Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska
Newsy

Gwiazda "M jak miłość" ujawnia wysokość swojej emerytury. Kolejne szokujące wyznanie po Maryli Rodowicz!

Kolejna gwiazda zdradza, jak wyglądają emerytury artystów. Tym razem to Teresa Lipowska. Te stawki mogą zaskoczyć!

Emerytury gwiazd nie należą do wysokich. Artyści, często przyzwyczajeni do dużych gaży za role czy koncerty, potem muszą zderzyć się z rzeczywistością widząc kwotę emerytury z ZUS-u. Większość gwiazd nie liczy na kwotę, jaką zapewnia państwo, ale samodzielnie odkłada na przyszłość. Tak zamierza robić m.in. Maryla Rodowicz, która może liczyć na emeryturę w wysokości 1600 zł. To zdecydowanie za mało, aby się utrzymać. Stąd też jej plan na oszczędzanie.

Teraz tabloid ujawnił, ile wynosi emerytura Teresy Lipowskiej! Zobaczcie, jaką kwotę otrzymuje gwiazda " M jak miłość"..

Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

Jaką emeryturę ma Teresa Lipowska?

Teresa Lipowska jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie mogą narzekać na wysokość swojej emerytury. Jak ujawnia se.pl, aktorka otrzymuje 2200 złotych. Jednak to nie jedyne źródło dochodu gwiazdy! Teresa Lipowska od 19 lat gra w serialu "M jak miłość", gdzie może liczyć na stałe wynagrodzenie. To sprawia, że obie te kwoty zapewniają aktorce godne życie, bez obaw o środki finansowe na przyszłość. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu swoją przyszłą emeryturą był zszokowany Sławomir Świerzyński z zespołu "Bayer Full", który zdradził, że według wyliczeń ZUS należy mu się 386 zł. Z kolei na kwotę swojej emerytury nie będzie mógł narzekać król disco-polo. Zenek Martyniuk na przyszłość odkłada aż 4 tys. zł miesięcznie, o czym informował w rozmowie z wp.pl.

Czy emerytury gwiazd są faktycznie tak niskie?

Teresa Lipowska
Instagram

Teresa Lipowska, oprócz emerytury, otrzymuje także pensję za rolę w "M jak miłość"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ślemy Wam słoneczne uśmiechy prosto z Grabiny!

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Cichopek, Precigs, Teresa Lipowska
Marta Gostkiewicz
Newsy
Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?
Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

  " M jak Miłość " świętuje w tym roku swoje 18-lecie. I choć serial odnotowuje ciągle rekordowe wyniki oglądalności, pojawiają się wokół kontrowersje. Mowa nie tylko o odejściu aktorów, ale i krytyce jaka spadła na ekipę za warunki na planie. Wiąże się to ponoć także z atmosferą jaka tam panuje. Głośno było o słowach Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego . A jaka jest prawda? Kto ma wiedzieć, jak nie ona! Gra w serialu od samego początku, nie potrzebuje rozgłosu, ani medialnego szumu!  Teresa Lipowska opowiedziała nam jak naprawdę wygląda atmosfera na planie!   Polecamy:  "M jak miłość": Adriana Kalska jednym zdjęciem z planu serialu zdradziła, co dalej z Izą i Marcinem? Zobacz!   Teresa Lipowska grała serialową matkę Kacpra Kuszewskiego przez 18 lat

Teresa Lipowska	 100: imiona niepodległości
East News
Newsy
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?
Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa.

Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa. Czy gwiazda " M jak miłość" przestrzega zasad kwarantanny? Co jest dla niej najgorsze w tej sytuacji? Epidemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała prawie cały świat. Z każdym dniem kolejne państwa wprowadzają nowe obostrzenia- w Polsce już jakiś czas temu zostały zamknięte szkoły, kina, czy teatry. Specjaliści apelują również, żeby bez potrzeby nie wychodzić z domu. Jak znosi to Teresa Lipowska? Gwiazda "M jak miłość" szczerze o samotności podczas epidemii Teresa Lipowska, która w hicie Telewizyjnej Dwójki wciela się w uwielbianą przez widzów Barbarę Mostowiak, w rozmowie z mediami przyznała, że stosuje się do zaleceń władz i stara się nie wychodzić z domu. W związku z epidemią koronawirusa aktorka unika kontaktów z innymi osobami i to właśnie samotność, według Teresy Lipowskiej, jest najgorsza w tych trudnych chwilach. Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat!- "Super Express" cytuje aktorkę. Gwiazda "M jak miłość" w programie TVP "Bądźmy razem w domu" przyznała jednak, że w trudnych chwilach ratują ją rozmowy telefoniczne. Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna- przyznała aktorka. A Wy jak znosicie "narodową kwarantannę"? Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" ujawnia wysokość swojej emerytury....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner