Trendy wiosna 2020: koloryzacja drenched hair color
Pinterest.com

Drenched hair color to hitowa koloryzacja na wiosnę 2020! Jak wygląda?

Trendy wiosna 2020: koloryzacja drenched hair color
Pinterest.com

Chcesz zmiany na głowie? Pomyśl o nowym kolorze włosów. Jednym z najważniejszych trendów w na wiosnę 2020 jest koloryzacja drenched hair. Zobacz, na czym polega i jak wygląda!

Trendy wiosna 2020: koloryzacja drenched hair. Co to jest?

Wiosenne trendy w koloryzacji dają dużą dowolność. Modne są włosy o karmelowych tonach, czekoladowy brąz, zimny blond, a nawet… widoczne odrosty. Świetnie wyglądają zwłaszcza na półdługich włosach! Jest jeszcze jedna koloryzacja, która zrobi w tym sezonie prawdziwą rewolucję! Mowa o drenched hair color, czyli koncepcji kolorystki włosów z chicagowskiego salonu Maxine, Karissy Schaudt. Drenched hair color polega łączeniu na głowie dwóch (lub więcej!) kolorów w kontrastowy sposób, techniką wyrazistych plam. Tym różni się od balejażu i koloryzacji ombre, które zapewniają subtelny, delikatny efekt przejścia tonów między odcieniami włosów. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz!

Zobacz także: Julia Wieniawa w nowej fryzurze! To cięcie to totalny hit na wiosnę 2020

Drenched hair color na włosach blond wygląda najlepiej, jeśli od skóry włosy są ciemniejsze i rozjaśniają się na długościach. Miejsce, w którym kolory ze sobą graniczą, wart podkreślić modnymi spinkami. 

Ponieważ drenched hair color to punkowa, niepokorna koloryzacja, często pojawia się w odważnych wersjach. Marchewkowy rudy i brąz z nutą oberżyny? Tak!

Rozjaśnione pasma przy twarzy widzieliśmy już nie raz, ale w tak radykalnej wersji - nie! Drenched hair color w wersji brązowo-blond może też mieć oblicze wyrazistego kontrastu pomiędzy jasnymi pasmami okalającymi buzię, a ciemną resztą włosów.

Jeśli marzy ci się nietypowy, szalony odcień włosów, drenched hair to koloryzacja dla ciebie! Idealnie wygląda z supermodnym różem. Zwłaszcza na ciemnych włosach!

Więcej na temat kolorowe włosy
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06