Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak w Opolu
ONS
Newsy

Trwają przygotowania Edyty Górniak do jubileuszowego koncertu. Znamy szczegóły

Towarzyszy jej ogromna ekipa

Już w najbliższy piątek rozpocznie się festiwal w Opolu. Tym razem największą gwiazdą polskiego święta muzyki będzie Edyta Górniak. Dla artystki będzie to wyjątkowy koncert, bowiem wystąpi każdego dnia z recitalem z okazji 25-lecia pracy artystycznej. AfterParty.pl poznało kilka ciekawych szczegółów dotyczących show Górniak.

Edycie towarzyszyć będzie 20-osobowa ekipa - fryzjerzy, mejkapiści, styliści, asystenci. Podczas koncertów nie zabraknie starych utworów i wspomnieć sprzed lat, szczególnie tych ze sceny opolskiej. Dokładnie w tym miejscu Edyta zadebiutowała 25 lat temu z piosenką "Zły chłopak". Od tego czasu jej życie zmieniło się w bajkę, którą śledzimy z zapartym tchem.

- Edyta zaśpiewa największe przeboje, na czele z To Nie Ja. Od tej piosenki zaczęła się jej kariera w Europie i Azji. Utwór będzie miał szczególną oprawę i zabrzmi w sobotę wieczorem. W przerwach pomiędzy intensywnymi próbami, Edyta odwiedzi dawną szkołę podstawową - mówi nam koleżanka z otoczenia Górniak


Czekamy z zapartym tchem na jubileuszowy koncert Edyty Górniak. Tuż po nim gwiazda ruszy w tournee po największych miastach w Polsce.

Zobacz: "Kocham gejów!" Edytę oklaskiwał nawet przyjaciel DodyKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak we Wrześni
Monika Drewniak
Newsy
Edyta Górniak zaśpiewa swój wielki przebój z Pocahontas dla twórców Disneya! Pamiętacie ten hit? Posłuchajcie!
Edyta Górniak zaśpiewa swój wielki przebój z Pocahontas dla twórców Disneya! Pamiętacie ten hit? Posłuchajcie!

Edyta Górniak zaśpiewa na Festiwalu Muzyki Filmowej! 28 maja, w tę sobotę, w Krakowie odbędzie się gala, na którą została zaproszona Edyta Górniak , a koncert będzie dotyczył muzyki i piosenek z filmów animowanych. Dlatego Górniak zaśpiewa swoją piosenkę, którą nagrała do produkcji "Pocahontas" . Czy pamiętacie piosenkę "Kolorowy wiatr"? To właśnie ten hit zaśpiewa Edyta, która będzie miała tego dnia niezwykłych słuchaczy, bowiem na koncert zostali zaproszenie przedstawiciele studia Walta Disneya! Spośród wielkich gwiazd, które śpiewały do animacji Disneya, tylko Edyta Górniak została zaproszona jako gość specjalny. Na scenie towarzyszyć będzie jej orkiestra, dlatego jesteśmy pewni, że będzie to wyjątkowe wykonanie. Zobacz także: Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!   Dla tych, którzy nie pamiętają, albo pamiętają, ale i tak chcą posłuchać - teledysk do piosenki "Kolorowy wiatr" z Pocahontas!   Edyta Górniak w teledysku była przebrana za Indiankę.   Pocahontas w połowie lat 90. była kultową bajką.

Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!

Edyta Górniak i Ewa Farna - to duet, na który wszyscy czekają od kilku tygodni. Edyta Górniak obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat na scenie. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę - trasę koncertową “Love 2 Love”. Podczas występów na scenie towarzyszą jej inni artyści m.in. Glaca czy Monika Kuszyńska . Na najbliższych koncertach Edyta zaśpiewa z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz. Ewa Farna zapytała nawet swoich fanów, jaki utwór ma wykonać z Edytą. Wszyscy byli zgodni:  powinny razem zaśpiewać “To nie ja”! Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz Udało nam się dowiedzieć, jaki hit ostatecznie wykonają panie. Trzeba przyznać, że początek tytułu zgadza się z tym, co marzyło się fanom:) Edyta Górniak zaśpiewa razem z Ewą Farną “To nie tak, jak myślisz”, czyli przebój, który Górniak  nagrała do filmu “To nie tak jak myślisz, kotku”. Z kolei z Edytą Bartosiewicz Edyta Górniak zaśpiewa  swój wielki hit “Nie proszę o więcej”, którego autorką jest... Bartosiewicz. Koncert z udziałem Edyty Bartosiewicz odbędzie się 9 października w Poznaniu, a duet z Ewą Farną będą mogli zobaczyć wielbiciele Edyty Górniak 8 października we Wrocławiu. Edyta i Ewa? To będzie naprawdę duet marzeń! W ostatni weekend Edyta zaśpiewa w jednym z wrocławskich klubów. Mamy zdjęcia z jej występu:      

ONS
Newsy
Znamy kolejnego gościa trasy koncertowej Edyty Górniak. Kochamy ten duet!
Kto to będzie?

  Edyta Górniak rusza w trasę Love 2 Love   Zbliża się trasa koncertowa Edyty Górniak “Love 2 Love”. Pierwszy koncert odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. To pierwsza trasa koncertowa artystki od lat, dlatego gwiazda szykuje dla swoich fanów wiele atrakcji. Jak już wcześniej informowaliśmy, jednym z gości gwiazdy będzie Glaca z zespołu Sweet Noise , z którym Edyta Górniak przed laty nagrała piosenkę “Nie było”. Edyta zaproponowała też duet Ewie Farnej , z którą najprawdopodobniej zaśpiewa swój eurowizyjny hit "To nie ja". Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak na swój pierwszy koncert w Kielcach zaprosiła Mietka Szcześniaka, z którym nagrała kiedyś piosenkę “Dumka na dwa serca”. Para znów spotka się razem na scenie i prawdopodobnie znów zaśpiewają razem hit, który otrzymał nawet Złotą Kaczkę w kategorii “Najlepsza piosenka ostatniego 50-lecia”. Kupiliście już bilety na koncerty Edyty Górniak? Radzimy się pospieszyć, bo cieszą się dużym zainteresowaniem!   Edyta Górniak i Mietek Szcześniak:                    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner