The Voice of Poland 3 online
Voice of Poland
Newsy

The Voice: Łzy, kłótnie i wielkie talenty - relacja z programu

Momentami było bardzo ostro

Już dzisiaj pierwszy odcinek 3. edycji "The Voice of Poland". Najbardziej wyczekiwane show sezonu będziemy bacznie obserwować i komentować specjalnie dla was. Jak w jury sprawdzą się Edyta Górniak i Maria Sadowska, kogo wybiorą uczestnicy i kto straci szansę na dalszą zabawę? Oglądajcie razem z nami!

Najwięcej głosów po pierwszym odcinku wyłowiła Maria Sadowska. W jej drużynie znaleźli się: Natalia Krakowiak, Arek Kłusowski, Maria Rodriguez, Kasia Stanek. W zespole Marka Piekarczyka w bitwach usłyszymy Nellę Marczewski, Roberta Zalewskiego. Marie Napieralskaw i Michał Grobelny zostali podopiecznymi Tomsona i Barona. A Edycie udało się przekonać tylko Martę Maksymiuk.
 
21:56 Pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice" za nami.
21:54 Kasia już przed programem zdecydowała, że jak odwróci się Maria, to chce u jej boku walczyć o muzyczną karierę. Edyta jest smutna...

21:53 Edyta boi się, że Kasia jej nie wybierze. Walczy o uwagę z Marią , nazwała sadowską "świnią" za podkupywanie wokalistki.
21:51 "Fantastyczny masz wokal. Bardzo chciałabym, abyśmy mogły razem pracować" - wyznała Górniak z promiennym uśmiechem na twarzy.

21:49 Edyta odwraca się jako pierwsza. Jest pod wrażeniem. Za nią grzybek nacisną Marek i Maria. Górniak wstała z krzesła i krzyknęła "Moja!". Chyba będzie walczyć o wokalistkę jak lwica ;)
21:47 Na scenie sympatyczna blondynka Kasia Stanek w repertuarze Kate Bush. "Running Up The Hill" ujmie jurorów. Uczestniczka występ dedykuje choremu bratu.
21:44 Każdy z jurorów chciał mieć Michała w drużynie. Ostatecznie uczestnik wybrał Tomsona i Barona. Maria jest zawiedziona werdyktem.

21:41 Na szczęście Marysia jest cała i wraz z trenerami otoczyła fortepian. Wszyscy śpiewają z Michałem.
21:41 Auu.... Marysia podchodząc do wokalisty zaliczyła upadek. Polała się krew.
21:40 Trenerzy ponownie się rozmarzyli. Z naciśnięciem grzybków czekali prawie do samego końca. Wokalista otrzymał cztery razy tak. Kogo wybierze?

 
21:38 Michał gra na fortepianie i śpiewa balladę z repertuaru Bruno Marsa.
21:36 Za chwilę na scenie pojawi się Michał Grobelny, który potrafi udawać różne głosy.

21:34 Robert wybrał rockmana z krwi i kości. Marek Piekarczyk ma pierwszy męski głos w drużynie.
21:30 "Robercie jesteś kompletnym wariatem. Jest nieczysto, nie zgadza się, ale masz to coś" - chwali Marysia wokalistę. Robert wybierze ją czy Marka?
21:30 Sadowska wstała i tańczy na fotelu.

21:30 Rockowe brzmienie przypadło już do gustu Markowi i Marysi
21:28 Na scenie Robert, który jest miłośnikiem country. W kowbojskim kapeluszu śpiewa hit Blondie "One Way or Another"
21:26 Marta postanowiła pracować z Edytą Górniak.

21:25 Edyta próbuje skusić studentkę praktykami w kancelarii jej partnera.
20:23 "To jest czad" - powiedziała Edyta. "Wprawiłaś w nas w cudny nastrój" - dodała Sadowska.
20:22 Na ustach trenerów pojawiły się uśmiechy. Pierwsza odwróciła się Edyta, za nią Marek i Marysia. Na końcu Afromental.
 
20:20 Teraz swoim głosem chce ująć trenerów Marta, która studiuje i zajmuje się modelingiem. Uczestniczka śpiewa przebój "Ironic" Alanise Morisette
20:18 Maria zdecydowała się na drużynę Marysi Sadowskiej. Trenerka promienieje ze szczęścia.

20:16 Trenerzy zaczęli tańczyć salsę z Kubanką. Na scenie szał. Biodrami najlepiej rusza Marek Piekarczyk ;)

21:14 Uczestniczka przypadła do gustu wszystkim oprócz Edyty. Trenerzy próbują znaleźć z Marią wspólny język. Jesteś pierwszą osobą, która zaśpiewała standard jazzowy, bravo za odwagę - skomentowała występ Sadowska.

 
21:10 Maria śpiewa po hiszpańsku. Co na taki oryginalny repertuar trenerzy?
21:10 Jako pierwsza na scenie zaprezentuje się Maria Rodriguez z Kuby, która przybyła do Polski za miłością.

Piekarczyk o Steczkowskiej i Górniak: Wynikają dziwne sytuacje. Mają drogę przez ciernie

Justyna Steczkowskai Maria Sadowska na planie Voice of Poland
youtube
Newsy
Jest już spot "The Voice 4". Sadowska poszła na całość [WIDEO]
Maria pokazała się nago. Przyćmiła piękną Steczkowską?

W wiosennej ramówce telewizyjnej Dwójki pojawi się czwarta już edycja popularnego programu "Voice of Poland", którego celem jest wyłonienie najlepszego głosu w Polsce. Telewidzom w wyborze pomagać będą: Justyna Steczkowska , Maria Sadowska , Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Zobacz: Wielki powrót Justyny Steczkowskiej do "Voice of Poland" W zwiastunie promującym najnowszą edycję show pojawiają się wszyscy trenerzy. Justyna Steczkowska zachwyca pojawiając się na scenie w przepięknej sukni i nowej fryzurze, naga Maria Sadowska leży na podłodze przykryta jedynie płytami winylowymi a wcześniej pozuje przy fortepianie, chłopaki z Afromental podróżują luksusowym autem a Marek Piekarczyk igra z ogniem. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę imponująco. Mało który program może pochwalić się taką piękną zapowiedzią. Jak tak dalej pójdzie to czeka nas naprawdę fantastyczna edycja. Zobacz zdjęcia z przygotowań do "Voice of Poland":

Michalina Manios w czwartym odcinku The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem
Poziom uczestników jest coraz wyższy

" The Voice of Poland " to z pewnością najlepsze muzyczne show. W programie nie brakuje utalentowanych osób, które potrafią zachwycić jurorów. Poza uczestnikami, dużo emocji wzbudza relacja Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej . Diwy nie raz prowokują zabawne sprzeczki i kłótnie. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Czwarty odcinek rozpoczął się od występu Dominika Dudzika . Chłopak zachwycił wszystkich jurorów poza Edytą Górniak. Trafił do drużyny Justyny. Następną uczestniczką była Hania Hołek , która wykonała utwór Bajmu "Do lata". Dziewczyna wybrała grupę Tomsona i Barona .  Kolejną solistką była niezwykła Sylwia Łyko . Odwrócili się Justyna i Marek , artystka trafiła jednak do diwy. Piekarczyk zyskał zaś w swojej drużynie  Katarzynę Kalinowską , o którą biła się również Edyta . Publiczność w studiu zauroczył Mariusz Dyba , który wykonał hit Miley Cyrus - "Wrecking ball". Trenerzy, poza Justyną, odwrócili się w ostatniej chwili. Muzyk wybrał Marka Piekarczyka. Wszystkich jurorów zachwyciła Angelika Kłaczyńska : Tomson: Nie idź do Justyny ani Edyty, bo tam nie będziesz diwą. A właśnie, która z was jest większą diwą? Justyna:  No jak która jest większą diwą? Edyta nosi rozmiar 38, a ja 36 . Więc chyba wiadomo. Argument Tomsona przekonał artystkę. Kolejnym zawodnikiem był  Daniel Lipiec . Odwrócił się tylko lider TSA, a więc automatycznie trafił do jego grupy. Następną uczestniczka,  Anita Korzeniecka ,  wybrała klasę Górniak.  Wielkie emocje wzbudził występ Michaliny Manios , znanej wszystkim widzom z programu "Top Model". Trenerzy byli przekonani, że na scenie stoi chłopak: Edyta: Jezus Maria, byłam przekonana, że to śpiewa chłopak . Justyna: Ja też.  Marek: Michalina, cały czas...

Trenerzy "The Voice of Poland 4" w trzecim odcinku
Youtube
Newsy
W "The Voice" wesoło. Sadowska: Jestem dziewczyną z jajami! A Steczkowska na to...
Który z uczestników zachwycił najbardziej?

Trzeci odcinek " The Voice of Poland " przyniósł wiele emocji. W muzycznym show, w którym profesjonalne jury szuka najlepszego głosu w Polsce, pojawiają się wielkie talenty, nic więc dziwnego, że trenerzy zażarcie walczą o najlepszych uczestników. Kolejny raz nie obyło się bez złośliwości czy kłótni utrzymanych w żartobliwym tonie. Zobacz:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska: Królowa jest tylko jedna! Produkcja przyciąga wielu bardzo różnorodnych uczestników. Jury, czyli: Justyna Steczkowska , Tomson i Baron , Maria Sadowska i Marek Piekarczyk nie przebierają w słowach by do swojej grupy przyciągnąć tych najbardziej utalentowanych. Na pierwszy ogień poszła 17-latka, Małgorzata Priebe , która wykonała "The Time is Now" zespołu Moloko. Dziewczyna zachwyciła wszystkich poza Justyną. Wybrałaś moją ulubione piosenkę. Wszystko było pięknie, będę najszczęśliwsza na świecie, jeśli przyjdziesz do mnie - przekonywała Sadowska. Solistka postanowiła spełnić marzenie wokalistki i wybrała właśnie Marię. Kolejnym zawodnikiem była Monika Kręt , nauczycielka rytmiki w przedszkolu, zachwycając wykonaniem Imagine Dragons "Radioactive". Odwrócili się wszyscy trenerzy, jednak postawiła na chłopaków z Afromental. W międzyczasie nauczyła wszystkich trenerów specjalnej piosenki dla dzieci, co wprawiło wszystkich w bardzo dobru humor. Kolejny zawodnik, Damian Bartosiewicz , wykonał "Wish You Where Here", zespołu Pink Floyd. Młody chłopak spodobał się tylko Markowi Piekarczykowi.   To nie mój klimat. Marek zrobi z Ciebie mężczyznę - powiedziała Maria Sadowska O niee, dałaś do gara teraz - zripostowała Justyna To nie jest mężczyzna, a jeszcze chłopak  - tłumaczyła się wokalistka Kolejna uczestniczka Monika Pilarczyk , wykonująca rockową...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik