Odkąd Sandra Kubicka ogłosiła ciążę, internauci bacznie przyglądają się wszystkiemu, co robi. Już niejednokrotnie modelka musiała zmierzyć się z ostrymi komentarzami, ale takiej afery jeszcze nie było. Krótkie nagranie doprowadziło obserwatorów do furii. "Ktoś, kto tyle walczył o dziecko, publikuje takie rzeczy" - czytamy.

Reklama

Sandra Kubicka w centrum afery

Już niedługo Sandra Kubicka i Baron powitają na świecie pierwszy owoc swojej miłości. Dla 29-latki jest to tym bardziej wyjątkowy czas, ponieważ od zawsze marzyła o byciu mamą, a starania o potomka, z powodu problemów zdrowotnych, nie były dla niej łatwym czasem. W końcu jednak jej pragnienia się spełniają i już niebawem będzie mogła przytulić ukochanego synka.

Póki co modelka bardzo skrupulatnie przygotowuje się do nowej roli, o czym stara się w miarę regularnie opowiadać. Pomiędzy jednak kadrami z pracy i z kompletowania wyprawki, stara się jeszcze przemycać zwyczajne urywki z dnia codziennego. Ostatnio Sandra Kubicka zaskoczyła nagraniem w białej sukni, a teraz jej najnowszy filmik wywołał istną aferę.

Sandra Kubicka z ukochanym na wakacjach
Instagram @sandrakubicka

Celebrytka postanowiła w żartobliwy sposób porównać swoją figurę sprzed ciąży i obecnie, wyraźnie sygnalizując, że zaczyna tęsknić za swoim wcześniejszym wyglądem. Choć podkreśliła w opisie, że do materiału należy podejść z dystansem, internauci się wściekli. Pojawiło się wiele ostrych komentarzy, w których odbiorcy zarzucili jej, że jako osoba, która miała problem z zajściem w ciążę, nie powinna takich treści publikować.

Ktoś, kto tyle walczył o dziecko, publikuje takie rzeczy..... nawet dla żartów, to jest poniżej krytyki, ale niestety celebryci często nie rozumieją takich spraw
Dla mnie to nie jest zabawne, a żenujące... Serio jestem w szoku... Byłam pewna, że przez te wieloletnie starania o dziecko zupełnie inaczej podejdzie do tematu ciąży. Ale niech robi co uważa, tylko myślę, że to bawi mniej osób, niż się jej wydawało
Przerażające, ktoś, kto tyle czasu podobno walczył o dziecko, przeszedł koszmar, teraz wrzuca takie ''śmieszne'' rzeczy. Myślę, że dziewczyn, które od lat naprawdę zmagają się z bezpłodnością, to nie śmieszy. Ciebie też nie powinno

Na ostatni wpis Sandra postanowiła odpowiedzieć na InstaStory, pisząc:

Zobacz także
Jak możecie jeździć samochodami, gdy tyle osób nie ma auta? Jak tak możecie afiszować się z tym, pokazywać jak cieszycie się z jazdy samochodem... jak tak można. Jak tak możesz śmiać się z siebie, sprawiasz innym przykrość!! Czego nie rozumienie?
Sandra Kubicka odpowiada na ostre komentarze
Sandra Kubicka odpowiada na ostre komentarze Instagram@sandrakubicka

Sandra mogła też liczyć na wsparcie fanów, którzy w komentarzach stanęli w jej obronie.

Wypowiem się, jako osoba z PCOS, która też długo starała się o ciążę i dziecko: mnie śmieszy!
Haha kocham. Nie czaję, że ludzie nie czają beki
Brawo za dystans! Wstyd mi za te wszystkie kobiety, które się rzucają w komentarzu
Gdzie Wasz dystans.. tylko baba babie tak szpile wbijać potrafi. Jak można pisać tutaj takie dyrdymały, że ona kogoś krzywdzi tym filmikiem?!

A wy co o tym myślicie?

Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka o porodzie: "To jest to czego boję się najbardziej"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka Instagram@sandrakubicka
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka Instagram @sandrakubicka
Reklama
Reklama
Reklama