Sylwia Przybysz rusza w trasę koncertową Trasa koncertowa Sylwii Przybysz Okładka płyty Czas Sylwii Przybysz Sylwia Przybysz w trasie koncertowej Sylwia Przybysz w trasie koncertowej
Sylwia Przybysz rusza w trasę koncertową
mat. prasowe
1/6
Sylwia Przybysz rusza w trasę koncertową
mat. prasowe

 

Sylwia Przybysz ogłosiła trasę koncertową "Czas na Show", promującą płytę "Czas", a my znamy wszystkie szczegóły! Gdzie wystąpi? W jakich miastach? Czego fani mogą spodziewać się po popularnej artystce? Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

Zobacz także: Sylwia Przybysz została nominowana do prestiżowej nagrody, o którą będzie walczyć z... Ewą Farną i Dawidem Kwiatkowskim!

 

2/6
Trasa koncertowa Sylwii Przybysz
mat. prasowe

 

Sylwia Przybysz pojawi się w takich miastach jak Lublin, Kraków Poznań, Warszawa, Wrocław czy Zielona Góra. Szczegóły na grafice powyżej. Ceny biletów? Od 39 zł do 259 zł za bilet VIP (umożliwiający spotkanie z Sylwią). Jak zapowiada sama artystka, wszystkich fanów podczas koncertów przeniesie w magiczny świat! 

 

Zobacz: Szczere wyznanie Sylwii Przybysz o trudnych muzycznych początkach: "Nie mogłam się realizować w tym co kochałam przez moją siostrę"

 

3/6
Okładka płyty Czas Sylwii Przybysz
mat. prasowe

 

Sylwia Przybysz na koncertach zaśpiewa utwory z płyty "Czas":  trzeci album w karierze Sylwii Przybysz. Kilkanaście kompozycji, wzruszające i motywujące teksty, łatwo zapadające w pamięć melodie, międzynarodowi goście oraz to „coś” czego nie miały poprzednie płyty i bonus track. Co mówi o niej sama Sylwia? 

 

4/6
Sylwia Przybysz w trasie koncertowej
mat. prasowe

 

„Nowa płyta poświęcona jest trudnym chwilom, którymi nigdy wcześniej nie potrafiłam dzielić się z fanami. Czuję, że odciążyłam swoją głowę, bo w piosenkach opowiadam o przeszłości, o tym, by zostawić ją w tyle. Czeka na nas wiele pięknych chwil w przyszłości a wszystko przyjdzie z czasem. Poznajcie teraz mój CZAS. Mam nadzieję,ż e będzie Waszym lekiem na całe zło"–dodaje Sylwia Przybysz.

Zobacz: Nie tylko Gąsiewska zachwyciła na studniówce. Zobaczcie kreacje innych gwiazd: Wieniawy, Lis, Przybysz... ZDJĘCIA

 

W galerii zobaczycie również najnowszą sesję Sylwii! 

5/6
Sylwia Przybysz w trasie koncertowej
mat. prasowe
6/6
Sylwia Przybysz w trasie koncertowej
mat. prasowe
Więcej na temat Sylwia Przybysz