Barbara Kurdej-Szatan w sukience w serca Joanna Kulig pod studiem TVP Barbara Kurdej-Szatan w różowej sukni z transparentną tuniką z niebieską torebką Monika Krzywkowska na premierze serialu "Skazane" Marta Lipińska w programie "Świat się kręci"
Barbara Kurdej-Szatan w sukience w serca
Kulig a może Kurdej-Szatan?
1/6
Barbara Kurdej-Szatan w sukience w serca

Telekamery 2016 zbliżają się wielkimi krokami! Wielka gala, na której rozstrzygnie się, kto i w jakiej kategorii dostanie statuetkę odbędzie się 22 lutego w Teatrze Polskim. Tymczasem my prezentujemy Wam nominowane w kategorii "Aktorka"! Kto tym razem zgarnie prestiżową statuetkę? Zagłosujcie w naszej sondzie, jaki jest Wasz wybór!

 

Zobacz: Telekamery 2016: Juror roku - kto z nich dostanie nagrodę?​

2/6
Joanna Kulig pod studiem TVP

Joanna Kulig to młoda aktorka, która zachwyca reżyserów i swoje koleżanki po fachu. W 2015 roku zagrała m.in. u boku Dawida Ogrodnika w hitowym filmie "Disco Polo". 

 

Czy Joanna Kulig zgarnie Telekamerę 2016?

3/6
Barbara Kurdej-Szatan w różowej sukni z transparentną tuniką z niebieską torebką
ons.pl

W kategorii "Aktorka" nominowana jest także Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda znana jest głównie z reklam pewnej sieci telekomunikacyjnej, ale też z filmu "Dzień Dobry, Kocham Cię" czy "Wkręceni 2". Pod koniec lutego ukaże się kolejna produkcja z jej udziałem "7 rzeczy, których nie wiesz o mężczyznach". 

4/6
Monika Krzywkowska na premierze serialu "Skazane"
EastNews

Monika Krzywkowska powróciła w wielkim stylu. Aktorka dała się poznać w serialu "Samo Życie", a potem zniknęła na kilka lat. W 2015 roku zagrała jedną z głównych ról w serialu "Skazane" i na nowo rozkochała w sobie widzów. 

5/6
Marta Lipińska w programie "Świat się kręci"
Akpa

Być może to Marta Lipińska otrzyma statuetkę w kategorii "Aktorka". Gwiazda aktualnie gra w hitowym serialu TVP - "Dziewczyny ze Lwowa". 

6/6
Edyta Olszówka w białej sukience
ONS

Serial "Aż po sufit" sprawił, że widzowie na nowo pokochali Edytę Olszówkę. Chcielibyście, aby to ona otrzymała Telekamerę 2016?