Teresa Lipowska
East News
Newsy

Teresa Lipowska z "M jak miłość" ciężko zniosła izolację związaną z koronawirusem. "Byłam uwiązana"!

Teresa Lipowska z "M jak miłość" ciężko zniosła izolację związaną z koronawirusem. "Byłam uwiązana"!

Epidemia koronawirusa spowodowała, że przez wiele tygodni ludzie musieli zamknąć się w swoich domach. Niektórzy bardzo ciężko przechodzili czas izolacji, a wśród nich Teresa Lipowska. Gwiazda "M jak miłość" wyznała szczerze,  że z trudem znosiła zamknięcie w czterech ścianach, głównie za sprawą tego, że mieszka sama. Aktorka stosowała się do zaleceń i starała się nie wychodzić z domu, jednak izolacja sprawiła, że było jej wyjątkowo ciężko. Czym zajmowała się w tym czasie?

Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

Teresa Lipowska o trudnej izolacji!

Teresa Lipowska z racji swojego wieku, jak większość seniorów stosowała się do obostrzeń, aby uniknąć zarażenia koronawirusem. W trakcie przymusowej izolacji aktorka starała się pozostać aktywna i dużo czytała, jednak mimo tego, że starała się organizować sobie zajęcia to zamknięcie nie wpłynęło na nią dobrze:

 W pandemii przez cały czas coś robiłam. Chodziłam sobie na spacery, coś działałam w domu, czytałam dużo poezji. Przeszłam to jakoś, ciężko... Dla mnie było ciężko, bo jednak byłam uwiązana w gniazdku – wyznała w programie „Rok 2020”.

Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że uwielbia być osobą aktywną, spotykać się z ludźmi i realizować się zawodowo, dlatego stara się dbać o zdrowie, aby jak najdłużej móc korzystać z pełni życia:

Moim marzeniem jest to, żeby mieć na tyle zdrowia i siły, żeby nie być ciężarem dla najbliższych. I żeby móc, chociaż w minimalnym stopniu, robić to, co kocham, kontaktować się z ludźmi, mieć nowe propozycje, odcinki. Kocham żyć i będę się starała, o ile zdrowie mi pozwoli, żyć jak najintensywniej i jak najdłużej - podkreśla aktorka.

Już niebawem Teresę Lipowską będzie można oglądać w nowym sezonie "M jak miłość". Aktorzy serialu w czerwcu wrócili na plan zdjęciowy, co bardzo ucieszyło akrorkę!

Zobacz takżeTrudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska na planie "M jak miłość". Aktorka gra w serialu już od 20 lat.

Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska na planie
Instagram

Teresa Lipowska bardzo ucieszyła się z powrotu na plan "M jak miłość".

Teresa Lipowska
East News

 

Zobacz także
Teresa Lipowska	 100: imiona niepodległości

Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"

Barbara Mostowiak M jak miłość

Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

 

Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Już jest! Zobaczcie gorący zwiastun nowego sezonu "M jak miłość"!
Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków.

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków. Co wydarzy się w życiu bohaterów i jak potoczą się ich losy? Tego dowiemy się już za kilka dni! Teraz możecie zobaczyć gorący zwiatun 21. serii "M jak miłość", w której z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji. Ciąża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), finał sprawy Olka (Maurycy Popiel) czy kryzys w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Marcin Mroczek) to tylko niektóre wątki, które pojawią się w nowych odcinkach "M jak miłość"!  Zobaczcie sami! Zobacz także:   Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie Już wkrótce dowiemy się jaki wyrok usłyszy Olek.

Lipowska grała w "M jak miłość" 17 lat żonę Pyrkosza "Scenariusz pozwalał powiedzieć 'kocham cię', tego już nie będzie"
Newsy
Lipowska o 17 latach grania żony Pyrkosza "Scenariusz pozwalał nam powiedzieć 'kocham cię', tego już nie będzie"
"Nie mam ani mojego męża prawdziwego, ani filmowego..."

Witold Pyrkosz, niezapomniany Lucek z "M jak miłość", serialowy mąż Teresy Lipowskiej, nie żyje. Aktor zmarł w wieku 90 lat. Wiadomo, że przez ostatnie tygodnie leżał w szpitalu, jego stan był ciężki - o czym mówiła m.in. Ilona Łepkowska. Mimo to, każdy wierzył że przyjdzie cud i stan aktora się poprawi.   Przez 17 lat Witold Pyrkosz był związany z rolą Lucjana z "M jak miłość", grał udane małżeństwo z Teresą Lipowską, serialową Barbarą. Jak Witolda Pyrkosza wspomina Teresa Lipowska? Czego będzie jej najbardziej brakować? Dużo wiedzieliśmy o sobie. On się do mnie czasem otwierał, a był to bardzo zamknięty człowiek. Witold Pyrkosz był profesjonalistą – na nic nie narzekał, nie skarżył się, jeśli na planie były trudne warunki - tak mówiła o Pyrkoszu Teresa Lipowska dla TVP. Zobacz także:  Historia miłości Witolda Pyrkosza i jego żony. 19 lat różnicy wieku nie przeszkodziła im być razem Teresa Lipowska: "Scenariusz pozwalał nam powiedzieć sobie 'Kocham cię'" Aktorzy mieli do siebie ciepły stosunek, wspierali się wzajemnie i byli przyjaciółmi również w życiu prywatnym. Scenariusz pozwolił nam mieć do siebie ciepły stosunek – umieć się pogłaskać, mieć powiedzieć sobie – w wieku 80, 90 lat – »ja cię kocham«. Teraz już tego nie będzie. Nie mam ani mojego męża prawdziwego, ani filmowego. Tego już nikt nie powie – mówiła Teresa Lipowska. - Te wszystkie nasze przytulenia – oczywiście to była gra, ale z drugiej strony to była jakaś prawdziwa serdeczność. Tam nie było fałszu. Nie wiem, jak to będzie dalej pisane – nawiązała do zmian w scenariuszu serialu – ale myślę, że będzie bardzo ciężko. – Wczoraj mi było ciężko wrócić na plan. W poniedziałek idę i usiądę na tym miejscu, gdzie on siedział... – dodała aktorka. My również nie możemy sobie wyobrazić dalszych odcinków...

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?
Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa.

Teresa Lipowska w rozmowie z mediami opowiedziała, jak wygląda jej życie podczas epidemii koronawirusa. Czy gwiazda " M jak miłość" przestrzega zasad kwarantanny? Co jest dla niej najgorsze w tej sytuacji? Epidemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała prawie cały świat. Z każdym dniem kolejne państwa wprowadzają nowe obostrzenia- w Polsce już jakiś czas temu zostały zamknięte szkoły, kina, czy teatry. Specjaliści apelują również, żeby bez potrzeby nie wychodzić z domu. Jak znosi to Teresa Lipowska? Gwiazda "M jak miłość" szczerze o samotności podczas epidemii Teresa Lipowska, która w hicie Telewizyjnej Dwójki wciela się w uwielbianą przez widzów Barbarę Mostowiak, w rozmowie z mediami przyznała, że stosuje się do zaleceń władz i stara się nie wychodzić z domu. W związku z epidemią koronawirusa aktorka unika kontaktów z innymi osobami i to właśnie samotność, według Teresy Lipowskiej, jest najgorsza w tych trudnych chwilach. Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat!- "Super Express" cytuje aktorkę. Gwiazda "M jak miłość" w programie TVP "Bądźmy razem w domu" przyznała jednak, że w trudnych chwilach ratują ją rozmowy telefoniczne. Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna- przyznała aktorka. A Wy jak znosicie "narodową kwarantannę"? Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" ujawnia wysokość swojej emerytury....

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner