Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa.

Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa. Czy gwiazda "M jak miłość" przestrzega zasad kwarantanny? Co jest dla niej najgorsze w tej sytuacji? Epidemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała prawie cały świat. Z każdym dniem kolejne państwa wprowadzają nowe obostrzenia- w Polsce już jakiś czas temu zostały zamknięte szkoły, kina, czy teatry. Specjaliści apelują również, żeby bez potrzeby nie wychodzić z domu. Jak znosi to Teresa Lipowska?

Flesz ewydanie

Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

Gwiazda "M jak miłość" szczerze o samotności podczas epidemii

Teresa Lipowska, która w hicie Telewizyjnej Dwójki wciela się w uwielbianą przez widzów Barbarę Mostowiak, w rozmowie z mediami przyznała, że stosuje się do zaleceń władz i stara się nie wychodzić z domu. W związku z epidemią koronawirusa aktorka unika kontaktów z innymi osobami i to właśnie samotność, według Teresy Lipowskiej, jest najgorsza w tych trudnych chwilach.

Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat!- "Super Express" cytuje aktorkę.

Gwiazda "M jak miłość" w programie TVP "Bądźmy razem w domu" przyznała jednak, że w trudnych chwilach ratują ją rozmowy telefoniczne.

Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna- przyznała aktorka.

A Wy jak znosicie "narodową kwarantannę"?

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ujawnia wysokość swojej emerytury. Kolejne szokujące wyznanie po Maryli Rodowicz!

Teresa Lipowska narzeka na samotność podczas epidemii koronawirusa.

Teresa Lipowska
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

Teresa Lipowska
East News
Newsy
Teresa Lipowska z "M jak miłość" ciężko zniosła izolację związaną z koronawirusem. "Byłam uwiązana"!
Teresa Lipowska z "M jak miłość" ciężko zniosła izolację związaną z koronawirusem. "Byłam uwiązana"!

Epidemia koronawirusa spowodowała, że przez wiele tygodni ludzie musieli zamknąć się w swoich domach. Niektórzy bardzo ciężko przechodzili czas izolacji, a wśród nich Teresa Lipowska . Gwiazda " M jak miłość " wyznała szczerze,  że z trudem znosiła zamknięcie w czterech ścianach, głównie za sprawą tego, że mieszka sama. Aktorka stosowała się do zaleceń i starała się nie wychodzić z domu, jednak izolacja sprawiła, że było jej wyjątkowo ciężko. Czym zajmowała się w tym czasie? Teresa Lipowska o trudnej izolacji! Teresa Lipowska z racji swojego wieku, jak większość seniorów stosowała się do obostrzeń, aby uniknąć zarażenia koronawirusem. W trakcie przymusowej izolacji aktorka starała się pozostać aktywna i dużo czytała, jednak mimo tego, że starała się organizować sobie zajęcia to zamknięcie nie wpłynęło na nią dobrze:  W pandemii przez cały czas coś robiłam. Chodziłam sobie na spacery, coś działałam w domu, czytałam dużo poezji. Przeszłam to jakoś, ciężko...  Dla mnie było ciężko, bo jednak byłam uwiązana w gniazdku  – wyznała w programie „Rok 2020”. Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że uwielbia być osobą aktywną, spotykać się z ludźmi i realizować się zawodowo, dlatego stara się dbać o zdrowie, aby jak najdłużej móc korzystać z pełni życia: Moim marzeniem jest to, żeby mieć na tyle zdrowia i siły, żeby nie być ciężarem dla najbliższych. I żeby móc, chociaż w minimalnym stopniu, robić to, co kocham, kontaktować się z ludźmi, mieć nowe propozycje, odcinki. Kocham żyć i będę się starała, o ile zdrowie mi pozwoli, żyć jak najintensywniej i jak najdłużej - podkreśla aktorka. Już niebawem Teresę Lipowską będzie można oglądać w nowym sezonie "M jak miłość". Aktorzy serialu w...

Galeria Handlowa
East News
Newsy
Kiedy koniec zakazów?! Co z kinami i galeriami? "Być może część z nich pozostanie z nami na zawsze!"
Koronawirus w Polsce. Kiedy koniec zakazów? Kiedy zostaną otwarte galerie i kina? Jest komentarz minister rozwoju!

Minister rozwoju podczas ostatniej konferencji prasowej odniosła się do pytań o to, kiedy przestaną obowiązywać obostrzenia wynikające z epidemii koronawirusa. Kiedy znów zostaną otwarte kina, restauracje czy salony kosmetyczne? Jadwiga Emilewicz w rozmowie z mediami nie ukrywała, że władze wciąż zastanawiają się, kiedy będziemy mogli przestać stosować się do zasad kwarantanny. Przedstawicielka Ministerstwa Rozwoju głośno przyznała jednak, że niektóre nawyki być może nigdy nie będą już takie jak przed epidemią!  Kiedy zakończy się "narodowa kwarantanna"? W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa władze w Polsce już kilka tygodni temu wprowadziły wiele obostrzeń - zamknięto szkoły, kina, teatry i ograniczono działalność galerii handlowych. Pojawiły się apele, aby wychodzić z domu tylko w przypadkach gdy jest to konieczne. Podczas ostatniej konferencji prasowej minister rozwoju została zapytana, kiedy Polacy będą mogli wrócić do "normalności", kiedy zostaną otwarte kina, restauracje czy salony kosmetyczne? O tym, kiedy to nastąpi, decydować będą warunki epidemiczne. A te warunki, oraz kolejne zaostrzenie, referuje i zgłasza pan minister zdrowia, Łukasz Szumowski- Radio ZET cytuje Jadwigę Emilewicz. Nie mówimy o żadnej dacie. Mówimy o wariantach i kolejności, w jakich powinny się one odbywać- dodała. Ale czy w przyszłości zostaną zniesione wszystkie zakazy? Wiemy o tym, że powrót do normalności nie nastąpi z dnia na dzień. To nie jest tak, że z dnia na dzień wrócimy do wszystkich naszych nawyków, jakie mieliśmy przed czasem pandemii. Być może część z nich pozostanie z nami na zawsze- minister rozwoju przyznała podczas konferencji.  Co o tym sądzicie? Stosujecie się do zasad "narodowej kwarantanny"? Zobacz także: ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner