Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?

Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News

Tomasz Lis w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Chociaż jego stan zdrowia uległ już poprawie, to jednak dziennikarz wciąż musi być hospitalizowany i poddawany rehabilitacji. Na jego profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje redaktor naczelny "Newsweeka"? 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Jak się czuje Tomasz Lis?

Pomimo pobytu w szpitalu, Tomasz Lis stara się być w miarę możliwości aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym poinformował, że po kilku tygodniach pobytu w placówce medycznej znowu może chodzić, jednak nie będzie mógł jeszcze wspierać uczestników "marszu tysiąca tóg".

Niestety nie będę mógł wziąć udziału w „marszu tysiąca tóg”. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami - napisał dziennikarz na swoim Twitterze. 

Dzisiaj na profilu w mediach społecznościowych Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje razem z Tomaszem Lisem. Redaktor naczelny "Newsweeka" pomimo pobytu w szpitalu, również wspiera dzisiejszy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej - podpisała zdjęcie Katarzyna Kolenda-Zaleska. 

W komentarzach pod wpisem natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Tomasza Lisa!

- Zdrowia i szybkiego powrotu do Tok Fm

- Powrotu do zdrowia panie Tomku... z całego serca życzę....

- Całkiem dobrze Pan wygląda, co ogromnie cieszy. Siły i powrotu do pełni zdrowia życzę - piszą fani dziennikarza.

Dziennikarz stara się na bieżąco odpisywać internautom. Na jeden z komentarzy odpowiedział, że przed nim jeszcze długa droga do powrotu do dobrej formy. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce Tomasz Lis będzie mógł opuścić szpital, a rehabilitacja da oczekiwane rezultaty! Na szczęście na zdjęciu dodanym przez Katarzynę Kolendę-Zaleską, redaktor naczelny "Newsweeka" wygląda już zdecydowanie lepiej niż wcześniej! Oczywiście w dalszym ciągu trzymamy kciuki za Pana Tomasza i również dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia!

Wcześniej dziennikarz pokazał zdjęcie ze szpitala, które bardzo zaniepokoiło jego fanów!

Instagram

 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00