Andrzej Bizoń nie żyje

Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata

Andrzej Bizoń nie żyje

Nie żyje Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, który pojawił się w m.in. serialach "Niania" czy "Na wspólnej". O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na jego leczenie.

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku.

Andrzej Bizoń nie żyje

Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywał w swoim domu w Witkowicach. 13 maja, jak informowano na portalu zrzutka.pl, mężczyzna całkowicie stracił wzrok. Jak informuje Połeć, organizator zbiórki pieniędzy, mężczyzna odszedł dziś, 18 maja, w dniu setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla niego wielkim autorytetem:

Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. Andrzejku, odpowiadam CI: Tak. Jeśli ktoś myśli, że to koniec, to ja mu z tego miejsca odpowiadam, że to dopiero początek. Poślij Ojcze z nieba, Ducha pocieszyciela, dla wszystkich tych, którzy go teraz potrzebują, a zwłaszcza dla mamy i taty Andrzeja, jego sióstr i brata, oraz syna.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Andrzej Bizoń w 2000 roku otrzymał tytuł Mistera Polski. Wziął udział w reality show Polsatu - „Dwa światy”. Podpisał kontrakt z agencją w Niemczech, brał udział w sesjach do magazynów, prowadził gale i imprezy (Nna zdjęciu z Kasią Cichopek). 

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Gościnnie pojawiał się w serialach - m.in. „Niania” i „Na wspólnej”. Zagrał w filmie „Pogoda na jutro” Jerzego Stuhra.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

Miał 44 lata.

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews

 

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01