księżna Kate księżna Kate, książę William Książę William i księżna Kate w pałacu Buckingham księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George książęca para, księżna kate, książę william
księżna Kate
East News
Zobacz oświadczenie!
1/5
księżna Kate
East News

Termin trzeciego porodu księżnej Kate nie jest już tajemnicą! Pałac Kensington wydał oficjalny komunikat, w którym zdradzono, kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko. Do tej pory spekulowano na ten temat w tabloidach, pisząc, że trzeci potomek księżnej Kate i księcia Williama najprawdopodobniej przyjdzie na świat między marcem a majem. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że księżna Kate urodzi dokładnie tego samego dnia, co jej siostra Pippa Middleton, która obecnie również jest w ciąży. Dziś już wiadomo, na kiedy została wyznaczona data porodu księżnej Cambrigde!

 

Zobacz też: Najnowsze zdjęcia Księżnej Kate z Misiem Paddingtonem właśnie podbijają Internet!

 

Oświadczenie biura prasowego Pałacu Kensington oraz dokładny termin na następnej stronie!

 

Polecamy: Fala krytyki na ciężarną księżną Kate! "Jest wychudzona" - twierdzą fani

2/5
księżna Kate, książę William
East News

Na profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawił się oficjalny komunikat, w którym podano, że księżna Kate urodzi trzecie dziecko w kwietniu 2018 roku.

Książę i księżna Cambridge z radością informują, że oczekują narodzin dziecka w kwietniu 2018 roku - czytamy w oświadczeniu.

Na razie nie wiadomo, gdzie przyjdzie na świat trzeci potomek księżnej Kate i księcia Williama. Zarówno książę George (4 l.), jak i księżniczka Charlotte (2 l.) urodzili się w londyńskim szpitalu św. Marii. Czy tak samo będzie w przypadku trzeciego royal baby? Jakiś czas temu brytyjskie gazety rozpisywały się o tym, że księżna planuje poród domowy, by uniknąć zainteresowania mediów. Bez względu na miejsce porodu, można spodziewać się eksplozji radości w Wielkiej Brytanii, podobnie jak to było w przypadku narodzin księcia George'a oraz księżniczki Charlotte.

 

księżna Kate, książę William
Twitter/Kensington Palace

3/5
Książę William i księżna Kate w pałacu Buckingham
Instagram

Znana jest natomiast płeć trzeciego dziecka księżnej Kate i Williama. Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskich gazet, to będzie dziewczynka. Przyszła mama ma być zachwycona z tego powodu. Podobno marzyła o tym by, jak jej matka, mieć dwie córki i syna. 

4/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

Niestety księżna Kate, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż, nie czuje się najlepiej. Żona księcia Williama cierpi na uciążliwe poranne młodości, które spowodowały, że musiała zrezygnować z udziału w kilku oficjalnych uroczystością. Ominął ją m.in. pierwszy dzień szkoły księcia George'a. Na szczęście, księżna Kate wróciła już do życia publicznego, więc wszystko wskazuje na to, że jej stan nieco się poprawił.

5/5
książęca para, księżna kate, książę william

Pałac Kensington ogłosił, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka we wrześniu tego roku. Od tej pory ciąża księżnej jest tematem numer jeden w brytyjskich mediach. I jak już wiemy, będzie tak do kwietnia 2018, kiedy to przyjdzie na świat kolejny potomek rodziny królewskiej.