The Voice of Poland 3 online
Voice of Poland

Już dzisiaj pierwszy odcinek 3. edycji "The Voice of Poland". Najbardziej wyczekiwane show sezonu będziemy bacznie obserwować i komentować specjalnie dla was. Jak w jury sprawdzą się Edyta Górniak i Maria Sadowska, kogo wybiorą uczestnicy i kto straci szansę na dalszą zabawę? Oglądajcie razem z nami!

Najwięcej głosów po pierwszym odcinku wyłowiła Maria Sadowska. W jej drużynie znaleźli się: Natalia Krakowiak, Arek Kłusowski, Maria Rodriguez, Kasia Stanek. W zespole Marka Piekarczyka w bitwach usłyszymy Nellę Marczewski, Roberta Zalewskiego. Marie Napieralskaw i Michał Grobelny zostali podopiecznymi Tomsona i Barona. A Edycie udało się przekonać tylko Martę Maksymiuk.
 
21:56 Pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice" za nami.
21:54 Kasia już przed programem zdecydowała, że jak odwróci się Maria, to chce u jej boku walczyć o muzyczną karierę. Edyta jest smutna...

21:53 Edyta boi się, że Kasia jej nie wybierze. Walczy o uwagę z Marią , nazwała sadowską "świnią" za podkupywanie wokalistki.
21:51 "Fantastyczny masz wokal. Bardzo chciałabym, abyśmy mogły razem pracować" - wyznała Górniak z promiennym uśmiechem na twarzy.

21:49 Edyta odwraca się jako pierwsza. Jest pod wrażeniem. Za nią grzybek nacisną Marek i Maria. Górniak wstała z krzesła i krzyknęła "Moja!". Chyba będzie walczyć o wokalistkę jak lwica ;)
21:47 Na scenie sympatyczna blondynka Kasia Stanek w repertuarze Kate Bush. "Running Up The Hill" ujmie jurorów. Uczestniczka występ dedykuje choremu bratu.
21:44 Każdy z jurorów chciał mieć Michała w drużynie. Ostatecznie uczestnik wybrał Tomsona i Barona. Maria jest zawiedziona werdyktem.

21:41 Na szczęście Marysia jest cała i wraz z trenerami otoczyła fortepian. Wszyscy śpiewają z Michałem.
21:41 Auu.... Marysia podchodząc do wokalisty zaliczyła upadek. Polała się krew.
21:40 Trenerzy ponownie się rozmarzyli. Z naciśnięciem grzybków czekali prawie do samego końca. Wokalista otrzymał cztery razy tak. Kogo wybierze?

 
21:38 Michał gra na fortepianie i śpiewa balladę z repertuaru Bruno Marsa.
21:36 Za chwilę na scenie pojawi się Michał Grobelny, który potrafi udawać różne głosy.

21:34 Robert wybrał rockmana z krwi i kości. Marek Piekarczyk ma pierwszy męski głos w drużynie.
21:30 "Robercie jesteś kompletnym wariatem. Jest nieczysto, nie zgadza się, ale masz to coś" - chwali Marysia wokalistę. Robert wybierze ją czy Marka?
21:30 Sadowska wstała i tańczy na fotelu.

21:30 Rockowe brzmienie przypadło już do gustu Markowi i Marysi
21:28 Na scenie Robert, który jest miłośnikiem country. W kowbojskim kapeluszu śpiewa hit Blondie "One Way or Another"
21:26 Marta postanowiła pracować z Edytą Górniak.

21:25 Edyta próbuje skusić studentkę praktykami w kancelarii jej partnera.
20:23 "To jest czad" - powiedziała Edyta. "Wprawiłaś w nas w cudny nastrój" - dodała Sadowska.
20:22 Na ustach trenerów pojawiły się uśmiechy. Pierwsza odwróciła się Edyta, za nią Marek i Marysia. Na końcu Afromental.
 
20:20 Teraz swoim głosem chce ująć trenerów Marta, która studiuje i zajmuje się modelingiem. Uczestniczka śpiewa przebój "Ironic" Alanise Morisette
20:18 Maria zdecydowała się na drużynę Marysi Sadowskiej. Trenerka promienieje ze szczęścia.

20:16 Trenerzy zaczęli tańczyć salsę z Kubanką. Na scenie szał. Biodrami najlepiej rusza Marek Piekarczyk ;)

21:14 Uczestniczka przypadła do gustu wszystkim oprócz Edyty. Trenerzy próbują znaleźć z Marią wspólny język. Jesteś pierwszą osobą, która zaśpiewała standard jazzowy, bravo za odwagę - skomentowała występ Sadowska.

 
21:10 Maria śpiewa po hiszpańsku. Co na taki oryginalny repertuar trenerzy?
21:10 Jako pierwsza na scenie zaprezentuje się Maria Rodriguez z Kuby, która przybyła do Polski za miłością.