Teresa Lipowska
East News

Teresa Lipowska z "M jak miłość" ciężko zniosła izolację związaną z koronawirusem. "Byłam uwiązana"!

Teresa Lipowska
East News

Epidemia koronawirusa spowodowała, że przez wiele tygodni ludzie musieli zamknąć się w swoich domach. Niektórzy bardzo ciężko przechodzili czas izolacji, a wśród nich Teresa Lipowska. Gwiazda "M jak miłość" wyznała szczerze,  że z trudem znosiła zamknięcie w czterech ścianach, głównie za sprawą tego, że mieszka sama. Aktorka stosowała się do zaleceń i starała się nie wychodzić z domu, jednak izolacja sprawiła, że było jej wyjątkowo ciężko. Czym zajmowała się w tym czasie?

Teresa Lipowska o trudnej izolacji!

Teresa Lipowska z racji swojego wieku, jak większość seniorów stosowała się do obostrzeń, aby uniknąć zarażenia koronawirusem. W trakcie przymusowej izolacji aktorka starała się pozostać aktywna i dużo czytała, jednak mimo tego, że starała się organizować sobie zajęcia to zamknięcie nie wpłynęło na nią dobrze:

 W pandemii przez cały czas coś robiłam. Chodziłam sobie na spacery, coś działałam w domu, czytałam dużo poezji. Przeszłam to jakoś, ciężko... Dla mnie było ciężko, bo jednak byłam uwiązana w gniazdku – wyznała w programie „Rok 2020”.

Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że uwielbia być osobą aktywną, spotykać się z ludźmi i realizować się zawodowo, dlatego stara się dbać o zdrowie, aby jak najdłużej móc korzystać z pełni życia:

Moim marzeniem jest to, żeby mieć na tyle zdrowia i siły, żeby nie być ciężarem dla najbliższych. I żeby móc, chociaż w minimalnym stopniu, robić to, co kocham, kontaktować się z ludźmi, mieć nowe propozycje, odcinki. Kocham żyć i będę się starała, o ile zdrowie mi pozwoli, żyć jak najintensywniej i jak najdłużej - podkreśla aktorka.

Już niebawem Teresę Lipowską będzie można oglądać w nowym sezonie "M jak miłość". Aktorzy serialu w czerwcu wrócili na plan zdjęciowy, co bardzo ucieszyło akrorkę!

Zobacz takżeTrudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska na planie "M jak miłość". Aktorka gra w serialu już od 20 lat.

Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska na planie "M jak miłość"
Instagram

Teresa Lipowska bardzo ucieszyła się z powrotu na plan "M jak miłość".

Teresa Lipowska
East News

 

 

Więcej na temat Teresa Lipowska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00