Inauguracja Sezonu Letniego z Rafaello 2017
Materiały prasowe

Taki duet to rzadkość! Kayah i Piasek we wspólnym urodzinowym koncercie. Kto otrzymał taki wyjątkowy prezent?

Inauguracja Sezonu Letniego z Rafaello 2017
Materiały prasowe

Uwierzylibyście, że Raffaello wczoraj świętowało swoje 25. urodziny?! Z tego powodu tegoroczna impreza z okazji Inauguracji Sezonu Letniego z Raffaello miała wyjątkowy charakter. Marka Ferrero przygotowała dla swoich gości wyjątkowy wieczór. Jednym z prezentów był jedyny w swoim rodzaju koncert.

 

Sympatycy Raffaello już po raz piąty zostali zaproszeni do zapierającego dech w piersiach ogrodu przy Pałacu w Wilanowie, aby celebrować pierwsze dni lata i kolejny rok ulubionej pralinki z migdałowym sercem ukrytym w aksamitnym kremie otulonym płatkami kokosa.

 

 

Kwiaty, światła, huśtawki i romantyczny nastrój – to wszystko czekało wczoraj na gości Raffaello w przypałacowym ogrodzie.

Inauguracja sezonu letniego z marką Raffaello to wielka przyjemność, nie tylko ze względu na moją ulubiona porę roku i piękną scenerię tego wieczoru, ale także ze względu na wyjątkowych ludzi, z którymi można spędzić te chwile – mówi aktorka Magdalena Mielcarz.

Raffaello
Materiały prasowe
Czerwony dywan aż błyszczał od gwiazd – Omena Mensah, Anna Wendzikowska, Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski i wielu, wielu innych…

 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska czy Edyta Herbuś, która lepiej wygląda w bieli? POJEDYNEK

 

Raffaello
Materiały prasowe

Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zadbali o wyjątkową atmosferę spotkania.

Raffaello
Materiały prasowe

Podczas wieczoru nie mogło zabraknąć także tradycyjnych gości specjalnych Raffaello – Kayah i Andrzeja Piasecznego, którzy również podczas tegorocznej edycji zachwycili uczestników niezwykłym koncertem.

Ciepły wieczór, piękna sceneria i wspaniała publiczność – nie można wymarzyć sobie lepszych okoliczności do występu. Bardzo cieszę się, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się z marką Raffaello, zaśpiewać tu razem z Andrzejem Piasecznym i tak dobrze się bawić – mówi Kayah.

Szczególne miejsce i nastrojowa scenografia umożliwiły gościom podróż do letniego, urodzinowego świata Raffaello, które tak jak smak delikatnych pralinek, na długo pozostaną w pamięci…

Więcej na temat Andrzej Piaseczny Kayah
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55