Paulina Krupińska w finałowej trójce Miss Universe. Paulina Krupińska wygrała Miss Universe 2013! Miss Turcji Berrin Keklikler Miss Boliwii Alexia Viruez Miss Hiszpanii Patricia Rodriguez Miss Czech Gabriela Kratochvilova
Paulina Krupińska w finałowej trójce Miss Universe. Paulina Krupińska wygrała Miss Universe 2013!
ONS
Tak zdecydowało 86 jurorów
1/9
Paulina Krupińska w finałowej trójce Miss Universe. Paulina Krupińska wygrała Miss Universe 2013!
ONS

Oby to był dobry omen! Czytelnicy bardzo popularnego serwisu Global Beauties, poświęconego konkursowi Miss Universe, ogłosili właśnie swoje typowania do korony. Według opinii profesjonalnego jury, w którego skład wchodzą osoby związane z historią najważniejszego na świecie konkursu piękności, po raz pierwszy od lat Polska ma ogromną szansę na prestiżowy tytuł.

W głosowaniu wygrała Turczynka, a tuż za nią Miss Boliwii. Paulina Krupińska uplasowała się z tytułem II V-ce Miss Universe. W piątce znalazły się też piękności z Hiszpanii i Czech. Co ciekawe, pod uwagę brano nie tylko zdjęcia promocyjne, ale też wywiady wideo oraz recenzje jurorów i organizatorów z Rosji.

To już 13 letnia tradycja Global Beauties że poprosiliśmy 86 jurorów aby ocenili piękne twarze na podstawie wywiadów wideo. Zdjęcia przecież bywają mylące. Tegoroczna walka toczyła się między Turcją a Boliwią. Za to nikt nie miał wątpliwości co do Polski. - czytamy na stronie globalbeauties.com.


Polka od początku zdobywa same ochy i achy, a internauci nie szczędzą jej słów zachwytu. Wczoraj Paulina zachwyciła na wielkiej charytatywnej aukcji w Moskwie, na której przyćmiła pozostałe miss. Zobacz: Polka zachwyca na tle konkurencji

Przypominamy również, że cały czas możemy pomóc naszej miss w zdobyciu korony. Szczegóły głosowania i link tutaj.

2/9
Miss Turcji Berrin Keklikler
missuniverse.com
3/9
Miss Boliwii Alexia Viruez
missuniverse.com
4/9
Miss Hiszpanii Patricia Rodriguez
missuniverse.com
5/9
Miss Czech Gabriela Kratochvilova
missuniverse.com
6/9
Miss RPA Marilyn Ramos
missuniverse.com
7/9
Miss Indii Manasi Moghe
missuniverse.com
8/9
Miss Australii Olivia Wells
missuniverse.com
9/9
Paulina Krupińska - oficjalne zdjęcia Miss Universe 2013
Miss Universe mat. prom.