"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Bogdana Kalusa i Sylwii Lipki
East News
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy"

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy"

Stacja TVN podjęła decyzję o przyspieszonym finale "Tańca z Gwiazdami". Z powodu zakażenia koronawirusem z dalszego udziału w programie musieli zrezygnować Sylwia Lipka i Rafał Maserak oraz Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Tym samym w wyścigu po "Kryształową Kulę" pozostało tylko dwie pary.  Według sporej części widzów finał 11. edycji show będzie po prostu niesprawiedliwy: 

Bez sensu oglądać finał, w którym pary to przypadek, a nie efekt pracy.

Internauci stanęli w obronie Sylwii Lipki, Bogdana Kalusa i Anny Karwan, której taneczny partner, Jan Kliment, również trafił na kwarantannę.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji

"Taniec z Gwiazdami" 13: Wiesław Nowobilski szczerze o wypadku. "Straciłem palce, ale mój syn jest zdrowy"

Widzowie krytykują przyspieszony finał "Tańca z Gwiazdami"

Pandemia koronawirusa bardzo skomplikowała przebieg 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Show wystartowało już wiosną 2020 roku, jednak z powodu rosnącej liczby zachorowań, stacja zdecydowała o zawieszeniu show aż do jesieni. 

Po wakacjach "Taniec z Gwiazdami" ruszył w niemal niezmienionym składzie. Z udziału w show zrezygnował jedynie Marcin Bosak. Jednak okazało się, że problemy związane z pandemią koronawirusa nie ustąpiły. W związku z gwałtownie rosnącą liczbą zachorowań zdecydowano o emisji odcinków bez udziału mediów i publiczności. Koronawirus dopadł także uczestników show. Na kwarantannę musieli się udać Bogdan Kalus, Lenka Klimentova, oraz Jan Kliment. W związku z tym Bogdan Kalus musiał zrezygnować z udziału w show. Anna Karwan straciła możliwość trenowania ze swoim partnerem, Janem Klimentem, którego zastąpił Kamil Kuroczko. Niestety, taniec z nowym partnerem okazał się ostatnim tańcem Anny Karwan w programie. Po jej odejściu na drodze do finału pozostały tylko trzy pary, więc zdecydowano o przywróceniu do "Tańca z Gwiazdami" Sylwestra Wilka, który wcześniej z powodów zdrowotnych sam zrezygnował z udziału. 

Ostatni odcinek również nie był szczęśliwy, ponieważ okazało się, że Sylwia Lipka i Rafał Maserak również zostali zarażeni koronawirusem i muszą zrezygnować z udziału w show. Z programu odpadł także Sylwester Wilk, co poskutkowało tym, że w programie pozostały tylko dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

TVN podjął decyzję o przyspieszeniu finału 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", jednak internauci nie zgadzają się z tą decyzją, argumentując że finałowy skład nie został wyłoniony na podstawie talentu oraz zaangażowania a z powodu przypadku. 

Czyli Sylwia i Maserak oraz Bogdan i Lenka są już oficjalnymi poszkodowanymi w całym show? Ich organizmy miały pecha i dlatego nie mają prawa zawalczyć o kryształową kulę? Serio? Bez sensu oglądać finał w którym pary to przypadek a nie efekt pracy.

Internauci postanowili stanąć w obronie Sylwii Lipki i Bogdana Kalusa: 

- Uważam, że obie pary miały duże szanse, Pan Bogdan miał duże wsparcie wśród wieloletnich fanów, a Sylwia z odcinka na odcinek ,,rozkręcała się'' co raz bardziej (można było to zobaczyć poprzez oceny jurorów) a także miała ogromne wsparcie fanów z aplikacji i sms

- Nikt tu nie mówi o szansach jakie miały poszczególne pary, bo nie jesteśmy w stanie określić jaka stoi za nim rzesza ludzi. Chodzi tylko o to że przypadek/lub kwestia posiadania szczęścia czy pecha nie może prowadzić nikogo do finału.

- Zgadzam się pan Bogdan i Sylwia są to osoby które są poszkodowane w tej edycji. Organizatorzy powinni zawiesić ten program zaraz po tym jak się okazało że pan Bogdan trafił na kwarantannę.

Niektórzy też wstawili się za Anną Karwan, która ich zdaniem powinna dostać szansę, skoro wiadomo było, że Bogdan Kalus już nie zatańczy: 

-"Ten bieg zdarzeń wpłynął na [...] przyśpieszenie finałowego odcinka" to trzeba było Anie Karwan zostawić. No ale jak nie to mam nadzieję że wygra Edyta

- To niesprawiedliwe 😭😭😭😭 dla tych par... które nie miały wpływu czy odpadną czy nie, ciekawe gdyby Julka albo Stefano mieli kwarantannę ale byłby płacz....

Trzeba przyznać, że przebieg 11. edycji show jest naprawdę pechowy. Uważacie, że decyzja o przyspieszeniu finału jest słuszna? 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Lipka o swoim stanie zdrowia! Jak czuje się wokalistka zarażona koronawirusem?

Internauci nie zgadzają się z decyzją odnośnie finału "Tańca z Gwiazdami". Twierdzą, że o finałowym składzie zadecydował przypadek lub pech uczestników, którzy zarazili się koronawirusem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" wstawili się za Sylwią Lipką i Bogdanem Kalusem, którzy przez niezależnego od nich koronawirusa stali się oficjalnymi pokrzywdzonymi 11. edycji. 

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa
East News

Bogdan Kalus i Sylwia Lipka zmuszeni byli zrezygnować z dalszego udziału w programie. 

Sylwia Lipka i Rafał Maserak
East News

Fani programu uważają również, że Anna Karwan powinna także dostać kolejną szansę, ponieważ zmiana partnera z pewnością obniżyła jej szansę podczas odcinka na żywo. 

Anna Karwan w Tańcu z Gwiazdami
East News

Zobacz także
Sylwia Lipka

"Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania" 

Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!

 

Taniec z Gwiazdami: wpadka Anny Karwan i łzy Julii Wieniawy i Sylwii Lipki
Instagram
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę
"Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Wielki finał " Tańca z Gwiazdami " zbliża się wielkimi krokami. Na parkiecie walczyło dziś tylko cztery pary, które wciąż rywalizują ze sobą o "Kryształową Kulę".  Z powodu niepokojącej sytuacji epidemiologicznej produkcja postanowiła zrealizować dzisiejszy odcinek bez udziału publiczności i mediów. Okazuje się, że z powodu niepokojących objawów dziś wieczorem w show nie mogli wziąć udziału Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Tym samym nie będą walczyć już o zwycięstwo i mają nadzieję, że pojawią się gościnnie na finale. Nie pojawił się także Jan Kliment, którego w duecie z Anną Karwan zastąpił Kamil Kuroczko. Piosenkarka podczas drugiego tańca zaliczyła wpadkę a Sylwia Lipka i Julia Wieniawa popłakały się na wizji. Jak zakończył się dzisiejszy odcinek? Kto musiał pożegnać się z "Tańcem z Gwiazdami"?  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Julia Wieniawa popłakała się w "Tańcu z Gwiazdami" W dzisiejszym odcinku na parkiecie pojawili się goście specjalni. Z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino wystąpiła zwyciężczyni drugiej edycji Agnieszka Sienkiewicz. Za swój taniec otrzymali wysoką notę ponieważ aż 27 punktów. Przed drugim tańcem Julia Wieniawa popłakała się na wizji. Przyznała, że bardzo bolą jej nienawistne komentarze na jej temat:  Jestem po prostu zwykłą dziewczyną, którą słowa też bolą, ale nie tylko w internecie. Najgorsze komentarze są te jak ludzie mówią, że ktoś mi coś dał, że ktoś mi coś załatwił, że nie mam talentu, że nie powinnam czegoś robić, za coś się zabierać. Nie tylko ja tak mam. Wszyscy oceniają wszystkich na podstawie pozorów i zapominają, że za tą maską...

Bogdan Kalus z żoną
EastNews
Newsy
Syn Bogdana Kalusa komentuje stan zdrowia rodziców: "Cały czas przebywają w izolacji"
Syn Bogdana Kalusa komentuje stan zdrowia rodziców: "Cały czas przebywają w izolacji"

Dzisiejszy odcinek " Tańca z gwiazdami " odbędzie się bez udziału publiczności. Na programowym parkiecie zabranie także jednej z par. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova a także Jan Kliment przebywają na kwarantannie. Syn aktora, Piotr Kalus skomentował stan zdrowia rodziców, ponieważ na kwarantannę trafiła również żona uczestnika "Tańca z Gwiazdami", pani Katarzyna. Jak się czują?  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem! "Taniec z Gwiazdami 2020": Syn Bogdana Kalusa o stanie zdrowia rodziców W 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało tylko pięć par. Jednak podczas dzisiejszego odcinka w zmaganiach o "kryształową kulę" zmierzą się tylko cztery taneczne duety. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. W programie nie pojawi się także Jan Kliment, ale za tancerza w programie pojawi się zastępstwo. Na kwarantannie przebywa również żona Bogdana Kalusa, pani Katarzyna. Syn aktora skomentował stan zdrowia rodziców na swoim Instagramie:  Na szybko chciałem podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które kierujecie w stronę moich rodziców. Chciałbym też życzyć im bardzo dużo zdrówka. Cały czas przebywają w izolacji, czują się troszeczkę lepiej ale jeszcze troszkę czasu potrzebują, żeby wyzdrowieć.  Chciałbym życzyć dużo zdrówka także ekipie "Tańca z Gwiazdami" - Lence, Jankowi i przede wszystkim moim rodzicom - powiedział na Instastory Piotr Kalus  Jeszcze nie wiadomo, jak będą wyglądały kolejne odcinki "Tańca z Gwiazdami" i czy Bogdan Kalus będzie mógł dalej kontynuować wyścig po zwycięstwo w programie. Wszystkim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami" bez...

Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Widzowie nie są zadowoleni z decyzji przywrócenia Sylwestra Wilka do " Tańca z Gwiazdami" . W dzisiejszym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova z powodu zarażenia koronawirusem nie mogą wziąć dalej udziału, a w dzisiejszym odcinku z programem pożegnali Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który wystąpił w zastępstwie Janka Klimenta. Internauci uważają, że produkcja powinna pozwolić pozostać w grze Annie Karwan, która swoją pracą zasłużyła na drugą szansę. Dlaczego widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka?  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka? Sylwester Wilk był uczestnikiem aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jednak z powodów zdrowotnych niecały miesiąc temu dobrowolnie zrezygnował z udziału w show. Powodem był fakt, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. W swoim ostatnim odcinku zatańczył bez niej, jednak mimo takiej przeszkody uzyskał od jurorów  maksymalną liczbę punktów.  Podczas dzisiejszego odcinka z "Tańca z Gwiazdami" odpadła Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który pojawił się w zastępstwie zarażonego koronawirusem Janka Klimenta. W dalszych zmaganiach o "kryształową kulę" nie wezmą udziału również Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy również przebywają na kwarantanie. Decyzją produkcji w przyszłym tygodniu do programu wróci Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Widzowie nie są zadowoleni z takiej decyzji:  - Trochę to mało honorowe... W stosunku do innych par... O ile się nie mylę to sam zrezygnował 🤷🏻‍♂️🤔 - Mógł po prostu nikt nie odpaść. Według...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik