Andrzej Bizoń nie żyje
Newsy

Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel. Andrzej Bizoń nie żyje. Na co zmarł? Kim był? Przyczyny śmierci Andrzeja Bizonia.

Nie żyje Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, który pojawił się w m.in. serialach "Niania" czy "Na wspólnej". O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na jego leczenie.

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku.

Robert Kudelski z "Na Wspólnej" schudł 20 kilogramów!

Andrzej Bizoń nie żyje

Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywał w swoim domu w Witkowicach. 13 maja, jak informowano na portalu zrzutka.pl, mężczyzna całkowicie stracił wzrok. Jak informuje Połeć, organizator zbiórki pieniędzy, mężczyzna odszedł dziś, 18 maja, w dniu setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla niego wielkim autorytetem:

Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. Andrzejku, odpowiadam CI: Tak. Jeśli ktoś myśli, że to koniec, to ja mu z tego miejsca odpowiadam, że to dopiero początek. Poślij Ojcze z nieba, Ducha pocieszyciela, dla wszystkich tych, którzy go teraz potrzebują, a zwłaszcza dla mamy i taty Andrzeja, jego sióstr i brata, oraz syna.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Andrzej Bizoń w 2000 roku otrzymał tytuł Mistera Polski. Wziął udział w reality show Polsatu - „Dwa światy”. Podpisał kontrakt z agencją w Niemczech, brał udział w sesjach do magazynów, prowadził gale i imprezy (Nna zdjęciu z Kasią Cichopek). 

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Gościnnie pojawiał się w serialach - m.in. „Niania” i „Na wspólnej”. Zagrał w filmie „Pogoda na jutro” Jerzego Stuhra.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Miał 44 lata.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Zobacz także
Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat

Jerzy Łapiński nie żyje. Wybitny aktor, znany m.in. z "Ojca Mateusza" i "Złotopolskich", miał 80 lat

Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo

Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura

 

Magda i Oleh w zbożu
Instagram
Newsy
Oleh z "Big Brothera" skomentował brak czułości na wspólnych zdjęciach z Madzią! Czy są jeszcze razem?
Oleh z "Big Brothera" skomentował brak czułości na wspólnych zdjęciach z Madzią! Czy są jeszcze razem?

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się w programie " Big Brother ". Z początku nic nie wskazywało na to, że tych dwoje coś ze sobą łączy, jednak para opuściła Dom Wielkiego Brata trzymając się razem za ręce. Mało tego, Magda zwyciężyła, wygrała 100 tysięcy złotych oraz samochód . Wielu widzów myślało, że po emisji Wójcik wróci do dawnego życia w Londynie i zostawi zakochanego w niej Oleha w kraju...  Tak się jednak nie stało, i dziś Madzia i Oleh tworzą jedną z popularniejszych par w show biznesie. Zakochani rzadko dzielą się wspólnymi zdjęciami w sieci. A jeśli już je opublikują, to próżno na nich szukać czułości. Czy to oznacza, że Magda i Oleh udają tylko parę i naprawdę już dawno się rozstali? Posłuchajcie, co Riaszeńczew powiedział o związku z laureatką Domu Wielkiego Brata! Czy między nimi wszystko się układa? Dlaczego ich wspólne zdjęcia są takie "smutne"?  Zobacz także:  Czy Madzia i Oleh są razem? Zdecydowane słowa Łukasza Darłaka

Andrzej Bizoń
East News
Newsy
Zmarły Andrzej Bizoń miał ledwie 44 lata. Ale życie o dawna nie oszczędzało aktora i Mistera Polski
Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. Życie go nie oszczędzało!

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel Mariusz Połeć, który za zgodą aktora i jego rodziny był organizatorem zbiórki pieniędzy na jego leczenie. Aktor i Mister Polski odszedł w wieku 44 lat po ciężkiej chorobie: Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Na co chorował Andrzej Bizoń? Model cieszył się sławą i rozwijał aktorsko, mając przed sobą karierę, która została tragicznie przerwana przez ciężką chorobę. Andrzej Bizoń od 10 lat chorował na ZZSK czyli zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba szybko postępowała i w efekcie doprowadziła do całkowitego paraliżu. Aktor od 7 lat przebywał w swoim rodzinnym domu w Witkowicach koło Kęt. 13 stycznia 2020 roku obchodził swoje 44 urodziny, a zaledwie kilka dni temu przyjaciel Andrzeja Bizonia poinformował, że aktor całkowicie stracił wzrok: Andrzej Bizon dziś stracił całkowicie wzrok. Prosił aby poinformować was, że do czasu aż nie nauczy się posługiwać telefonem w opcji głosowej (dla niewidomych) zmuszony jest zawiesić swoją aktywność w social mediach - czytamy na Facebooku Andrzeja Bizonia. Mężczyzna nie zamierzał się poddawać się i nawet mimo utraty wzroku planował dostosować się do obecnej sytuacji. Niestety, 18 maja 2020 roku pojawiła się tragiczna wiadomość o śmierci aktora, którą przekazał jego przyjaciel Mariusz Połeć. Informacja była ogromnym zaskoczeniem, na stronie...

Andrzej Bizoń nie żyje. Gwiazdy go żegnają
Newsy
Andrzej Bizoń nie żyje. Gwiazdy żegnają modela i aktora: "Wiem, że kiedyś jeszcze zobaczę ten uśmiech"
Nie żyje Andrzej Bizoń. Kim był? Kim jest Andrzej Bizoń? Gwiazdy żegnają modela i aktora

Wczoraj zmarł Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, niezawodowy aktor ("Niania", "Na wspólnej") oraz model. Od lat Bizoń zmagał się z bardzo poważną chorobą - ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Na kilka dni przed śmiercią mężczyzna stracił wzrok. Przyczyną śmierci było uduszenie: Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - napisał jego przyjaciel, Mateusz Połeć. Gwiazdy żegnają Andrzeja Bizonia we wzruszających wpisach. Andrzej Bizoń nie żyje. Kim był? O Andrzeju było głośno na początku XXI wieku. W 2000 roku został Misterem Poland, wystąpił w show Polsatu „Dwa światy”, realizował się jako model, współprowadził wielkie gale z gwiazdami. Tak zapamiętała go Marzena Cieślik, Miss Polonia 2006: Żegnaj Andrzeju, to Ty poprowadziłeś mnie po koronę. Ty we mnie wierzyłeś a ja wierzę, że będziesz jednym z najbardziej szarmanckich i przystojnych aniołów. Spoczywaj w pokoju - napisała na Facebooku. Andrzeja żegna również aktorka, Magda Modra: Do zobaczenia. Wiem, że kiedyś jeszcze zobaczę ten uśmiech!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Do zobaczenia🖤 Wiem, że kiedyś jeszcze zobaczę ten uśmiech🖤 Post udostępniony przez...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner