Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska

Gwiazda "M jak miłość" ujawnia wysokość swojej emerytury. Kolejne szokujące wyznanie po Maryli Rodowicz!

Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska

Emerytury gwiazd nie należą do wysokich. Artyści, często przyzwyczajeni do dużych gaży za role czy koncerty, potem muszą zderzyć się z rzeczywistością widząc kwotę emerytury z ZUS-u. Większość gwiazd nie liczy na kwotę, jaką zapewnia państwo, ale samodzielnie odkłada na przyszłość. Tak zamierza robić m.in. Maryla Rodowicz, która może liczyć na emeryturę w wysokości 1600 zł. To zdecydowanie za mało, aby się utrzymać. Stąd też jej plan na oszczędzanie.

Teraz tabloid ujawnił, ile wynosi emerytura Teresy Lipowskiej! Zobaczcie, jaką kwotę otrzymuje gwiazda " M jak miłość"..

Jaką emeryturę ma Teresa Lipowska?

Teresa Lipowska jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie mogą narzekać na wysokość swojej emerytury. Jak ujawnia se.pl, aktorka otrzymuje 2200 złotych. Jednak to nie jedyne źródło dochodu gwiazdy! Teresa Lipowska od 19 lat gra w serialu "M jak miłość", gdzie może liczyć na stałe wynagrodzenie. To sprawia, że obie te kwoty zapewniają aktorce godne życie, bez obaw o środki finansowe na przyszłość. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu swoją przyszłą emeryturą był zszokowany Sławomir Świerzyński z zespołu "Bayer Full", który zdradził, że według wyliczeń ZUS należy mu się 386 zł. Z kolei na kwotę swojej emerytury nie będzie mógł narzekać król disco-polo. Zenek Martyniuk na przyszłość odkłada aż 4 tys. zł miesięcznie, o czym informował w rozmowie z wp.pl.

Czy emerytury gwiazd są faktycznie tak niskie?

Teresa Lipowska
Instagram

Teresa Lipowska, oprócz emerytury, otrzymuje także pensję za rolę w "M jak miłość"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ślemy Wam słoneczne uśmiechy prosto z Grabiny!

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Więcej na temat M jak miłość Teresa Lipowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13