Twitter

Już jutro Joanna Krupa powie sakramentalne "tak" Romainowi Zago. Ślub pary odbędzie się we Włoszech, gdzie od kilku dni trwają ostatnie przygotowania do ceremonii i przyjęcia. Według bliskich celebrytki, na weselu  pojawi się tylko najbliższa rodzina i przyjaciele pary. W przerwach pomiędzy dopracowywaniem ostatnich szczegółów, Joanna regeneruje siły na urokliwej, okolicznej plaży, o czym nie omieszkała pochwalić się na profilach w serwisach społecznościowych.

To dla Joanny ostatni moment na odpoczynek. W kilka godzin po ślubie, w niedzielę, Krupa musi pojawić się na nagraniach do 3. edycji "Top Model". Współczujemy Romainowi, który po najważniejszej nocy w życiu pary obudzi się bez ukochanej u boku. Ale z drugiej strony, tylko w taki sposób Joanna mogła uniknąć ciężkiego wyboru pomiędzy nim, a dalszą karierą w Polsce. Zobacz: Życiowy dylemat Krupy - kariera albo ślub!

Na szczęście Romainowi pozostaną na tę krótką nieobecność świeżo poślubionej żony te zdjęcia z ostatnich wspólnych szaleństw:Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago