Sutki Iwony Węgrowskiej
ONS

Tabloid: Sutki Węgrowskiej przesunęły się! Iwona: Były podniecone

Sutki Iwony Węgrowskiej
ONS

Iwona Węgrowska, tuż po małżeństwie z Krzysztofem Madyeskim, zniknęła nagle z salonów. Jakiś czas temu wokalistka zaskoczyła jednak wszystkich informacją o rozstaniu z mężem. Gwiazda nie załamała się trudną sytuacją życiową, a wręcz przeciwnie. Niedawno pojawiła się pierwszy raz po kilkunastu miesiącach na jednej z branżowych imprez. Przypomnijmy: Węgrowska po rozstaniu wraca na salony. Nie uwierzycie kto ją ubrał w lateksy

Stylizacja Iwony wywołała duże zainteresowanie. Węgrowska postawiła na  obcisłą kreację z lateksu od stóp do głów która idealnie podkreśliła wielkie piersi wokalistki. "Super Express" zauważył jednak, że nie wszystko z nimi jest w porządku. Tabloid skontaktował się z lekarzem, który stwierdził, że sutki artystki nie są na swoim miejscu:

Taka deformacja sutków to tylko i wyłącznie wynik przebiegu różnych operacji. Widocznie coś się wchłonęło, nie wiemy, czego użyto i jak. Na pewno nie jest to wynik igraszek łóżkowych. - mówił dr Stanisław Dulko.


Iwona szybko zareagowała na plotki. Z humorem stwierdziła, że wszystko jest z nimi ok:

Zapewniam, że z moimi sutkami wszystko jest ok. Spadłam z krzesła! Leżę i płaczę ze śmiechu! Serdeczne pozdrowienia dla pana doktora - śmieje się Węgrowska.

Następnie dodała jeszcze jeden wpis:

Dziękuję Kochani, że martwicie się o moje zdrowie ale zapewniam, że z moimi piersiami wszystko jest jak najbardziej w porządku. Moje sutki są na miejscu i jestem z nich dumna... Były po prostu trochę bardziej niż zwykle podniecone. Pozdrawiam autorów tego "newsa" i wszystkich komentujących mój biust...- przyznaje


A co wy sądzicie na temat jej piersi?

Zobacz: Węgrowska opowiedziała nam o zmianach: Nie potrafię być sama
 

Węgrowska na wakacjach:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11