Taniec z gwiazdami
East News

"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!

Taniec z gwiazdami
East News

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ostatnio pożegnali się z "Tańcem z gwiazdami". Dla pięknej tancerki był to debiut w tanecznym show i tym samym spełniło się jej wielkie marzenie o występie w tym programie. Sylwia na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym podziękowała wszystkim za możliwość przeżycia tej pięknej przygody. Zapytała również, czy fani chcą ją zobaczyć w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami. Oczywiście jej wielbiciele nie wyobrażają sobie, aby mogło jej zabraknąć!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!

Dla Sylwii Madeńskiej ostatni tydzień był naprawdę trudny. Najpierw rozstanie z Mikołajem, a potem pożegnanie z "Tańcem z gwiazdami". Mimo problemów w życiu osobistym, Sylwia stanęła na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem wystąpiła w ostatnim odcinku tanecznego show. Przez wszystkie tygodnie prezentowała znakomity poziom i była wspaniałą nauczycielką dla Mikołaja. Śmiało można przyznać, że jej debiut w "Tańcu z gwiazdami", był naprawdę udany. 

Sylwia na swoim InstaStory właśnie wyznała, że ostatnie tygodnie spędzone na sali treningowej spowodowały, że bardzo przyzwyczaiła się do życia z "Tańcem z gwiazdami".

Powiem Wam, że to niesamowite, że wstaję w niedzielę rano i chciałabym iść na trening. Jednak te pięć tygodni spędzone na sali spowodowało wpadniecie w taką rutynę. Teraz zajmie mi trochę czasu przyzwyczajenie się do nowego, że "Taniec z gwiazdami" się skończył. Nawet te kwiatuszki już tak bardzo nie cieszą - powiedziała Sylwia Madeńska na swoim InstaStory. 

Z kolei w swoim poście dodanym na Instagramie tancerka zapytała, czy fani chcieliby ją zobaczyć w kolejnej edycji tanecznego show.

Jak oceniacie mój debiut w TzG i czy chcielibyście zobaczyć mnie w kolejnej edycji ? Jestem ciekawa Waszej opinii... - napisała tancerka. 

Oczywiście jej wielbiciele nie wyobrażają sobie, aby mogło jej zabraknąć w kolejnych odsłonach "Tańca z gwiazdami"!

- Jasne, że chcemy Cię w następnej edycji 😍❤️

- Bardzo bym chciała zobaczyć Cię w kolejnej edycji i będę trzymała kciuki, żebyś wzięła w niej udział! ❤️🔥

- Tylko dla Ciebie oglądam 💗💗🔥 Następna edycja musi być z Twoim udziałem 😁

- Pewnie, że tak! Świetna z Ciebie tancerka ❤️

- Jeszcze pytasz??? Bardzo chcę ❤️ Jesteś niesamowitą, ciepłą i zdolną kobietą 😊😘 - piszą fani. 

A Wy, chcielibyście zobaczyć Sylwię Madeńską w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? My nie ukrywamy, że bardzo na to liczymy i trzymamy kciuki, abyśmy mogli zobaczyć piękną i zdolną tancerkę w kolejnej odsłonie tanecznego show. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Udział w Tańcu z gwiazdami dobiegł końca. Zatańczyliśmy dla Was foxstrota, walca wiedeńskiego, sambę, walca angielskiego, jive’a, tango oraz moja ukochana cha-chę. To był przecudowny czas, ogromne doświadczenie, świetna przygoda oraz spełnienie moich marzeń. Chciałam jeszcze raz podziękować firmie @rochstar.tv za możliwośc wzięcia udziału w tej edycji @tanieczgwiazdami w telewizji @polsatofficial . To dla mnie ogromne wyróżnienie. Całej ekipie produkcyjnej, pani Rezyser @agatalipnicka za motywacje i słowa wsparcia, choroegrafom @maciejzakliczynski i @princekriss za super prace na sali, całej ekipie technicznej za prace nad tym czego nie widać, a bez tego program nie mógłby się odbyć. Dziękuje Jurorom za szczere słowa i konstruktywną krytykę 💪🔥 Wszystkim uczestnikom za stworzenie super atmosfery i takiej naszej małej rodzinki tańca z gwiazdami ❤️ Widzom za wsparcie i kibicowanie naszej parze 🙏 i oczywiście Wam - moimi obserwatorom - to dzięki Waszym głosom, mogliśmy zajść tak daleko 🙏🕺 Dziękuję również mojemu partnerowi tanecznemu @mikolaj_jedruszczak_official za ten wspólny czas spędzony na sali, za jego zaangażowanie, ciężką prace. Pomimo trudnych początków zrobił ogromny progres i jestem z Niego bardzo dumna. Ewidetnie Jego konikiem są tańce standardowe, a ostatnio zatańczony foxstrot był piękny 🥰 cieszę się, ze mogłam Mikołaja wprowadzić do swojego ukochanego świata. Widzimy się już 30 października na finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami, gdzie zobaczymy wszystkie pary tej edycji 🥰 Jak oceniacie mój debiut w TzG i czy chcielibyście zobaczyć mnie w kolejnej edycji ? Jestem ciekawa Waszej opinii... ———————————————— #tanieczgwiazdami #tzg #lastdance #mypassion #mylove #myeverything #sylwiamadeńska #mikołajjędruszczak #loveit #dancer #warsaw #poland #polsat #polishgirl #loveisland

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Ostatnim tańcem Sylwii i Mikołaja w "Tańcu z gwiazdami" był fokstrot, za którego otrzymali 22 punkty. Był to naprawdę bardzo dobry występ. Tancerka naprawdę świetnie spisała się w roli nauczycielki. Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji programu? O tym dowiemy się zapewne dopiero za kilka miesięcy. 

Sylwia Madeńska Taniec z gwiazdami
East News

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48