Party Stories
Sylwia Madeńska o tym, jak sobie radzi po rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem
Mat. prasowe
Newsy

Love Island. Tak Sylwia Madeńska radzi sobie po rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem. Fanka: "Podziękuj Mikiemu"

Sylwia Madeńska z "Love Island" znalazła sposób aby zapomnieć o codziennych troskach. Jak sobie radzi, aby chociaż na chwilę zapomnieć o bolesnym rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem i znowu móc się uśmiechać? Okazuje się, że jej sposób jest naprawdę prosty i może się sprawdzić każdemu z nas! 

Zobacz także: "Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

Jak Sylwia Madeńska z "Love Island" poradziła sobie po rozstaniu? 

Kilka tygodni temu Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska poinformowali o swoim definitywnym rozstaniu. Jako pierwszy o swojej decyzji poinformował zwycięzca pierwszej edycji "Love Island". Zrobił to kilkanaście godzin po występie w "Tańcu z Gwiazdami". Mimo rozstania ani Sylwia ani Mikołaj nie zrezygnowali z dalszej walki o "kryształową kulę". Niestety decyzją widzów kolejny odcinek okazał się być tym ostatnim. Tancerka nie ukrywała, że rozstanie z partnerem bardzo ją dotknęło. Jednak dziś, po upływie kilku tygodniu stara się powoli wracać do normalności i odzyskiwać radość życia. Swoim sposobem na dobry humor podzieliła się w sieci: 

Ostatni czas pozwolił mi zrozumieć, że w życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Czasy mamy bardzo niepewne. Wszechobecna, galopująca pandemia, do tego jesienna aura, która nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na przekór temu wszystkiemu, nie popadajmy w zły nastrój i wróćmy wspomnieniami do chwil, które wywołają uśmiech na naszej twarzy. U mnie był to ostatni spontaniczny wypad do słonecznej Hiszpanii. Przesyłam Wam garść pozytywnej energii i uśmiechu. Cieszcie się chwilą, tym co jest tu i teraz 😘

Pod nowym wpisem mogła liczyć na wiele słów wsparcia od swoich fanów:

- Już nie wracaj do przeszłości ! Żyj tu i teraz
- Tak, życie to nauka, która trwa. Dobre wspomnienia zachowujmy ,ale nie rozpamiętujmy złych. Idźmy do przodu, nie ma odwrotu. Wyciągajmy wnioski. Podziękuj Mikiemu, on sprawił, że będziesz szczęśliwa.
- Tak trzymaj Sylwia❤️ jesteśmy z tobą🤪
- Piękna! 💋🤩 Niesamowita przemiana sylwetki, duszy! Trwaj w tym i wierz w siebie

Życzymy Sylwii jeszcze więcej powodów ku temu, aby mogła się uśmiechać! 

Zobacz także: Finał "Love Island 2": Sylwia Madeńska nie wierzy w szczerość uczuć finalistów! "Wypływa z nich za dużo słodyczy"

Sylwia Madeńska opowiedziała o tym, jak sobie radzi po rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" rozstali się pod koniec września. 

Sywia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia i Dominik z "Love Island" - fani mają wątpliwości
Mat.pras.
Newsy
Julia i Dominik z "Love Island 2" wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?! "My jesteśmy parą, która lubi wyzwania"

Julia Nowakowska i Dominik Grot to zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island" . Para zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy teraz bacznie obserwują ich życie za pośrednictwem Instagrama. Julia i Dominik stają się coraz bardziej popularni i z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszymy.  Zobacz także:   Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show!  O tym, jak dużą popularność może przynieść program "Love Island" przekonali się już Sylwia i Mikołaj - zwycięzcy pierwszej edycji show, którzy niedawno występowali w programie "Taniec z gwiazdami" . Czy Julia i Dominik również chcieliby wykorzystać swoje pięć minut i zgodziliby się na występ w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce?  My jesteśmy parą, która lubi wyzwania - powiedział w rozmowie z reporterką Party.pl, Dominik.  A co na to Julia? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej! 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear
ONS.pl
Newsy
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak  są zwycięzcami pierwszej edycji " Love Island ". Para, po wygraniu reality show długo była razem, jednak w ostatni weekend podjęli decyzję o rozstaniu . Mimo tego ciągle występują razem w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Przy okazji tych wystepów zapytaliśmy jak zaczynał ich związek? Czy pamiętają początki na "Wyspie miłości"? Dlaczego Mikołaj od początku nie podrywał Sylwii? Zobaczcie jak oboje to wspominają. Będziecie zaskoczeni! Zobacz także:  Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej po rozstaniu z Mikołajem: "łzy i przeszywający smutek Żałujecie, że ich miłość to już historia?    

Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem z "Love Island"
East News
Newsy
"Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem. Przyznaje, że nie sprostała jego oczekiwaniom

Sylwia Madeńska zabrała głos w sprawie rozstania z Mikołajem Jędruszczakiem . Uczestnik " Love Island " za pośrednictwem wpisu na Instagramie poinformował o definitywnym rozstaniu z partnerką. Wyjaśnił, że różnice charakterów oraz zasady wzięły górę nad uczuciami i pomimo tego, że wciąż kocha Sylwię nie jest w stanie dalej tworzyć z nią związku. Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska przyznała, że nie była w stanie sprostać wymaganiom Mikołaja w byciu idealną kobietą. Zobaczcie, co napisała.  Zobacz także:  Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia" "Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem Jeszcze wczoraj w ślubnych kreacjach zachwycali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", aby dzisiaj poinformować o tym, że się rozstają. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" nie są już razem. O rozstaniu poinformował Mikołaj na swoim Instagramie:  Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć.  Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. - wyjaśnił tajemniczo  Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska zapewniła, że jej uczucia do Mikołaja były prawdziwe i od razu podkreśliła, że powodem rozstania nie była zdrada:  Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym - odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner