Taniec z gwiazdami
East News

"Taniec z gwiazdami": Julia Wieniawa zatańczyła ze swoją życiową mentorką! Pani Teresa skradła serca widzów!

Taniec z gwiazdami
East News

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" dostarczył widzom mnóstwo emocji! Na tanecznym parkiecie zobaczyliśmy nie tylko gwiazdy, ale także ich najbliższych. Julia Wieniawa do wspólnego występu zaprosiła swoją życiową mentorkę, z którą wykonała niezwykle energetyczny taniec. Pani Teresa zrobiła na wszystkich piorunujące wrażenie, a widzowie są pod ogromnym wrażeniem jej fantastycznej formy. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Sylwia Madeńska w pięknych słowach podziękowała Mikołajowi za udział w programie. "Wykonałeś naprawdę świetną pracę"

"Taniec z gwiazdami": Julia Wieniawa zatańczyła ze swoją życiową metnorką! Pani Teresa skradła serca widzów!

Julia Wieniawa w "Tańcu z gwiazdami" idzie jak burza! Za wczorajsze paso doble, które wykonała ze Stefano Terrazzino, znów otrzymała wysokie noty od sędziów. Aktorka jest jedną z faworytek do głównej wygranej - świetnie tańczy i widać, że do każdego występu wkłada mnóstwo serca i pracy. Nie bez przyczyny jest nazywana "Petardiną". Gwiazda kocha taniec, a taniec zdecydowanie kocha ją!

W ostatnim odcinku mogliśmy również zobaczyć wspólne występy gwiazd z ich najbliższymi. Julia zdecydowała się na występ ze swoją życiową mentorką, z którą wykonała fantastyczną, energiczną salsę. Pani Teresa zachwyciła wszystkich swoim wigorem i talentem tanecznym. Jurorzy również byli oczarowani tym występem! 

Widać, że panią Teresę i Julię łączy niezwykła więź! Julia nazwała ją "życiową mentorką" - kiedy była dzieckiem, pani Teresa uczyła jej gimnastyki artystycznej. Śmiało można powiedzieć, że dla pani Teresy czas się zatrzymał. Takiej wspaniałej formy można tylko pozazdrościć. 

Taniec z gwiazdami
East News

Pani Teresa skradła również serca fanów show! W sieci pojawiło się mnóstwo komplementów dla wspaniałej seniorki. 

- Pani Teresa to prawdziwa petarda 💥❤️

- Co za energia pozazdrościć tej Pani kondycji brawo wspaniały występ 👏

- Cudowna kobieta, cudowny wiek 🤗super występ 🙂

- Świetnie 😘 - piszą fani o babci Julii Wieniawy. 

Taniec z gwiazdami
East News

Pani Teresa to niewątpliwie świetna nauczycielka i wygląda na to, że Julia pamięta wszystkie lekcje do dziś. Aktorka zaprezentowała wspaniały szpagat!

Taniec z gwiazdami
East News

A Wam, jak się podobał ten występ? My nie możemy przestać go oglądać! Zobaczcie fragment wspaniałego tańca Julii Wieniawy i pani Teresy!

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48