East News
Newsy

Tak księżna Diana wyglądała zaraz po wypadku. Wstrząsająca relacja świadków

Tak księżna Diana wyglądała zaraz po wypadku. Wstrząsająca relacja świadków

W sierpniu tego roku minie 23 lata od tragicznego wypadku, w którym zginęła uwielbiana przez Brytyjczyków księżna Diana. Fani rodziny królewskiej do dziś nie mogą pogodzić się z tą stratą tym bardziej, że pomimo upływu lat, pojawiają się kolejne szczegóły z tego dnia. Jakiś czas temu nowe fakty w tej sprawie ujawnił jeden z fotografów, który zdradził jak księżna Diana wyglądała tuż po wypadku. 

Zobacz także: Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego!? Szokujące słowa padły po kłótni z powodu Meghan

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Jak księżna Diana wyglądała chwilę po wypadku? 

Sprawa wypadku, w którym zginęła księżna Diana po dziś dzień budzi emocje wśród fanów Brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Ustalono jednak, że tego dnia księżna uciekała przed fotografami razem ze swoim partnerem. Samochód którym podróżowała para rozbił się o filar tunelu Alma w Paryżu. Kierowca Henri Paul, a także partner księżnej Diany zginęli na miejscu. Ona sama walczyła jeszcze o życie w szpitalu. Niestety po kilku godzinach zmarła. 

Na miejscu tragicznego zdarzenia nie zabrakło także fotoreporterów, którym udało się wykonać setki zdjęć. Większość z nich nie została ujawniona. Jednak w 2008 roku Daryn Lyons w książce "Mr Paparazzi" opisał jak księżna Diana wyglądała tuż po tym tragicznym wydarzeniu. Okazało się, że pomimo iż samochód został kompletnie zniszczony, a siła uderzenia była ogromna, księżna „wyglądała jak anioł, miała tylko małe rozcięcie na czole i wyglądała dokładnie tak, jak na wielu fotografiach”. Księżna miała mieć jednak poważne problemy z oddychaniem, płakała z bólu i mówiła, że bardzo cierpi. Niestety niedługo potem straciła przytomność.

W tej sprawie głos zabrał także strażak Xavier Gourmelon, który w rozmowie z "The Sun" stwierdził, że to właśnie on razem z ekipą był pierwszy na miejscu tragicznego wypadku. Wtedy też księżna miała powiedzieć: "Mój Boże... Co się stało"? Kiedy księżna Diana straciła przytomność, strażak miał rozpocząć reanimację i przywrócił czynności życiowe kobiety. Jak stwierdził, nic jednak nie wskazywało, że za kilka godzin księżna umrze. 

East News

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Samochód, którym podróżowała m.in. ze swoim partnerem uderzył z ogromną siłą w filar tunelu Alma w Paryżu.

Księżna Diana nowy serwis
eastnews

Auto, którym podróżowała księżna Diana zostało kompletnie zniszczone. Jednak według relacji świadków, obrażenia księżnej widoczne na pierwszy rzut oka nie wskazywały na to, że "królowa ludzkich serc" umrze. 

East News

Zobacz także
księżna Diana, książę Karol

21 lat temu zginęła księżna Diana! Poznajcie wszystkie jej sekrety!

Księżna Diana i George

Książę George ma taką samą pasję, jak księżna Diana! William zdradził szczegóły!

 

księżna Diana, Harry, Wiliam
East News
Newsy
Księżna Diana cztery razy próbowała popełnić samobójstwo! Raz, gdy była w ciąży z Williamem!
Księżna Diana cztery razy próbowała popełnić samobójstwo! Raz, gdy była w ciąży z Williamem!

Nowe fakty wyszły na jaw!

Księżna Diana w białym kapeluszu
AP/East News
Newsy
Księżna Diana skończyłaby dziś 60 lat. Bulimia, depresja, tragiczny wypadek... Tak wyglądało jej życie
Jak zginęła księżna Diana i jakie były jej ostatnie słowa? Życie królowej ludzkich serc nie było usłane różami. Poznajcie jej dramatyczną historię

Księżna Diana to absolutnie ikoniczna postać dla Brytyjczyków. Choć od jej śmierci niedługo minie 24 lata, to jednak "królowa ludzkich serc" wciąż wywołuje emocje - zwłaszcza w takich momentach, jak jej urodziny. To właśnie dziś, 1 lipca 2021 roku, księżna Diana skończyłaby 60 lat.  Choć zawsze była uśmiechnięta i pełna ciepła, to jednak w jej życiu nie brakowało dramatycznych momentów. Depresja, bulimia, nieudane małżeństwo... I kiedy w końcu wszystko zaczęło się układać, jej życie przerwał tragiczny wypadek, którego świat nigdy nie zapomni. Zobacz także:  Lekarz, który walczył o życie księżnej Diany po wypadku po raz pierwszy zabrał głos! "Nie mogliśmy jej uratować" Życie Diany u boku księcia Karola Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola , od początku nie należało do udanych. Choć 29 lipca 1981 roku, gdy przysięgali sobie miłość i wierność w Katedrze Św. Pawła w Londynie, wyglądali na zakochanych i szczęśliwych, to jednak szybko okazało się, jak naprawdę ma się ich relacja. Już w pierwszych tygodniach małżeństwa, Diana przeżywała bardzo trudne chwile, które przypłaciła poważnymi problemami psychicznymi i zaburzeniami odżywiania.  Wszystko przez dawną miłość księcia Karola, Camillę. Tak naprawdę to ona zawsze była w jego sercu. Nawet narodziny Williama i Harry'ego nie zmieniły podejścia księcia do swojej żony. Syn królowej Elżbiety II z dnia na dzień tracił zainteresowanie Dianą. Męczyły go jej humory, a życie u jej boku było dla niego zbyt nużące. "Królowa ludzkich serc" pozostawiona sama sobie, popadła w bulimię i depresję. Gdy na jaw wyszły zapiski księżnej Diany, które pochodziły z jej pamiętnika dowiedzieliśmy się, że po każdej...

księżna Diana, książę William, książę Harry, książę Karol
East News
Newsy
Po 20 latach brat księżnej Diany wyjawił PRAWDZIWE miejsce pochówku Lady Di!
Po 20 latach brat księżnej Diany wyjawił PRAWDZIWE miejsce pochówku Lady Di!

Gdzie jest pochowana księżna Diana? Do tej pory za miejsce pochówku Lady Di uważano rodzinny grób w Althorp Park. Brat księżnej Diany,  Earl Spencer, po niemal 20 latach od śmierci siostry, zdradził, że księżna Diana spoczywa w zupełnie innym miejscu niż podano do publicznej wiadomości. Myląca informacja miała zostać podana celowo opinii publicznej w celu uniknięcia profanacji miejsca spoczynku księżnej Diany. Diana nie jest pochowana na terenie posiadłości swojej rodziny, jak zawsze było to mówione. Rodzina królewska chciała uniknąć sprofanowania grobu przez niektórych wielbicieli Diany i ukryła ciało w innym miejscu niż wszyscy myślą - powiedział Spencer w wypowiedzi dla serwisu internetowego "Radar Online". Gdzie znajduje się prawdziwy grób księżnej Diany?   Zobacz też:  Księżna Diana przyłapała księcia Karola z Camillą na... To musiało być straszne!   Gdzie jest grób księżnej Diany? Brat księżnej Diany, Earl Spencer, zdradził, że Lady Di została pochowana w kościele St. Mary’s Church w Great Brington. Księżna Diana spoczywa w tym samym miejscu, w którym znajduje się urna z prochami jej ojca. Miejsce jest zabezpieczone dwumetrowym płotem oraz czujnikami ruchu. 31 sierpnia minie dokładnie 20 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Od kilku tygodni nie ma dnia, żeby nie pojawiały się kolejne rewelacje na temat życia księżnej Diany. W niedzielę Channel 4 opublikował nagrania, okrzyknięte już "taśmami Diany", na których księżna sama opowiada o bulwersujących faktach ze swojego życia m.in. walce z bulimią, próbach samobójczych czy seksie z księciem Karolem. Brytyjska rodzina królewska w żaden sposób nie komentuje nowych informacji, pojawiających się w mediach na temat księżnej Diany.   Polecamy:  Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner