Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News
Newsy

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?

Tomasz Lis w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Chociaż jego stan zdrowia uległ już poprawie, to jednak dziennikarz wciąż musi być hospitalizowany i poddawany rehabilitacji. Na jego profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje redaktor naczelny "Newsweeka"? 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Jak się czuje Tomasz Lis?

Pomimo pobytu w szpitalu, Tomasz Lis stara się być w miarę możliwości aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym poinformował, że po kilku tygodniach pobytu w placówce medycznej znowu może chodzić, jednak nie będzie mógł jeszcze wspierać uczestników "marszu tysiąca tóg".

Niestety nie będę mógł wziąć udziału w „marszu tysiąca tóg”. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami - napisał dziennikarz na swoim Twitterze. 

Dzisiaj na profilu w mediach społecznościowych Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje razem z Tomaszem Lisem. Redaktor naczelny "Newsweeka" pomimo pobytu w szpitalu, również wspiera dzisiejszy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej - podpisała zdjęcie Katarzyna Kolenda-Zaleska. 

W komentarzach pod wpisem natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Tomasza Lisa!

- Zdrowia i szybkiego powrotu do Tok Fm

- Powrotu do zdrowia panie Tomku... z całego serca życzę....

- Całkiem dobrze Pan wygląda, co ogromnie cieszy. Siły i powrotu do pełni zdrowia życzę - piszą fani dziennikarza.

Dziennikarz stara się na bieżąco odpisywać internautom. Na jeden z komentarzy odpowiedział, że przed nim jeszcze długa droga do powrotu do dobrej formy. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce Tomasz Lis będzie mógł opuścić szpital, a rehabilitacja da oczekiwane rezultaty! Na szczęście na zdjęciu dodanym przez Katarzynę Kolendę-Zaleską, redaktor naczelny "Newsweeka" wygląda już zdecydowanie lepiej niż wcześniej! Oczywiście w dalszym ciągu trzymamy kciuki za Pana Tomasza i również dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia!

Wcześniej dziennikarz pokazał zdjęcie ze szpitala, które bardzo zaniepokoiło jego fanów!

Instagram

Zobacz także
Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis

Tomasz Lis komentuje stan swojego zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"

 

Instagram Iga Lis/EOS
Newsy
Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!
Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

  Tomasz Lis niedawno wydał swoją autobiografię "Historia prywatna". Wiele miejsca w niej poświęcił na wspomnienia dotyczące swojego małżeństwa z Kingą Rusin i czasu, kiedy urodziły się jego córki: Pola i Iga. Dziennikarz zdradza, jak radził sobie w roli ojca już od pierwszych miesięcy życia córki:   Karmienie, przewijanie, myślę, że i dziś poradziłbym sobie z tym bez najmniejszych problemów, bo wprawę miałem niezłą. Tak, to było prawdziwe szczęście. Po pierwsze, bo dziecko. Po drugie, bo w epoce przed urlopami tacierzyńskimi mogłem spędzać z córką długie miesiące niemal non stop. Kilka miesięcy po urodzinach Poli Kinga pojechała na tydzień robić reportaż w Los Angeles. Zostałem sam z małym dzieckiem. To była wielka frajda i wielki stres (...)   Okazuje się, że dziennikarz zdradził w książce naprawdę dużo! A jak wyglądają jego obecne relacje z córkami? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jakim ojcem jest Tomasz Lis!   Zobacz:  Tomasz Lis w swojej książce zdradza co się działo w jego życiu, kiedy był z Kingą Rusin!   Tomasz Lis i Iga Lis wychodzą z restuaracji Tomasz Lis z córkami Polą i Igą w drodze do restauracji Tomasz Lis z córkami i z nowym psem Tomasz Lis w dniu ślubu z Kingą Rusin

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!
Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

10 grudnia w mediach pojawiła się informacja, że Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie , a jego stan jest ciężki. Niedługo potem Hanna Lis poinformowała, że dziennikarz czuje się dobrze . Jednak sam Lis nie był aktywny w mediach społecznościowych, aż do wczoraj. W końcu zdecydował się skomentować swój stan zdrowia i umieścił wymowną grafikę. Zobaczcie, co przekazał… Tomasz Lis o swoim stanie zdrowia Pierwszy komunikat o stanie zdrowia dziennikarza pojawił się podczas gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wtedy został odczytany SMS od Tomasza Lisa, który pisał: Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy Teraz za pomocą Twittera dziennikarz zdecydował się podziękować za wszystkie dobre słowa i życzenia powrotu do zdrowia: Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo -twitterowy standard, ci mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa o ciepłe myśli serdeczne dziękuje - napisał wymownie Tomasz Lis na Twitterze. Do tego Tomasz Lis opublikował wymowną grafikę z napisem "Lisy nigdy nie rezygnują": pic.twitter.com/cH4j4u2nZj — Tomasz Lis (@lis_tomasz) 18 grudnia 2019 Dziennikarz wrócił już do komentowania bieżących wydarzeń politycznych. Jego konto na Twitterze znów zapełnia się kolejnymi wpisami.  Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!   Tomasz Lis z córką Igą Podczas pobytu dziennikarza w szpitalu o jego zdrowiu informowała Hanna Lis.    

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce
Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis przed niespełna dwoma tygodniami trafił do szpitala. Dziennikarz nagle źle się poczuł w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Początkowo sytuacja wydawała się być bardzo poważna, jednak na szczęście redaktor naczelny "Newsweeka" już wyszedł ze szpitala. Tomasz Lis starał się na bieżąco informować swoich fanów o stanie swojego zdrowia, za pośrednictwem Twittera. Tym razem dziennikarz postanowił także podziękować lekarzom, którzy uratowali jego życie!  Zobacz także:  Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis! Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie jego życia Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, dziennikarzowi w miarę szybko udało się dojść do siebie, a tegoroczne święta Bożego Narodzenia, Tomasz Lis spędzi na szczęście w domu. Prezenter podziękował za pośrednictwem Twittera wszystkim lekarzom, którzy zadbali o niego i jak sam przyznaje, uratowali jego życie!  Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi - napisał na swoim Twitterze Tomasz Lis.  Dziennikarza czeka jednak długa rekonwalescencja. W trakcie gali wręczenia nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej został odczytany SMS od Tomasza Lisa, w którym przyznał, że będzie walczył o jak najszybszy powrót do sił. Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner