NA ŻYWO: Zaczęły się pre-eliminacje Miss Universe 2013! Oglądaj

Już w najbliższą sobotę poznamy tegoroczną Miss Universe. Najpiękniejsze kobiety z całego świata od prawie dwóch tygodni przygotowują się do wielkiej gali, która odbędzie się w Moskwie. W tym roku Polskę reprezentuje Paulina Krupińska, która ma bardzo duże szansę na koronę. Zobacz: Paulina Krupińska w finałowej trójce Miss Universe

Dziś w stolicy Rosji, odbyły się pre-eliminacje do wielkiej gali, które transmitowane są na żywo w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Miss Universe (możesz oglądać poniżej). Wydarzenie jest próbą generalną przed wielkim sobotnim wyjściem.

Uwaga! Wszystko co wydarzy się na moskiewskiej scenie jest fikcyjne i piękność, która drogą losowej eliminacji zdobędzie nagrodę, nie koniecznie musi znaleźć się chociażby w finałowej 16-stce. Jest to również dobry moment, aby jurorzy bliżej poznali wszystkie miss.

Wydarzenie będące zapowiedzią ostatecznych wyborów Miss Universe 2013 silnie promowane jest w sieci. Na zdjęciach, które zachęcają do transmisji online pojawia się m.in. nasza Miss Polonia (jako jedna z pięciu dziewczyn).

Przypominamy również, że cały czas możemy pomóc naszej miss w zdobyciu korony. Szczegóły głosowania i link tutaj.

Zobacz: Tak Polka wypadła na pre-eliminacjach Miss Universe 2013!

Zobaczcie relację na żywo z pre-eliminacji Miss Universe 2013:

Tak wypadła Polka na pre-eliminacjach do Miss Universe 2013:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17