Plejada gwiazd TikToka w teledysku Cleo

Plejada gwiazd TikToka w najnowszym teledysku Cleo! To pierwszy taki klip w Polsce

Plejada gwiazd TikToka w teledysku Cleo

W sieci pojawił się już najnowszy teledysk Cleo do utworu "Za krokiem krok", który jest pierwszą tak wyjątkową produkcją w Polsce. Dlaczego? Wokalistka do udziału w klipie zaprosiła największe gwiazdy TikToka! Wśród nich znaleźli się m.in. Natalia Sisik, Jarosław Kostrzewa, Kinga Sawczuk (Kompleksiara), Lena Kociszewska (Lena Moonlight), Magda Bereda, Iza i Flip Zabielscy, Patryk Zapała czy Daniel Xantos, a także Dawid Kwiatkowski z psemk Weedy oraz Qczaj! 

Nowy teledysk Cleo z udziałem gwiazd TikToka!

To wyjątkowy singiel dla Cleo, bowiem wokalistka wraca do korzeni - jest to pomieszanie funku, soulu i lat 60’ w wersji vintage. Co ciekawe, ten utwór nie znajdzie się na kolejnej płycie gwiazdy, tylko następnej - bardziej „old schoolowej”. Dlaczego ten klip jest tak ważny dla piosenkarki? Jak sama napisała:

1) To pierwszy numer z mojego nowego autorskiego projektu w którym wrócę do korzeni oldschool'owych klimatów.
2) To pierwszy TIK TOK challenge teledysk w Polsce który powstał przy współpracy z najpopularniejszymi TikTok'erami w naszym kraju. 
3) To pierwszy mój teledysk w którym byłam producentem/scenarzystą/organizatorem :)

Zobaczcie energetyczny klip z udziałem młodych gwiazd!


Zobacz także: Ile zarabia Cleo? Gwiazda pierwszy raz tak szczerze o pieniądzach!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UWAGA! 24 MAJA 😊❤ odbędzie się premiera teledysku do kawałka "ZA KROKIEM KROK" ten kawałek jest unikalny z kilku względów: 1) To pierwszy numer z mojego nowego autorskiego projektu w którym wrócę do korzeni oldschool'owych klimatów. 2) To pierwszy TIK TOK challenge teledysk w Polsce który powstał przy współpracy z najpopularniejszymi TikTok'erami w naszym kraju. 3) To pierwszy mój teledysk w którym byłam producentem/scenarzystą/organizatorem :) Ciesze się ogromnie że już za tydzień pokażę Wam ten teledysk...nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak podekscytowana jakąś premierą 😁❤ Pracowałam nad tym ponad pół roku, włożyłam w to mase pracy i serducha. Mam nadzieję,że się Wam spodoba 😘✌ (włosy: @ufryzjerow / MUA: @natalia_polek_make_up )

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

Więcej na temat Cleo Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23