Iwona Węgrowska nagra teledysk z gejami i lesbijkami
ONS

Węgrowska znów będzie szokować. Znamy szczegóły jej nowego teledysku

Iwona Węgrowska nagra teledysk z gejami i lesbijkami
ONS

Ostatnie miesiące nie były dla Iwony Węgrowskiej zbyt pomyślne, głównie z powodu zawirowań w jej życiu prywatnym. Choć wokalistka jest w trakcie rozwodu z mężem, postanowiła wrócić na salony po dłuższej przerwie. Zgodnie z oczekiwaniami jej pojawienie się na ostatniej imprezie wywołało sporo szumu. Przypomnijmy: Tabloid: Sutki Węgrowskiej przesunęły się! Iwona: "Były podniecone"

Węgrowska nie rezygnuje też z kariery muzycznej. Nieco ponad tydzień temu w sieci zadebiutował utwór "Kocham inaczej", który wielu potraktowało jako ostateczne rozliczenie się z wkrótce już byłym mężem. Internauci dopatrywali się też podtekstu seksualnego i okazuje się, że trop ten jest poniekąd dobry. W rozmowie z AfterParty.pl, Iwona przyznała, że teledysk do tego utworu będzie zawierał wątki homoseksualne. W klipie mają bowiem wystąpić geje i lesbijki.
 

Utwór może wydawać się smutny, ale paradoksalnie napisałam go w czasie, gdy w moim małżeństwie było naprawdę dobrze. Chciałam po prostu, żeby ludzie mogli dzięki tej piosence zobaczyć mnie z innej strony, utożsamić się - w końcu tak wiele związków się teraz rozpada. Teledysk może być dla niektórych szokujący, zobaczymy. Jest właśnie w trakcie powstawania, wystąpią w nim geje i lesbijki i będzie się działo. Ja uwielbiam gejów, często gram koncerty w gejowskich klubach i to są fantastyczni ludzie - zapowiada w rozmowie z nami.


Nie możemy się już doczekać. Myślicie, że to dobry pomysł?

Zobacz: Węgrowska opowiedziała nam o zmianach: "Nie potrafię być sama"

Iwona Węgrowska na imprezie urodzinowej 4fun.tv:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11