Instagram

Tak Robert Lewandowski świętuje dzień ojca! Ania Lewandowska podzieliła się uroczym zdjęciem z pięknej chwili!

Instagram

W tym roku, dokładnie 6. maja, Robert Lewandowski po raz drugi został tatą! Dziś, 23 czerwca po raz pierwszy świętuje dzień ojca już nie tylko z Klarą, ale także z Laurą! Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się przepiękne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dziewczynki wtulone w tatusia. Ta fotografia z pewnością Was rozczuli. Zobaczcie!

Zobacz także: Z okazji 7. rocznicy ślubu Ania i Robert Lewandowscy pokazali niepublikowane zdjęcia z wesela!

Robert Lewandowski świętuje pierwszy dzień ojca razem z Klarą i Laurą!

W tym roku polski show biznes przeżywa prawdziwy baby boom! Szczęśliwymi tatusiami w pierwszej połowie 2020 roku zostali między innymi Radosław Majdan, Jaś Dąbrowski i Robert Lewandowski! Polski piłkarz powitał na świecie swoją drugą córeczkę, Laurę! Chociaż Robert Lewandowski jest bardzo zapracowany, to zawsze stara się spędzać tak ważne dni razem z całą swoją rodziną. Tak było już w przypadku dnia dziecka - teraz piłkarz świętuje dzień taty!

Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się urocze zdjęcie, na którym Robert tuli do siebie malutką Laurę, a Klara daje swojemu tacie czułego buziaka! Ta fotografia bardzo rozczuliła internautów! Wielbiciele polskiego napastnika są również pod wrażeniem, że pomimo iż Robert jest wielką gwiazdą, to nie zmienił się i dalej wspaniałym, dobrym człowiekiem! 

- Najpiękniejsze jest to, że można być wielka gwiazdą, zarabiać miliony i jednocześnie być pięknym człowiekiem ❤️ Niech się Wam nadal dobrze wiedzie i miłość nie opuszcza

- Wszystkiego dobrego ❤️ piękne zdjęcie ❤️

- Super tata 😘

- Najpiękniejsze zdjęcie dnia❤️

- Bezwarunkowa miłość ❤❤❤ - piszą fani. 

My również nie mamy wątpliwości - Robert Lewandowski jest wspaniałym człowiekiem i cudownym tatą! Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie. Oczywiście piłkarzowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love♡ #milosc #tata #daddy

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Robert Lewandowski każdą wolną chwilę poświęca rodzinie! Widać, że żona i dziewczynki są dla niego całym światem! 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

Robert Lewandowski to tata na medal! 

Instagram

 

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40