Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Tak wyglądała Natalia z "Rolnik szuka żony" kilkanaście lat temu! Diana: "Od zawsze miałaś być rolniczką!"

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia zgłosiła się do "Rolnik szuka żony", aby znaleźć miłość. Napisała list do Sławomira, jednak on wybrał Martę. Niestety uczucie nie przetrwało. Rolnik jest teraz w związku z Joanną, którą widzowie poznają podczas świątecznego odcinka show. Natalia, pomimo braku miłości, wyszła z programu z nowymi przyjaźniami, a Sławomir... ma czego żałować! Okazuje się, że Natalia to nie tylko wspaniała kobieta ale również od najmłodszych lat uwielbiała prace na gospodarstwie! Dowodem jest jej urocze zdjęcie sprzed lat!

Zobacz także: Tym zdjęciem Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program! W życiu nie uwierzycie, kto się na nim znalazł...

Natalia z "Rolnik szuka żony" w dzieciństwie

Natalia z "Rolnik szuka żony" miała nadzieje, że w programie znajdzie miłość. Niestety tak się nie stało. Wygląda na to, że Sławomir będzie miał czego żałować, ponieważ Natalia okazuje się być idealną kompanką do wspólnych zajęć na gospodarstwie, a te aktywności kocha już od małego: 

#małarolniczka - opisała własne zdjęcie z dzieciństwa na Instagramie 

Na fotografii widzimy kilkuletnią Natalię w otoczeniu krów. Jako małe dziecko uwielbiała spędzać czas na wsi, pomagając przy zwierzętach.

Przepiękna mała Natalcia❤️ Widzisz od malej dziewczynki miałaś być rolniczka😉 - skomentowała jej koleżanka z show, Diana

Wygląda na to, że jej zgłoszenie do programu nie było przypadkowe. Od zrobienia tego zdjęcia minęło wiele lat, ale dziewczyna niewiele się zmieniła. Zobaczcie urocze zdjęcie uczestniczki show. 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" ma nowego partnera? Te zdjęcia mówią wiele!

Natalia z "Rolnik szuka żony" już jako mała dziewczynka uwielbiała aktywności na gospodarstwie. 

Natalia z "Rolnik szuka żony" w dzieciństwie
Instagram

Natalia z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56