Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News

"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News

Za nami kolejne zmagania uczestników w "Tańcu z Gwiazdami". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje... 

Zobacz także: Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła".

Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku?

Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko. 

Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja:

  • Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów. 
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty.
  • Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów.
  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów.
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów.
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów.
  • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko - 20  punktów.
  • Anna Karwan i Jan Kliment - 30 punktów. 

W dzisiejszym odcinku sumują się jednak punktacje z dwóch ostatnich odcinków, ponieważ w zeszłym tygodniu dobrowolnie z programu zrezygnował Sylwester Wilk. Powodem były problemy zdrowotne uczestnika. Według punktacji z obu odcinków, nadal liderami pozostają Anna Karwan i Jan Kliment, natomiast dół tabeli nieznacznie się zmienia, ponieważ na ostatnim miejscu uplasowali się Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa.

Decyzją widzów program opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, co było kompletnym szokiem dla publiczności zgromadzonej w studiu. Tego nikt się nie spodziewał! Zgadzacie się z tym werdyktem? 

Zobacz także:  Ogromna tragedia Sylwii Lipki tuż przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami". Zmarła jej bliska osoba

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko odpadli z "Tańca z Gwiazdami". 

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News

Anna Karwan i Jan Kliment zdobyli maksymalną ilość punków. Byli również najlepsi w punktacji, z dwóch ostatnich odcinków. Gratulacje! 

Anna Karwan i Jan Kliement w "Tańcu z Gwiazdami 2020"
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48