East News

"Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji

East News

Pandemia koronawirusa bardzo skomplikowała przebieg XI edycji "Tańca z gwiazdami". W marcu tego roku produkcja programu zdecydowała się zawiesić program i przenieść tę odsłonę show z wiosny na jesień. Teraz, gdy wszyscy mieli nadzieję na poprawę sytuacji, niestety pojawiły się kolejne komplikacje ze względu na kwarantanny i zachorowania uczestników. Najpierw w programie zabrakło Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak, którzy uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. 

Finał tanecznego show był zaplanowany na 30 października, jednak już teraz w rywalizacji pozostały tylko dwie gwiazdy - Julia Wieniawa i Edyta Zając. Z tego też względu produkcja show podjęła ważną decyzję, dotyczącą kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

"Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji

Wygląda na to, że produkcja nie chce już dalej przedłużać XI edycji "Tańca z gwiazdami" w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników i pracowników.  Na Instagramie tanecznego show pojawił się oficjalny komunikat, z którego dowiadujemy się, że wielki finał tej edycji zostanie przyspieszony i odbędzie się już w najbliższy piątek, 23. października.  

WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️
W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka - czytamy w oświadczeniu na oficjalnym Instagramie programu "Taniec z gwiazdami".

Słuszna decyzja? 

Taniec z gwiazdami
East News

W wielkim finale XI edycji programu "Taniec z gwiazdami" zmierzą się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📣 WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️ W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #tzgfinal

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11