Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Andrzej Bizoń
East News
Newsy

Zmarły Andrzej Bizoń miał ledwie 44 lata. Ale życie o dawna nie oszczędzało aktora i Mistera Polski

Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. Życie go nie oszczędzało!

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel Mariusz Połeć, który za zgodą aktora i jego rodziny był organizatorem zbiórki pieniędzy na jego leczenie. Aktor i Mister Polski odszedł w wieku 44 lat po ciężkiej chorobie:

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku.

Robert Kudelski z "Na Wspólnej" schudł 20 kilogramów!

Na co chorował Andrzej Bizoń?

Model cieszył się sławą i rozwijał aktorsko, mając przed sobą karierę, która została tragicznie przerwana przez ciężką chorobę. Andrzej Bizoń od 10 lat chorował na ZZSK czyli zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba szybko postępowała i w efekcie doprowadziła do całkowitego paraliżu.

Aktor od 7 lat przebywał w swoim rodzinnym domu w Witkowicach koło Kęt. 13 stycznia 2020 roku obchodził swoje 44 urodziny, a zaledwie kilka dni temu przyjaciel Andrzeja Bizonia poinformował, że aktor całkowicie stracił wzrok:

Andrzej Bizon dziś stracił całkowicie wzrok. Prosił aby poinformować was, że do czasu aż nie nauczy się posługiwać telefonem w opcji głosowej (dla niewidomych) zmuszony jest zawiesić swoją aktywność w social mediach - czytamy na Facebooku Andrzeja Bizonia.

Mężczyzna nie zamierzał się poddawać się i nawet mimo utraty wzroku planował dostosować się do obecnej sytuacji. Niestety, 18 maja 2020 roku pojawiła się tragiczna wiadomość o śmierci aktora, którą przekazał jego przyjaciel Mariusz Połeć.

Informacja była ogromnym zaskoczeniem, na stronie pomagam.pl cały czas odbywała się zbiórka na leczenie i rehabilitację Andrzeja Bizonia. 

Kim był Andrzej Bizoń?

Andrzej Bizoń w 2000 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa i wyjechał do Mediolanu, by pracować w modelingu. Niedługo po powrocie do kraju wziął udział w popularnym reality show Polsatu - „Dwa światy”.

Bizoń swoich sił próbował też jako aktor. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialach „Niania” czy „Na wspólnej”. Pojawił się też w filmie „Pogoda na jutro” Jerzego Stuhra i "Dublerzy". Dynamicznie rozwijającą się karierę Andrzeja Bizonia przerwała choroba. Aktor musiał sam finansować swoje leczenie, ponieważ z racji zawodu nie mógł liczyć na rentę:

Przez 7 lat, gdy pracowałem w zawodzie aktor/model, moi pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek na ZUS, dlatego nie przysługuję mi renta. Zebraną kwotę przeznaczymy na rehablitację, pomoc w leczeniu, oraz na przysłowiowe "życie". - czytamy na stronie pomagam.pl, gdzie odbywała się zbiórka na rehabilitację Andrzeja Bizonia.

Zobacz takżeNie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata

Andrzej Bizoń na planie filmu "Dublerzy".

Andrzej Bizoń na planie filmu Dublerzy
East News

Andrzej Bizoń w 2000 roku otrzymał tytuł Mistera Polski. Prowadził wiele imprez z gwiazdami, m.in. z Katarzyną Cichopek.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...
East News
Newsy
Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...
Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...

"Kogel Mogel" to komedia wszech czasów, która bawi do łez. Wielu fanów produkcji zna scenariusz na pamięć, jednak wciąż bez znudzenia i chęcią zasiada po raz kolejny przed telewizorem. Kultową historię Kasi, która uciekła do Warszawy, ponieważ nie chciała wyjść za mąż zna chyba każdy. W tym filmie ciężko jest wybrać ulubioną postać. Jednak prawdziwe życie aktorów nie było dla nich tak łaskawe. W życiu wielu z nich wydarzyły się ogromne tragedie, które odcisnęły piętno na ich przyszłości. Wielu z nich nie ma już wśród nas, m. in. uwielbianego Pawełka - męża Kasi, którego grał Dariusz Siatkowski. Aktor zginął w wieku 48 lat. Jakie jeszcze dramatyczne historie spotkały aktorów, wcielających się w uwielbiane przez milionów Polaków postacie z filmu "Kogel Mogel"?  Zobacz także:  Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku

Andrzej Bizoń nie żyje
Newsy
Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata
O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel. Andrzej Bizoń nie żyje. Na co zmarł? Kim był? Przyczyny śmierci Andrzeja Bizonia.

Nie żyje Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, który pojawił się w m.in. serialach "Niania" czy "Na wspólnej". O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Andrzej Bizoń nie żyje Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywał w swoim domu w Witkowicach. 13 maja, jak informowano na portalu zrzutka.pl, mężczyzna całkowicie stracił wzrok. Jak informuje Połeć, organizator zbiórki pieniędzy, mężczyzna odszedł dziś, 18 maja, w dniu setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla niego wielkim autorytetem: Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. Andrzejku, odpowiadam CI: Tak. Jeśli ktoś myśli, że to koniec, to ja mu z tego miejsca odpowiadam, że to dopiero początek. Poślij Ojcze z nieba, Ducha pocieszyciela, dla wszystkich tych, którzy go teraz potrzebują, a zwłaszcza dla mamy i taty Andrzeja, jego sióstr i brata, oraz syna. Rodzinie i bliskim...

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews
Seriale
Sparaliżowany Mister Polski, Andrzej Bizoń, prosi o pomoc. Gwiazdor "Na Wspólnej" tonie w długach
Andrzej Bizoń, mister Polski, gwiazdor, model, poważnie choruje i prosi o pomoc. Mister Polski, gwiazdor "Na wspólnej" jest sparaliżowany

Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, walczy o życie. Od 10 lat choruje na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywa w swoim domu w Witkowicach. Prosi o pomoc finansową - wsparcie w leczeniu oraz długi.  Mister Polski prosi o pomoc! Kilkanaście lat temu w polskim show-biznesie było bardzo głośno o Andrzeju. Po wygranej w konkursie na Mistera Polski wziął udział w reality show Polsatu - „Dwa światy”. Podpisał kontrakt z agencją w Niemczech, brał udział w sesjach do magazynów. Gościnnie pojawiał się w serialach - m.in. „Niania” i „Na wspólnej”. Zagrał w filmie „Pogoda na jutro” Jerzego Stuhra. Karierę przerwała mu choroba. Ze względu na wolny zawód, Andrzejowi nie przysługuje renta: Przez 7 lat, gdy pracowałem w zawodzie aktor/model, moi pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek na ZUS, dlatego nie przysługuję mi renta - pisze na stronie pomagam.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na jego rzecz. Bizoń przyznaje, że ma również długi: Mam 80 000 pln zaległych zobowiązań alimentacyjnych, których ze względu na mój stan zdrowia, nie mogłem spłacać. Dodatkowo chciałbym prosić o wsparcie na leczenie oraz rehabilitacje, a także na przysłowiowe "życie”. Do tej pory zebrano już prawie 33 tysięcy złotych na rzecz Bizonia. Z Kasią Cichopek na jednej z gal.     

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner