Tomasz Lis
East News

Tomasz Lis wraca do pracy! Zdradził szczegóły swojej choroby: "2,5 miesiąca temu w ogóle nie mówiłem" 

Tomasz Lis
East News

Tomasz Lis wraca do pracy! Dziś rano pojawił się w porannej audycji TOK FM. Dziennikarz zdradził szczegóły swojej choroby oraz opowiedział o samopoczuciu. Na początku grudnia 2019 roku w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat zdrowia Tomasza Lisa. Dziennikarz trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, gdzie przebywał na oddziale intensywnej terapii. Kilka dni później dziennikarz wystosował oświadczenie, w którym potwierdził informacje i przyznał, że czeka go długa rehabilitacja. Tomasz Lis opuścił już szpital, a w najnowszej audycji Poranek TOK FM u Jacka Żakowskiego opowiedział, jak się czuje.

Zobacz także: Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala i zdradził, jak się czuje!

Tomasz Lis wraca do pracy

W piątkowy poranek Tomasz Lis pojawił się na antenie TOK FM, gdzie od lat, w każdy piątek był gościem programu "Poranek Tok FM" u Jacka Żakowskiego. Dziennikarz przyznał, że czuje się już o wiele lepiej. 

Dziękuję za dobre słowo wasze i wielu słuchaczy Były chwile, kiedy prawie byłem po drugiej stronie. Ale chciałem państwa uspokoić nie chodzi mi o PiS.

Dziennikarz wyjawił również, że jeszcze nie dawno nie był w stanie w ogóle mówić, natomiast powoli wszystko wraca do normy: 

Przepraszam, że nie mówię tak wyraźnie jak mówiłem. To jeszcze trochę potrwa. Ale dwa i pół miesiąca temu nie mówiłem w ogóle.- powiedział Tomasz Lis na antenie TOK FM. 

Tomasz Lis w wyniku choroby przestał prowadzić swój program publicystyczny w Onecie, ale nieprzerwanie publikował wstępniaki w "Newsweek Polska". 

Problemy ze zdrowiem Tomasza Lisa rozpoczeły się w grudniu, kiedy trafił na oddział kliniczny anestezjologii i intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie. Dziennikarz udał się do tego miasta w celach zawodowych, miał przeprowadzić tam wywiad. Serwisy lokalne informowały, że źle się poczuł, jednak przedstawiciele szpitala nie ujawniali żadnych informacji mediom. Tomasz Lis przekazał krótką informację o stanie swojego zdrowia podczas gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wiadomość odczytał Dariusz Ćwiklak, zastępca redaktora naczelnego tygodnika:

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy

Pod koniec stycznia, na jego profilu na Twitterze pojawiło się zdjęcie z załogą szpitala, z podziękowaniami za opiekę, życzliwą atmosferę oraz pomoc w rehabilitacji. 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis w grudniu ubiegłego roku trafił na oddział intensywnej terapii w Olsztynie. W piątek rano był gościem "Poranka Tok FM", gdzie opowiedział o swoim zdrowiu. 

Tomasz Lis
East News

 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań u Strzeleckich! Zobaczcie fragment nowego odcinka serialu!

zobacz 00:50