Srebrna kurtka na wiosnę 2020

Trendy wiosna 2020: Lidl znów sprzedaje kurtkę za 50 złotych, która wygląda identycznie jak ta z Reserved

Srebrna kurtka na wiosnę 2020

Lidl zrobiła nam niespodziankę! Od poniedziałku (23 marca 2020) w Lidlu znów możecie kupić hitową kurtkę na wiosnę 2020. Srebrna termiczna kurtka marki Esmara była dostępna już w lutym, jednak w związku z dużym zainteresowaniem, Lidl postanowił wprowadzić ją znów do sprzedaży. Kurtka dostępna jest w trzech kolorach (niebieski, czarny, srebrny), jednak my uważamy, że powinnyście wybrać tę w kolorze srebrnym. Termiczna kurtka z Lidla na wiosnę kosztuje 59 złotych - co ciekawe, identyczną znaleźliśmy w ofercie Reserved, z tym że ta jest droższa i kosztuje 139 złotych. Różnica w cenie jest spora, ale kiedy patrzymy na te dwa modele - naszym zdaniem, nie różnią się one absolutnie niczym - oprócz oczywiście ceną.

Zobacz także: Trendy wiosna 2020: projektanci przekonują, że to najmodniejsze spodnie!

Taka kurtka na wiosnę sprawdzi się idealnie - jest ciepła i lekka - i będzie pasować do tysiąca waszych wiosennych stylizacji. A co najważniejsze, jest też wodoodporna i ochroni cię przed wiatrem. Skusicie się na ten model?

Zobacz także: Kinga Rusin wybrała najmodniejsze spodnie na wiosnę 2020. Tym razem to nie jeansy!

Tak wygląda kurtka z Lidla za 59 złotych. Jest lekka i ciepła - idealna na wiosnę 2020. 

Srebrna kurtka z Lidla, 59 zł

Zobacz także: Kinga Rusin wybrała najmodniejsze spodnie na wiosnę 2020. Tym razem to nie jeansy!

Niemal identyczną kurtkę znajdziecie w Reserved. Jedyną różnicą jest tak naprawdę cena. Kurtka z Reserved jest ponad dwa razy droższa - kosztuje 139 złotych.

Srebrna kurtka z Reserved, 139 zł

Dla porównania spójrzcie na srebrną puchówkę od Khrisjoy. Ceny kurtek tej luksusowej marki zaczynają się od 5800 złotych.

Khrisjoy, srebrna puchowa kurtka

 

Więcej na temat Lidl
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06