Wydaje się, że na poród Małgorzaty Rozenek-Majdan najbardziej czekają jej zniecierpliwieni fani! Każdy jej post wzbudza sensację, a wielbiciele gwiazdy TVN co chwila dopytują, czy "dzidziuś Majdana" (bo tak nazywają swojego synka ona i jej mąż Radek) jest już na świecie. Najnowsze zdjęcia są jasną odpowiedzią na te pytanie.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła?! Nowe zdjęcia pod szpitalem

Małgorzata Rozenek na chwilę przed porodem wybrała się wraz z mężem na kolejną, najpewniej ostatnią kontrolną wizytę do warszawskiego szpitala, w którym urodzi. Tam już czekają paparazzi, którzy od kilku dni, jak tylko jest to możliwie, śledzą jej każdy krok! I tym sposobem możemy zobaczyć, jak gwiazda prezentuje się w zaawansowanej ciąży.

W jednym ze swoich wpisów Małgorzata wyznała, że dziewiąty miesiąc bardzo jej się dłuży.

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni ???????????? ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży???? jeszcze będziemy szczupłe????znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco???? i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić

Małgorzata Rozenek zawsze może liczyć na swojego męża, Radka Majdana, który pierwszy raz zostanie ojcem. Piłkarz jest bardzo podekscytowany!

Choć czekam na niego z utęsknieniem, zupełnie nie mogę go sobie wyobrazić! Bardzo dużo we mnie emocji, ale i stresu – o zdrowie Małgosi, o zdrowie naszego synka. Ja się bardzo denerwowałem już podczas badań, a co dopiero będzie w takiej chwili, jaką jest poród! Mogę się tylko domyślać, jakie emocje będę odczuwać, kiedy synek weźmie swój pierwszy od- dech, kiedy po raz pierwszy krzyknie, kiedy wezmę go na ręce, a on po raz pierwszy na mnie spojrzy. Sztuką będzie się wtedy nie popłakać - mówił jakiś czas temu w "Party" o synku!

Nawet pod koniec ciąży Małgorzata Rozenek wygląda modnie! Luźna czarna sukienka z nutami może być hitem wśród przyszłych mam!

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama