Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala i zdradził, jak się czuje! 

Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia ze szpitala! Jak dziś czuje się dziennikarz? Na początku grudnia ubiegłego roku w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące stanu zdrowia Tomasza Lisa. "Super Express" poinformował wówczas, że dziennikarz trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Po kilku dniach Tomasz Lis w specjalnym oświadczeniu przyznał, że czeka go długa rehabilitacja. Na szczęście już po kilku tygodniach okazało się, że stan zdrowia dziennikarza poprawia się. Teraz okazuje się, że po wyjściu ze szpitala w Olsztynie Tomaszem Lisem zajęli się specjaliści ze szpitala w Warszawie. Zobaczcie, jak podziękował im za pomoc!

Tomasz Lis wraca do zdrowia

Tomasz Lis opublikował w sieci nowe zdjęcia, na których pozuje z lekarzami, którzy leczyli go w jednym z warszawskich szpitali. Dziennikarz podziękował im za wsparcie i pomoc w walce o zdrowie, a przy okazji zdradził swoim fanom, jak się dziś czuje! 

Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy- czytamu na Twitterze. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia dziennikarza! 

My oczywiście cały czas trzymamy kciuki za Pana Tomasza Lisa i życzymy mu dużo zdrowia! 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala.

 

 

Dziennikarz w grudniu 2019 roku trafił do szpitala.

Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News
 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22