The Voice of Poland 3 online
Voice of Poland
Newsy

The Voice: Łzy, kłótnie i wielkie talenty - relacja z programu

Momentami było bardzo ostro

Już dzisiaj pierwszy odcinek 3. edycji "The Voice of Poland". Najbardziej wyczekiwane show sezonu będziemy bacznie obserwować i komentować specjalnie dla was. Jak w jury sprawdzą się Edyta Górniak i Maria Sadowska, kogo wybiorą uczestnicy i kto straci szansę na dalszą zabawę? Oglądajcie razem z nami!

Najwięcej głosów po pierwszym odcinku wyłowiła Maria Sadowska. W jej drużynie znaleźli się: Natalia Krakowiak, Arek Kłusowski, Maria Rodriguez, Kasia Stanek. W zespole Marka Piekarczyka w bitwach usłyszymy Nellę Marczewski, Roberta Zalewskiego. Marie Napieralskaw i Michał Grobelny zostali podopiecznymi Tomsona i Barona. A Edycie udało się przekonać tylko Martę Maksymiuk.
 
21:56 Pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice" za nami.
21:54 Kasia już przed programem zdecydowała, że jak odwróci się Maria, to chce u jej boku walczyć o muzyczną karierę. Edyta jest smutna...

21:53 Edyta boi się, że Kasia jej nie wybierze. Walczy o uwagę z Marią , nazwała sadowską "świnią" za podkupywanie wokalistki.
21:51 "Fantastyczny masz wokal. Bardzo chciałabym, abyśmy mogły razem pracować" - wyznała Górniak z promiennym uśmiechem na twarzy.

21:49 Edyta odwraca się jako pierwsza. Jest pod wrażeniem. Za nią grzybek nacisną Marek i Maria. Górniak wstała z krzesła i krzyknęła "Moja!". Chyba będzie walczyć o wokalistkę jak lwica ;)
21:47 Na scenie sympatyczna blondynka Kasia Stanek w repertuarze Kate Bush. "Running Up The Hill" ujmie jurorów. Uczestniczka występ dedykuje choremu bratu.
21:44 Każdy z jurorów chciał mieć Michała w drużynie. Ostatecznie uczestnik wybrał Tomsona i Barona. Maria jest zawiedziona werdyktem.

21:41 Na szczęście Marysia jest cała i wraz z trenerami otoczyła fortepian. Wszyscy śpiewają z Michałem.
21:41 Auu.... Marysia podchodząc do wokalisty zaliczyła upadek. Polała się krew.
21:40 Trenerzy ponownie się rozmarzyli. Z naciśnięciem grzybków czekali prawie do samego końca. Wokalista otrzymał cztery razy tak. Kogo wybierze?

 
21:38 Michał gra na fortepianie i śpiewa balladę z repertuaru Bruno Marsa.
21:36 Za chwilę na scenie pojawi się Michał Grobelny, który potrafi udawać różne głosy.

21:34 Robert wybrał rockmana z krwi i kości. Marek Piekarczyk ma pierwszy męski głos w drużynie.
21:30 "Robercie jesteś kompletnym wariatem. Jest nieczysto, nie zgadza się, ale masz to coś" - chwali Marysia wokalistę. Robert wybierze ją czy Marka?
21:30 Sadowska wstała i tańczy na fotelu.

21:30 Rockowe brzmienie przypadło już do gustu Markowi i Marysi
21:28 Na scenie Robert, który jest miłośnikiem country. W kowbojskim kapeluszu śpiewa hit Blondie "One Way or Another"
21:26 Marta postanowiła pracować z Edytą Górniak.

21:25 Edyta próbuje skusić studentkę praktykami w kancelarii jej partnera.
20:23 "To jest czad" - powiedziała Edyta. "Wprawiłaś w nas w cudny nastrój" - dodała Sadowska.
20:22 Na ustach trenerów pojawiły się uśmiechy. Pierwsza odwróciła się Edyta, za nią Marek i Marysia. Na końcu Afromental.
 
20:20 Teraz swoim głosem chce ująć trenerów Marta, która studiuje i zajmuje się modelingiem. Uczestniczka śpiewa przebój "Ironic" Alanise Morisette
20:18 Maria zdecydowała się na drużynę Marysi Sadowskiej. Trenerka promienieje ze szczęścia.

20:16 Trenerzy zaczęli tańczyć salsę z Kubanką. Na scenie szał. Biodrami najlepiej rusza Marek Piekarczyk ;)

21:14 Uczestniczka przypadła do gustu wszystkim oprócz Edyty. Trenerzy próbują znaleźć z Marią wspólny język. Jesteś pierwszą osobą, która zaśpiewała standard jazzowy, bravo za odwagę - skomentowała występ Sadowska.

 
21:10 Maria śpiewa po hiszpańsku. Co na taki oryginalny repertuar trenerzy?
21:10 Jako pierwsza na scenie zaprezentuje się Maria Rodriguez z Kuby, która przybyła do Polski za miłością.

Justyna Steczkowskai Maria Sadowska na planie Voice of Poland
youtube
Newsy
Jest już spot "The Voice 4". Sadowska poszła na całość [WIDEO]
Maria pokazała się nago. Przyćmiła piękną Steczkowską?

W wiosennej ramówce telewizyjnej Dwójki pojawi się czwarta już edycja popularnego programu "Voice of Poland", którego celem jest wyłonienie najlepszego głosu w Polsce. Telewidzom w wyborze pomagać będą: Justyna Steczkowska , Maria Sadowska , Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Zobacz: Wielki powrót Justyny Steczkowskiej do "Voice of Poland" W zwiastunie promującym najnowszą edycję show pojawiają się wszyscy trenerzy. Justyna Steczkowska zachwyca pojawiając się na scenie w przepięknej sukni i nowej fryzurze, naga Maria Sadowska leży na podłodze przykryta jedynie płytami winylowymi a wcześniej pozuje przy fortepianie, chłopaki z Afromental podróżują luksusowym autem a Marek Piekarczyk igra z ogniem. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę imponująco. Mało który program może pochwalić się taką piękną zapowiedzią. Jak tak dalej pójdzie to czeka nas naprawdę fantastyczna edycja. Zobacz zdjęcia z przygotowań do "Voice of Poland":

Michalina Manios w czwartym odcinku The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem
Poziom uczestników jest coraz wyższy

" The Voice of Poland " to z pewnością najlepsze muzyczne show. W programie nie brakuje utalentowanych osób, które potrafią zachwycić jurorów. Poza uczestnikami, dużo emocji wzbudza relacja Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej . Diwy nie raz prowokują zabawne sprzeczki i kłótnie. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Czwarty odcinek rozpoczął się od występu Dominika Dudzika . Chłopak zachwycił wszystkich jurorów poza Edytą Górniak. Trafił do drużyny Justyny. Następną uczestniczką była Hania Hołek , która wykonała utwór Bajmu "Do lata". Dziewczyna wybrała grupę Tomsona i Barona .  Kolejną solistką była niezwykła Sylwia Łyko . Odwrócili się Justyna i Marek , artystka trafiła jednak do diwy. Piekarczyk zyskał zaś w swojej drużynie  Katarzynę Kalinowską , o którą biła się również Edyta . Publiczność w studiu zauroczył Mariusz Dyba , który wykonał hit Miley Cyrus - "Wrecking ball". Trenerzy, poza Justyną, odwrócili się w ostatniej chwili. Muzyk wybrał Marka Piekarczyka. Wszystkich jurorów zachwyciła Angelika Kłaczyńska : Tomson: Nie idź do Justyny ani Edyty, bo tam nie będziesz diwą. A właśnie, która z was jest większą diwą? Justyna:  No jak która jest większą diwą? Edyta nosi rozmiar 38, a ja 36 . Więc chyba wiadomo. Argument Tomsona przekonał artystkę. Kolejnym zawodnikiem był  Daniel Lipiec . Odwrócił się tylko lider TSA, a więc automatycznie trafił do jego grupy. Następną uczestniczka,  Anita Korzeniecka ,  wybrała klasę Górniak.  Wielkie emocje wzbudził występ Michaliny Manios , znanej wszystkim widzom z programu "Top Model". Trenerzy byli przekonani, że na scenie stoi chłopak: Edyta: Jezus Maria, byłam przekonana, że to śpiewa chłopak . Justyna: Ja też.  Marek: Michalina, cały...

Trenerzy "The Voice of Poland 4" w trzecim odcinku
Youtube
Newsy
W "The Voice" wesoło. Sadowska: Jestem dziewczyną z jajami! A Steczkowska na to...
Który z uczestników zachwycił najbardziej?

Trzeci odcinek " The Voice of Poland " przyniósł wiele emocji. W muzycznym show, w którym profesjonalne jury szuka najlepszego głosu w Polsce, pojawiają się wielkie talenty, nic więc dziwnego, że trenerzy zażarcie walczą o najlepszych uczestników. Kolejny raz nie obyło się bez złośliwości czy kłótni utrzymanych w żartobliwym tonie. Zobacz:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska: Królowa jest tylko jedna! Produkcja przyciąga wielu bardzo różnorodnych uczestników. Jury, czyli: Justyna Steczkowska , Tomson i Baron , Maria Sadowska i Marek Piekarczyk nie przebierają w słowach by do swojej grupy przyciągnąć tych najbardziej utalentowanych. Na pierwszy ogień poszła 17-latka, Małgorzata Priebe , która wykonała "The Time is Now" zespołu Moloko. Dziewczyna zachwyciła wszystkich poza Justyną. Wybrałaś moją ulubione piosenkę. Wszystko było pięknie, będę najszczęśliwsza na świecie, jeśli przyjdziesz do mnie - przekonywała Sadowska. Solistka postanowiła spełnić marzenie wokalistki i wybrała właśnie Marię. Kolejnym zawodnikiem była Monika Kręt , nauczycielka rytmiki w przedszkolu, zachwycając wykonaniem Imagine Dragons "Radioactive". Odwrócili się wszyscy trenerzy, jednak postawiła na chłopaków z Afromental. W międzyczasie nauczyła wszystkich trenerów specjalnej piosenki dla dzieci, co wprawiło wszystkich w bardzo dobru humor. Kolejny zawodnik, Damian Bartosiewicz , wykonał "Wish You Where Here", zespołu Pink Floyd. Młody chłopak spodobał się tylko Markowi Piekarczykowi.   To nie mój klimat. Marek zrobi z Ciebie mężczyznę - powiedziała Maria Sadowska O niee, dałaś do gara teraz - zripostowała Justyna To nie jest mężczyzna, a jeszcze chłopak  - tłumaczyła się wokalistka Kolejna uczestniczka Monika Pilarczyk , wykonująca rockową...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner