Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli dziecko

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli dziecko! Zobaczcie ostatnie zdjęcia aktorki!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli dziecko

Tamara Arciuch jest w ciąży! Informację o tym, że 41-letnia aktorka spodziewa się dziecka opublikował magazyn "Show". Według doniesień tytułu, Tamara Arciuch jest w czwartym miesiącu ciąży. Zarówno sama aktorka, jak i jej partner Bartek Kasprzykowski są przeszczęśliwi, że ich rodzina już wkrótce się powiększy. Tamara wyraźnie promienieje! Jej zmysłowa kreacja z Polsat SuperHit Festiwal w Spocie wzbudziła ogromne zainteresowanie. I nic dziwnego! Gwiazda pięknie podkreśliła swoją kobiecość. Dziś już wiemy, co ją do tego zainspirowało. ;)

 

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli dziecko

 

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mają już wspólnie sześcioletniego syna Michała. Ponadto wychowują również siedemnastoletniego Krzysztofa, z pierwszego związku aktorki. Teraz w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko. Może tym razem będzie to dziewczynka? ;) Niestety, nie jest jeszcze znana płeć dziecka, lecz jak napisał "Show", nowy potomek aktorskiej pary przyjdzie na świat w październiku. Tamara Arciuch jest w 4. miesiącu ciąży. Podobno para miała starać się o dziecko od dwóch lat, ponieważ Tamarze bardzo zależało na tym, by urodzić jeszcze przed czterdziestką. Obecnie gwiazda ma 41 lat, lecz jak donosi tytuł, ciąża przebiega prawidłowo, a przyszła mama czuje się świetnie:

Już od dwóch lata starali się o kolejne dziecko. Chcieli,  żeby między Michałem a przyszłym rodzeństwem nie było dużej różnicy wieku. Tamarze zależało, żeby urodzić jeszcze przed 40-tką. - mówi informator "Show"

Zobacz: Dziecko po 40., poznaj ryzyko związane z późną ciążą

 

Gwiazda nie ma zamiaru rezygnować z pracy. W czerwcu jadą na wakacje, a tuż po aktorka wraca na plan "Ojca Mateusza", "M jak miłość" i "Drugiej Szansy".

 

 

Gratulujemy i już nie możemy doczekać się pierwszych ciążowych stylizacji Tamary, a później... pierwszych fotek maleństwa! ;)

 

Zobacz też: Po burzy wokół dekoltu Tamary Arciuch, głos zabrała sama aktorka...

 

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli drugie dziecko!

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch
ONS

Aktorka w ostatnim czasie wybiera kreacje luźnie w talii. Czyżby jej figura już się zaokrągliła? ;)

Tamara Arciuch w niebieskiej sukience
Instagram

Aktorka zachwyciła odważną kreacją w Sopocie. Wyraźnie widać, że gwiazd promienieje!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na Polsat SuperHit Festiwal 2016

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00