Co będziemy nosić latem? Najlepszym miejscem na znalezienie odpowiedzi na to pytanie, jest czerwony dywan Inauguracji Sezonu Letniego z Raffaello. Zobaczcie, co goście założyli z okazji rozpoczynającego się lata.

Reklama

Dlaczego gwiazdy pojawiły się w przypałacowym ogrodzie w Wilanowie? Ponieważ świętowały 25. urodziny pralinki Raffaello. To było miejsce, w którym warto było być: piękna sceneria, romantyczne huśtawki, niezwykły duet muzyczny – Kayah i Andrzej Piaseczny oraz najmodniejsze kreacje!

Poznaj najgorętsze letnie trendy.

Zobacz także

Koronki

East News

Koronki to najlepsze opcja na lato. Nic dziwnego, że gwiazdy wybrały właśnie koronkowe sukienki.

Weronika Rosati, Olga Borys i Sara Faraj w delikatnych, jasnych kolorach, natomiast Lidia Kopania wybrała coś bardziej zmysłowego – koronkową spódnicę w czarnej wersji.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska czy Edyta Herbuś, która lepiej wygląda w bieli? POJEDYNEK

Róż

East News

Pozostajemy w delikatnym klimacie. Na wiosenno-letnich wybiegach królował kolor różowy. W tegorocznych kolekcjach oglądaliśmy odcienie zarówno ostre i odważne, jak i lekkie i subtelne.

Wiedzą o tym goście Raffaello. Paulina Koziejowska, Aleksandra Ciupa, Julia Wróblewska i Dorota Michałowska zaprezentowały tam całą paletę różu.

Kombinezony

East News

Kombinezony już kolejny rok z rzędu znajdują się w czołówce trendów sezonu. To dlatego, że to prosty i elegancki sposób na letnią stylizację.

Seksowne, białe kombinezonu wybrały Kasia Krupa i Katarzyna Krawczyk – partnerka Piotra Zelta.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy witają lato! Która wyglądała na otwarciu sezonu najlepiej? PLEBISCYT

Odrobina czerwieni

Materiały prasowe

Dwie panie: Omenaa Mensah i Magdalena Mielcarz pokazały nam podobne stylizacje. Choć na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie inne – pierwsza kobieca i zwiewna, druga z pazurem – zwróćmy uwagę na czerwone akcenty.

Obie gwiazdy wybrały satynę – Omenaa Mensah pokazała seksowy, satynowy top, a Magda Mielcarz satynową podszewkę żakietu. Stylizacje dopełniły szpilki z czerwonego aksamitu.

Matalic na bucie

Materiały prasowe

Na koniec przyjrzyjmy się jeszcze butom gwiazd, które witały lato z Raffaello. Można zauważyć, że większość z nich wybierało szpilki z czubem w szpic. To jednak nie wszystko, na czerwonym dywanie w Wilanowie królowały metaliczne odcienie srebra i złota w różnych wydaniach.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Reklama

Która z pań wybrała najlepiej? Edyta Herbuś, Gabi Drzewiecka, Weronika Rosati, Joanna Horodyńska czy Anna Wendzikowska.

Reklama
Reklama
Reklama