Michał Szpak Wioletta Markowska Dawid Muchewicz Magdalena Putkowska i Grzegorz Hyży Tobiasz Fejdasz
Michał Szpak
Mat. prasowe
1/7
Michał Szpak
Mat. prasowe

Za nami 4. i 5. odcinek „The Voice of Poland”, w których mogliśmy podziwiać „Przesłuchania w Ciemno”. O tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Podkarpacia, Warmii i Mazur. Nie da się ukryć, że emocji nie zabrakło i sporo się wydarzyło. Tradycyjnie już trenerzy wybrali najlepszych wokalistów do swoich drużyn. Uwagę zwrócił jednak jeden uczestnik, 29-letni Łukasz Madej, który na co dzień jest budowlańcem. Na scenie wykonał utwór „Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka. Niestety, nikt się nie odwrócił, nawet Michał! Co ciekawe jednak, Michał Szpak najwyraźniej nie chciał zranić uczuć uczestnika i po występie poszedł za kulisy i poprosił Łukasza o wspólny występ! Co jeszcze działo się w show? Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Michał Szpak: "Robi się bardzo niebezpiecznie!" - nowy zwiastun The Voice Of Poland już jest!

2/7
Wioletta Markowska
Mat. prasowe

Jako pierwsza wystąpiła 25-letnia Wioletta Markowska, która zaśpiewała utwór „Alone” z repertuaru Jessie Ware. Po tym występie swoje fotele odwrócili Michał Szpak i Patrycja Markowska.

 

– Było słychać, że to jest numer, który pasuje do Twojej osobowości. Bardzo ciężko jest zinterpretować ten utwór, a Ty wiedziałaś, jak to zrobić – skomentował Michał, po czym zaprosił ją do duetu.

 

Wspólne wykonanie „Milion Reasons” Lady Gagi przypadło do gustu szczególnie Patrycji Markowskiej, która stwierdziła:

 

Nie będę miała żalu, jeśli pójdziesz do Michała. Widać, że podobnie czujecie muzykę. To było piękne.

 

Ostatecznie Wioletta dołączyła do drużyny Michała Szpaka!

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Michał Szpak i Grzegorz Hyży są w konflikcie?!

3/7
Dawid Muchewicz
Mat. prasowe

Uwagę przykuł też występ Dawida Muchewicza, który w programie zaśpiewał utwór „Hey Brother” z repertuaru Avicii. Jego wykonanie spodobało się szczególnie Piotrowi Cugowskiemu, który chciał, by Dawid dołączył do jego drużyny. 

 

– Urzekające jest Twoje skupienie w trakcie śpiewania. Ten numer jest osadzony w trochę niższych rejestrach, z którymi radzisz sobie doskonale. Masz metaliczną barwę głosu, która bardzo mi odpowiada. Bardzo chciałbym mieć kogoś takiego jak Ty w drużynie – skomentował występ Piotr Cugowski.

 

Tym argumentem zachęcił Dawida, ponieważ uczestnik zdecydował, że dołączy do drużyny Cugowskiego.

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI! Znamy trenerów The Voice of Poland! Michał Szpak i...

4/7
Magdalena Putkowska i Grzegorz Hyży
Mat. prasowe

Magdalena Putkowska też zwróciła uwagę trenerów. Gdy została poproszona o wykonanie dodatkowego numeru, stwierdziła:

 

- Tak sama? A może jakiś duet?

- Grzegorz, Ty jesteś w tym specem - rzuciła Markowska.

 

Uczestniczka wspólnie z Hyżym wykonała „Niech Żyje Bal” z repertuaru Maryli Rodowicz.

 

- Mnie przekonałaś, teraz jeszcze ja muszę przekonać jakoś Ciebie – skomentował Grzegorz.

 

Magdalena zdecydowała się dołączyć do zespołu Hyżego.

 

Zobacz: EXCLUSIVE TYLKO U NAS! Konflikt w „The Voice of Poland”?! Między Michałem Szpakiem i Marią Sadowską często dochodzi do spięć…

5/7
Tobiasz Fejdasz
Mat. prasowe

Tobiasz Fejdasz to 20-letni student anglistyki i chłopak orkiestra, który śpiewa, komponuje utwory, a do tego gra na klawiszach i trąbce. W show zaśpiewał utwór „Home” Michaela Bublé.

 

Największym komplementem są okrzyki kobiet po występie. Ty zrobiłeś swój mini koncert i dostałeś to, co powinieneś – podsumował występ Grzegorz Hyży.

 

Uczestnik wybrał team Michała Szpaka. 

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

6/7
Tomasz Jasiński
Mat. prasowe

Tomek Jasiński zachwycił Patrycję Markowską. Ten uczestnik pokazał swój talent przy utworze „Na szerokie wody”. Choć wydawać się mogło, że wszyscy trenerzy obrócą fotele, to jednak tylko Patrycja Markowska nacisnęła przycisk.

 

- Ale się cieszę! Nie trzeba się popisywać, żeby było po męsku, sexi i z fajną energią. Ja tutaj to wszystko miałam. Jestem Ciebie ciekawa w innych utworach – skomentowała zachwycona.

 

Zobacz: EXCLUSIVE TYLKO U NAS! Wiemy, kogo Michał Szpak zastąpi w „The Voice of Poland”. Kto jeszcze zasiądzie w jury?

7/7
Tomasz Wołodkowicz
Mat. prasowe

Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znaleźli się Wojciech
Stefanowski, Magdalena Putkowska, Kirill Mednikov i Aleksandra Tocka. Do teamu Patrycji Markowskiej postanowili dołączyć Tomasz Wołodkowicz, Sylwia Kwasiborska, Tomasz Jasiński i Milena Mocek. Współpracę z Michałem Szpakiem wybrali Wioletta Markowska i Tobiasz Fejdasz. Natomiast do drużyny Piotra Cugowskiego dołączyli Dawid Muchewicz i Iza Tkocz. 

 

Który występ podobał się wam najbardziej?

 

Zobacz: ZE ŚWIATA GWIAZD Ile zarabiają jurorzy polskich talent show? Zdziwicie się, jakie stawki inkasują za jeden odcinek!