyśmy zaproszone przez Ambasadora RP w Izraelu, Pana Marka Magierowskiego do złożenia wizyty podczas uroczystego bankietu. Zostałyśmy miło przywitane i ugoszczone, zaśpiewałyśmy fragment naszego eurowizyjnego utworu „Pali się” oraz piosenkę „Jeszcze Cię nie ma”. Następnie brałyśmy udział w ESC Welcome Party, gdzie poznałyśmy wielu wielbicieli konkursu, kolejnych artystów i gdzie bawiłyśmy się do największych eurowizyjnych hitów - napisały na Instagramie.


Na tę okazję wybrały czarno białe sukienki z 1683atelier!

3/4
Tulia bez strojów ludowych

Podczas konferencji prasowej dziewczyny z Tulii postawiły na dżins! Nie zabrakło jednak mocnego, czerwonego akcentu w postaci butów i ust! 

4/4
Tulia podczas prób na Eurowizji 2019
Andres Putting

Na Eurowizji 2019 Tulia wystąpi w zapierających dech w piersi strojach! Jak myślicie, czy dziewczyny podbiją Europę z utworem "Pali się (Fire of Love)"? My trzymamy za nie kciuki! Półfinał z udziałem Tulii 14 maja w TVP 1 o godzinie 21!

 

Więcej na temat Eurowizja Tulia