Party Stories
Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News
Newsy

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?

Tomasz Lis w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Chociaż jego stan zdrowia uległ już poprawie, to jednak dziennikarz wciąż musi być hospitalizowany i poddawany rehabilitacji. Na jego profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje redaktor naczelny "Newsweeka"? 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Jak się czuje Tomasz Lis?

Pomimo pobytu w szpitalu, Tomasz Lis stara się być w miarę możliwości aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym poinformował, że po kilku tygodniach pobytu w placówce medycznej znowu może chodzić, jednak nie będzie mógł jeszcze wspierać uczestników "marszu tysiąca tóg".

Niestety nie będę mógł wziąć udziału w „marszu tysiąca tóg”. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami - napisał dziennikarz na swoim Twitterze. 

Dzisiaj na profilu w mediach społecznościowych Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje razem z Tomaszem Lisem. Redaktor naczelny "Newsweeka" pomimo pobytu w szpitalu, również wspiera dzisiejszy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej - podpisała zdjęcie Katarzyna Kolenda-Zaleska. 

W komentarzach pod wpisem natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Tomasza Lisa!

- Zdrowia i szybkiego powrotu do Tok Fm

- Powrotu do zdrowia panie Tomku... z całego serca życzę....

- Całkiem dobrze Pan wygląda, co ogromnie cieszy. Siły i powrotu do pełni zdrowia życzę - piszą fani dziennikarza.

Dziennikarz stara się na bieżąco odpisywać internautom. Na jeden z komentarzy odpowiedział, że przed nim jeszcze długa droga do powrotu do dobrej formy. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce Tomasz Lis będzie mógł opuścić szpital, a rehabilitacja da oczekiwane rezultaty! Na szczęście na zdjęciu dodanym przez Katarzynę Kolendę-Zaleską, redaktor naczelny "Newsweeka" wygląda już zdecydowanie lepiej niż wcześniej! Oczywiście w dalszym ciągu trzymamy kciuki za Pana Tomasza i również dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia!

Wcześniej dziennikarz pokazał zdjęcie ze szpitala, które bardzo zaniepokoiło jego fanów!

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram Iga Lis/EOS
Newsy
Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

  Tomasz Lis niedawno wydał swoją autobiografię "Historia prywatna". Wiele miejsca w niej poświęcił na wspomnienia dotyczące swojego małżeństwa z Kingą Rusin i czasu, kiedy urodziły się jego córki: Pola i Iga. Dziennikarz zdradza, jak radził sobie w roli ojca już od pierwszych miesięcy życia córki:   Karmienie, przewijanie, myślę, że i dziś poradziłbym sobie z tym bez najmniejszych problemów, bo wprawę miałem niezłą. Tak, to było prawdziwe szczęście. Po pierwsze, bo dziecko. Po drugie, bo w epoce przed urlopami tacierzyńskimi mogłem spędzać z córką długie miesiące niemal non stop. Kilka miesięcy po urodzinach Poli Kinga pojechała na tydzień robić reportaż w Los Angeles. Zostałem sam z małym dzieckiem. To była wielka frajda i wielki stres (...)   Okazuje się, że dziennikarz zdradził w książce naprawdę dużo! A jak wyglądają jego obecne relacje z córkami? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jakim ojcem jest Tomasz Lis!   Zobacz:  Tomasz Lis w swojej książce zdradza co się działo w jego życiu, kiedy był z Kingą Rusin!   Tomasz Lis i Iga Lis wychodzą z restuaracji Tomasz Lis z córkami Polą i Igą w drodze do restauracji Tomasz Lis z córkami i z nowym psem Tomasz Lis w dniu ślubu z Kingą Rusin

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

10 grudnia w mediach pojawiła się informacja, że Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie , a jego stan jest ciężki. Niedługo potem Hanna Lis poinformowała, że dziennikarz czuje się dobrze . Jednak sam Lis nie był aktywny w mediach społecznościowych, aż do wczoraj. W końcu zdecydował się skomentować swój stan zdrowia i umieścił wymowną grafikę. Zobaczcie, co przekazał… Tomasz Lis o swoim stanie zdrowia Pierwszy komunikat o stanie zdrowia dziennikarza pojawił się podczas gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wtedy został odczytany SMS od Tomasza Lisa, który pisał: Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy Teraz za pomocą Twittera dziennikarz zdecydował się podziękować za wszystkie dobre słowa i życzenia powrotu do zdrowia: Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo -twitterowy standard, ci mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa o ciepłe myśli serdeczne dziękuje - napisał wymownie Tomasz Lis na Twitterze. Do tego Tomasz Lis opublikował wymowną grafikę z napisem "Lisy nigdy nie rezygnują": pic.twitter.com/cH4j4u2nZj — Tomasz Lis (@lis_tomasz) 18 grudnia 2019 Dziennikarz wrócił już do komentowania bieżących wydarzeń politycznych. Jego konto na Twitterze znów zapełnia się kolejnymi wpisami.  Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!   Tomasz Lis z córką Igą Podczas pobytu dziennikarza w szpitalu o jego zdrowiu informowała Hanna Lis.    

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis ponownie trafił do szpitala! Chodzi o problemy z sercem

Tomasz Lis opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala i przyznał, że znów trafił po opiekę specjalistów! Co się stało? Pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia dziennikarza. Tomasz Lis trafił wówczas do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, gdzie przebywał na oddziale intensywnej terapii. Dziennikarz po jakimś czasie poinformował, że czeka go kilka miesięcy rehabilitacji. Na szczęście po jakimś czasie Tomasz Lis mógł opuścić szpital i pod koniec lutego wrócił do pracy- dziennikarz przyznał wówczas, że jakiś czas temu w ogóle nie mówił. Niestety, teraz okazuje się, że Tomasz Lis znów trafił do szpitala! Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala Tomasz Lis za pośrednictwem Twittera poinformował swoich fanów, że znów trafił do szpitala. Dziennikarz zdradził, że znalazł się pod opieką specjalistów ze względu na "sprawy sercowe", a w jednym z komentarzy przyznał, że chodzi o "planowany zabieg". Dzisiaj zamiast Home office, hospital office. Sprawy sercowe. Pozdrowienia z kardiologii - napisał na Twitterze.  Jak na niepokojącą wiadomość zareagowali internauci? Fani ruszyli ze wsparciem! - Zdrowia, proszę się trzymać Panie Tomaszu - Trzymaj się! - Szybkiego powrotu do zdrowia!  My również życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki!  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Czy szkoły zostaną zamknięte na dłużej? Jest stanowisko Ministra Edukacji Tomasz Lis trafił do szpitala. Dzisiaj zamiast Home office, hospital office. Sprawy sercowe😉Pozdrowienia z kardiologii. ❤️💪👍 pic.twitter.com/mbPzCGjYUG — Tomasz Lis (@lis_tomasz) March 17, 2020 Dziennikarz kilka miesięcy temu miał poważne problemy ze...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner