Małgorzata Socha, serial Brzydula
EastNews

To się dzieje! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu "BrzydUli"! Zobaczcie tych przystojniaków

Małgorzata Socha, serial Brzydula
EastNews

O tym, że zdjecia do "BrzydUli" mają ruszyć w czerwcu poinformowała Małgorzata Socha podczas "Domówki u Dowborów" na Instagramie. I to właśnie się dzieje! Serialowa Violetta Kubasińska tym razem pokazała właśnie świeże fotki z planu zdjęciowego! Zobaczcie kogo tam spotkała! Tęskniliście za nimi? 

Zobacz także: Niedługo wielki powrót Violetty Kubasińskiej z "Brzyduli"! Pamiętasz jej teksty? Rozwiąż nasz trudny QUIZ

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu "BrzydUli"

Małgorzata Socha wróciła na plan "BrzydUli". Uwielbiany przez widzów serial o przygodach niezbyt urodziwej Uli Cieplak, która swoim intelektem zawstydza niejednego wysoko postawionego biznesmana, wraca na ekrany! W sieci pojawiły się już najnowsze fotki przedstawiające nową kreację tytułowej "BrzydUli". Jednak co z pozostałymi bohaterami? 

To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których 10 lat temu pokochali Polacy - zapowiedział zastępca dyrektora programowego TVN.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z planu a na nich Filip Bobek oraz Łukasz Garlicki. Tęskniliście za Markiem Dobrzańskim i jego przyjacielem Sebastianem Olszańskim?

Dalsze przygody bohaterów w firmie Febo-Dobrzański będzie można śledzić już jesienią! Nie możemy się doczekać! 

Zobacz także:  "BrzydUla" wraca na antenę! Małgorzata Socha zdradziła, kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu!

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z planu. Tęskniliście za tymi przystojniakami z "BrzydUli"? Filip Bobek i Łukasz Garlicki ponownie na planie hitowego serialu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Dalsze losy Uli Cieplak z "BrzydUli" pojawią się na antenie już jesienią 2020. Według ustaleń portalu wirtualnemedia.pl w najnowszym sezonie "BrzydUli" zobaczymy aż 180 odcinków serialu!

Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36