Party Stories
Wzruszona Cleo w programie The Voice Kids 3
Jan Bogacz/TVP
Newsy

Kolejny emocjonujący odcinek The Voice Kids za nami! Kto znów doprowadził Cleo do wzruszenia?

Kolejny emocjonujący odcinek "The Voice Kids" za nami! Nie brakowało wzruszeń, zachwytów i wspaniałych występów. Kto tym razem najbardziej spodobał się jurorom? Pojawili się kolejni faworyci!

Zobacz także: Kto z "The Voice Kids" był do tej pory najlepszy?! Głosuj na swoich faworytów!

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

Kto zachwycił jurorów "The Voice Kids" w kolejnym odcinku przesłuchań w ciemno?

"The Voice Kids" niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych talent show w Polsce. Występy młodych artystów często wzruszają nie tylko jurorów, ale przede wszystkim widzów. W ubiegłym tygodniu wszystkich zachwycił Marcin Maciejczak. Jego wykonanie utworu z filmu "Narodziny gwiazdy" sprawiło, że młody artysta odwrócił wszystkie fotele. Chłopak od razu został postawiony w roli faworyta do głównej wygranej! Wspaniałych talentów jednak nie brakuje i w najnowszym odcinku "The Voice Kids" pojawili się kolejni kandydaci do zwycięstwa w programie! Czyj występ ponownie wzruszył Cleo? 

Jednym z uczestników, który zachwycił jurorów był 14-letni Bartek. Chociaż młody wokalista odwrócił tylko fotel Dawida Kwiatkowskiego, to wszyscy byli pod wrażeniem jego dojrzałości oraz ciekawej barwy głosu. Chłopak oczarował także publiczność swoim wykonaniem utworu "Another Love". 

Moim zdaniem Bartek to jeden z najbardziej męskich głosów w tej edycji. To jest osoba, która powinna odwrócić trzy fotele - skomentował Dawid Kwiatkowski. 

Kolejnym, brawurowym występem może pochwalić się 13-letnia Gabrysia - pół Polka, pół Portugalka. Nastolatka wykonała utwór z repertuaru Tori Kelly, "Don't You Worry 'Bout a Thing" i odwróciła wszystkie fotele jurorów. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. 

Widać, że scena to miejsce dla Ciebie i scena w tym programie to miejsce dla Ciebie - skomentował Dawid Kwiatkowski. 

Masz wszystko co pozwoli mi Cię doprowadzić do finału - powiedziała Cleo.

Najwięcej wzruszeń dostarczyła jednak 14-letnia Anastazja. Młoda artystka fenomenalnie zaśpiewała piosenkę Beyonce "I Was Here" i swoim występem doprowadziła Cleo do ogromnego wzruszenia. Zarówno jurorzy jak i publiczność byli oczarowani dziewczyną i jej niezwykłą dojrzałością muzyczną. 14-latka postanowiła jednak dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego!

Anastazja sprawiła, że nie tylko Cleo miała łzy w oczach. Również Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać wzruszenia. Uczestniczka programu, podobnie jak prowadząca, wcześnie straciła tatę. To wyznanie bardzo poruszyło gwiazdę TVP, która doskonale rozumie co czuje utalentowana 14-latka. 

Wygląda na to, że Dawid Kwiatkowski kompletuje bardzo mocną drużynę! Myślicie, że to właśnie ktoś z jego grupy wygra program? 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jurorzy w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Jurorzy Voice Senior kłócili się na planie programu? Sprawdźcie, co zdradziła nam Urszula Dudziak!
Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia.

Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia. Jak już wiemy, nowy program Telewizyjnej Dwójki okazał się prawdziwym hitem. Po pierwszym odcinku "The Voice Senior" Jacek Kurski poinformował, że show przyciągnęło 4 miliony widzów! Jak już wiemy uczestników programu ocenia jury w składzie: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. My postanowiliśmy zapytać Urszulę Dudziak, czy podczas nagrań dochodziło między nimi do konfliktów. Co zdradziła nam astystka? Posłuchajcie, co o pozostałych jurorach powiedział Urszula Dudziak!  Zobacz także:   Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej! Urszula Dudziak opowiedziała o współpracy z pozostałymi jurorami w "The Voice Senior".  

Wzruszona Cleo w programie The Voice Kids 3
Jan Bogacz/TVP
Newsy
Wielkie emocje w "The Voice Kids 3"! Ten występ doprowadził Cleo do łez

W Nowy Rok wystartował program "The Voice Kids"! Niedawno zakończyły się wokalne zmagania seniorów w "The Voice Senior", a teraz przez najbliższe tygodnie, muzycznych wrażeń będą nam dostaczać najmłodsi! Już pierwszy odcinek trzeciej serii wokalnego talent show dla dzieci wywołał mnóstwo emocji. Nie brakowało fenomelanych wykonań oraz wzruszających historii. Kto zrobił największe wrażenie na jurorach i publiczności? Sprawdźcie, co działo się w pierwszym, noworocznym odcinku "The Voice Kids"!  Zobacz także:  Kto zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"? Pojawiły się pierwsze doniesienia! Estera Kmiecik w "The Voice Kids 3" "The Voice Kids 3" wyłonił pierwsze, wokalne talenty! Na fotelach jurorskich ponownie zasiedli Cleo , Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron . Jurorzy już w pierwszym odcinku musieli stanąć przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Na scenie pojawiło się wielu niezwykle utalentowanych, młodych artystów. Jedną z osób, która zrobiła ogromne wrażenie na jurorach była 15-letnia Estera Kmiecik . Dziewczynka wykonała utwór "Wrecking Ball" Miley Cyrus i podzieliła się swoją historią. Okazało się, że Estera doświadczyła dyskryminacji w szkole. Dzięki terapii, wsparciu rodziców i przede wszystkim dzięki muzyce, 15-latce udało się pokonać wszelkie przeciwności i dzisiaj może spełniać swoje marzenia i być szczęśliwa! Młoda wokalistka już rok temu próbowała sił w "The Voice Kids"ale wówczas nie obrócił się żaden fotel. Tym razem odwrócili się wszyscy! Dziewczynka ostatecznie zdecydowała, że chce być w drużynie Dawida Kwiatkowskiego!  Siostry Ala i Ola Tracz w "The Voice Kids 3" Wielkim zaskoczeniem dla jurorów był występ sióstr - Ali i...

Marcin Maciejczak w The Voice Kids
Jan Bogacz
Newsy
Marcin Maciejczak rewelacją The Voice Kids 2020! Zebraliśmy jego przepiękne występy

Marcin Maciejczak wygrał w sobotni wieczór "The Voice Kids"! Chłopak był objawieniem tej edycji show TVP. Kim jest fenomenalny nastolatek i jak wyglądała jego droga do finału show? • Najnowsze :  Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? Dawid Kwiatkowski w finałowym odcinku wzruszony mówił, że Marcin przypomina mu bardzo jego samego, gdy był młodszy. I rzeczywiście, coś w tym jest. Młody wokalista przypomina Dawida fizycznie. Jak zauważył w finale Tomasz Kammel, obaj juror i jego podopieczny - mają nawet takie same fryzury.  Gdy w finale zaśpiewał "Raise lika a Fenix" z repertuaru Conchity Wurst zachwycona Cleo stwierdziła jednoznacznie: Zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną. Wokalistka dobrze wie, co mówi. Sama ma na koncie udział w Eurowizji.  Dawid zaś przyznał, że "jest dumny i najszczęśliwszy", że kilka tygodni temu Marcin stwierdził: "wybieram Dawida ". Zobacz także:  Cleo, Dawid Kwiatkowski, a może Tomson i Baron? Kto jest twoim ulubionym jurorem z "The Voice Kids"? Kim jest Marcin Maciejczak? Marcin od początku był gwiazdą tej edycji " The Voice Kids".  Podczas przesłuchania w ciemno odwrócił wszystkie fotele jurorów, i to zaledwie po kilku pierwszych sekundach. Zrobił to swoim wykonaniem przeboju Lady Gagi z filmu "Narodzin gwiazdy". Tak to wyglądało: Zobacz także:  Wielkie emocje w "The Voice Kids 3"! Ten występ doprowadził Cleo do łez Ale Marcin próbował swoich sił w muzycznych programach już wcześniej.  Wystąpił np. w ostatniej edycji "Mam Talent", gdzie zebrał owacje na stojąco, a Agnieszka Chylińska nie mogła opanować łez słuchając jego interpretacji hitu Zbigniewa Wodeckiego pt....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner