Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Lis
East News
Newsy

Tomasz Lis wraca do pracy! Zdradził szczegóły swojej choroby: "2,5 miesiąca temu w ogóle nie mówiłem" 

Tomasz Lis wraca do pracy! Dziś rano pojawił się w porannej audycji TOK FM. Dziennikarz zdradził szczegóły swojej choroby oraz opowiedział o samopoczuciu.

Tomasz Lis wraca do pracy! Dziś rano pojawił się w porannej audycji TOK FM. Dziennikarz zdradził szczegóły swojej choroby oraz opowiedział o samopoczuciu. Na początku grudnia 2019 roku w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat zdrowia Tomasza Lisa. Dziennikarz trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, gdzie przebywał na oddziale intensywnej terapii. Kilka dni później dziennikarz wystosował oświadczenie, w którym potwierdził informacje i przyznał, że czeka go długa rehabilitacja. Tomasz Lis opuścił już szpital, a w najnowszej audycji Poranek TOK FM u Jacka Żakowskiego opowiedział, jak się czuje.

Zobacz także: Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala i zdradził, jak się czuje!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Tomasz Lis wraca do pracy

W piątkowy poranek Tomasz Lis pojawił się na antenie TOK FM, gdzie od lat, w każdy piątek był gościem programu "Poranek Tok FM" u Jacka Żakowskiego. Dziennikarz przyznał, że czuje się już o wiele lepiej. 

Dziękuję za dobre słowo wasze i wielu słuchaczy Były chwile, kiedy prawie byłem po drugiej stronie. Ale chciałem państwa uspokoić nie chodzi mi o PiS.

Dziennikarz wyjawił również, że jeszcze nie dawno nie był w stanie w ogóle mówić, natomiast powoli wszystko wraca do normy: 

Przepraszam, że nie mówię tak wyraźnie jak mówiłem. To jeszcze trochę potrwa. Ale dwa i pół miesiąca temu nie mówiłem w ogóle.- powiedział Tomasz Lis na antenie TOK FM. 

Tomasz Lis w wyniku choroby przestał prowadzić swój program publicystyczny w Onecie, ale nieprzerwanie publikował wstępniaki w "Newsweek Polska". 

Problemy ze zdrowiem Tomasza Lisa rozpoczeły się w grudniu, kiedy trafił na oddział kliniczny anestezjologii i intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie. Dziennikarz udał się do tego miasta w celach zawodowych, miał przeprowadzić tam wywiad. Serwisy lokalne informowały, że źle się poczuł, jednak przedstawiciele szpitala nie ujawniali żadnych informacji mediom. Tomasz Lis przekazał krótką informację o stanie swojego zdrowia podczas gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wiadomość odczytał Dariusz Ćwiklak, zastępca redaktora naczelnego tygodnika:

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy

Pod koniec stycznia, na jego profilu na Twitterze pojawiło się zdjęcie z załogą szpitala, z podziękowaniami za opiekę, życzliwą atmosferę oraz pomoc w rehabilitacji. 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis w grudniu ubiegłego roku trafił na oddział intensywnej terapii w Olsztynie. W piątek rano był gościem "Poranka Tok FM", gdzie opowiedział o swoim zdrowiu. 

Tomasz Lis
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala i zdradził, jak się czuje! 
Tomasz Lis opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia ze szpitala! Jak dziś czuje się dziennikarz?

Tomasz Lis opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia ze szpitala! Jak dziś czuje się dziennikarz? Na początku grudnia ubiegłego roku w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące stanu zdrowia Tomasza Lisa. "Super Express" poinformował wówczas, że dziennikarz trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Po kilku dniach Tomasz Lis w specjalnym oświadczeniu przyznał, że czeka go długa rehabilitacja. Na szczęście już po kilku tygodniach okazało się, że stan zdrowia dziennikarza poprawia się. Teraz okazuje się, że po wyjściu ze szpitala w Olsztynie Tomaszem Lisem zajęli się specjaliści ze szpitala w Warszawie. Zobaczcie, jak podziękował im za pomoc! Tomasz Lis wraca do zdrowia Tomasz Lis opublikował w sieci nowe zdjęcia, na których pozuje z lekarzami, którzy leczyli go w jednym z warszawskich szpitali. Dziennikarz podziękował im za wsparcie i pomoc w walce o zdrowie, a przy okazji zdradził swoim fanom, jak się dziś czuje!  Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy- czytamu na Twitterze.  Zobaczcie najnowsze zdjęcia dziennikarza!  My oczywiście cały czas trzymamy kciuki za Pana Tomasza Lisa i życzymy mu dużo zdrowia!  Zobacz także:   Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis! Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala.   Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal...

Hanna Lis w białym golfie, Tomasz Lis w ciemnej marynarce
East News
Newsy
W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza!
Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala?

Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala? W minioną środę chyba wszystkie polskie media obiegła niepokojąca informacja dotycząca  dziennikarza. "Super Express" informował wówczas, że Tomasz Lis przebywa na oddziale intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Od tamtej chwili wszyscy czekali na informacje, jak się czuje Tomasz Lis. Teraz krótkie oświadczenie w sprawie męża opublikowała Hanna Lis! Zobaczcie, co napisała! Jaki jest stan zdrowia Tomasza Lisa? Jeszcze wczoraj "Super Express" informował, że stan zdrowia Tomasza Lisa jest bardzo poważny. Teraz medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis, z którą dziennikarz rozstał się blisko dwa lata temu. Hanna Lis w swoim wpisie na Twitterze zapewniła, że doniesienia o ciężkim stanie Tomasza Lisa są po prostu nieprawdziwe! Jak się czuje dziennikarz? Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy- napisała Hanna Lis.  Tomaszowi Lisowi życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby dziennikarz jak najszybciej mógł wyjść ze szpitala w Olsztynie. Przypominamy,  że Tomasz Lis trafił pod opiekę specjalistów  we wtorek wieczorem.  Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie -  w rozmowie z "SE" potwierdził jeden z lekarzy.  Zobacz także:  Tomasz Lis bardzo ceni chłopaka córki Igi! Zobacz, jak wspiera Taco Hemingwaya! Hanna Lis zdradziła, jaki...

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis trafił do szpitala! Dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii!
Tomasz Lis trafił do szpitala. Jaki jest jego stan? Zobacz!

Niepokojące wieści płyną do nas z mediów. Jak podaje "Super Express", Tomasz Lis trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Według informacji tabloidu dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii. Co się stało? Zobaczcie poniżej! Tomasz Lis trafił do szpitala! Tomasz Lis miał trafić do szpitala w Olsztynie we wtorkowy wieczór. Dziennikarz miał się źle poczuć. Według informacji tabloidu jego stan jest poważny.  Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie - powiedział tabloidowi jeden z tamtejszych lekarzy.  "Kurier Olsztyński" potwierdza, że stan Tomasza Lisa jest poważny. Nie wiadomo jednak, co dokładnie dzieje się z dziennikarzem. Przypomnijmy, że to nie pierwsze poważne problemy Tomasza Lisa ze zdrowiem. W 2015 roku dziennikarz zasłabł tuż po maratonie, w którym brał udział. Przez to nie mógł pojawić się w swoim programie "Tomasz Lis na żywo", który prowadził wtedy na antenie TVP2. Dziennikarz wydał wtedy specjalne oświadczenie. Uprzejmie informuję, że dzisiejszy program "Tomasz Lis Na Żywo" nie zostanie wyemitowany, ale nie ma to nic wspólnego z – jak piszą niektórzy w sieci – okładką "Newsweeka", którą ośmielam się uważać za absolutnie trafną. Programu nie będzie, bo lekarze nie pozwalają mi jeszcze wsiąść do samolotu. Wczoraj po południu rzeczywiście poczułem się nie najlepiej, ale błyskawicznie dochodzę do siebie - napisał na łamach serwisu NaTemat.pl. Dziennikarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Dziennikarz podupadł na zdrowiu  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner