Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News

 "BrzydUla" wraca na antenę! Małgorzata Socha zdradziła, kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu!

Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News

Małgorzata Socha przekazała fanom naprawdę świetną wiadomość! Aktorka zdradziła bowiem, kiedy zostaną wyemitowane nowe odcinki "BrzydUli"! O tym, że uwielbiany przez widzów serial po latach wróci na antenę media plotkowały już od dawna. Kilka miesięcy temu gwiazdy hitu TVN potwierdziły, że wkrótce wrócą na plan! W styczniu magazyn "Party" dotarł do informacji, że w "BrzydUli' nie zabraknie Małgorzaty Sochy, czyli serialowej Violetty Kubasińskiej. Teraz aktorka zdradziła, kiedy będziemy mogli zobaczyć nowe odciku hitu!

Kiedy premiera nowych odcinków "BrzydUli"?

Małgorzata Socha była ostatnio gościem na "Domówce u Dowborów". Aktorka w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem opowiedziała, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na jej zawodowe życie. Okazuje się bowiem, że Małgorzata Socha w kwietniu miała rozpocząc zdjęcia do nowego sezonu "BrzydUli"! Aktorka zdradziła, że prace na planie serialu ruszą dopiero w czerwcu. Kiedy więc będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki "BrzydUli"?

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać "BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków- zdradziła podczas "Domówki u Dowborów" na Instagramie.

Przy okazji Małgorzata Socha zdradziła, jaka po latach będzie serialowa Violetta Kubasińska.

Violetta pozostanie Violettą, na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi- powiedziała Małgorzata Socha.

Czekacie już na nowe odcinki "BrzydUli"? My zdecydowanie tak! 

Zobacz także: Pamiętacie "Brzydulę Betty"?! Tak dziś wygląda, a na dodatek została mamą!

"BrzydUla" wkrótce wróci na antenę!

Małgorzata Socha, serial Brzydula
EastNews

Oglądaliście "BrzydUlę"?

Julia Kamińska na planie serialu "BrzydUla"
East News

 

 

Więcej na temat Małgorzata Socha Brzydula
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48