Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Twitter
Newsy

Tak Krupa bawi się dzień przed ślubem

Pochwaliła się fotkami z Włoch z ukochanym

Już jutro Joanna Krupa powie sakramentalne "tak" Romainowi Zago. Ślub pary odbędzie się we Włoszech, gdzie od kilku dni trwają ostatnie przygotowania do ceremonii i przyjęcia. Według bliskich celebrytki, na weselu  pojawi się tylko najbliższa rodzina i przyjaciele pary. W przerwach pomiędzy dopracowywaniem ostatnich szczegółów, Joanna regeneruje siły na urokliwej, okolicznej plaży, o czym nie omieszkała pochwalić się na profilach w serwisach społecznościowych.

To dla Joanny ostatni moment na odpoczynek. W kilka godzin po ślubie, w niedzielę, Krupa musi pojawić się na nagraniach do 3. edycji "Top Model". Współczujemy Romainowi, który po najważniejszej nocy w życiu pary obudzi się bez ukochanej u boku. Ale z drugiej strony, tylko w taki sposób Joanna mogła uniknąć ciężkiego wyboru pomiędzy nim, a dalszą karierą w Polsce. Zobacz: Życiowy dylemat Krupy - kariera albo ślub!

Na szczęście Romainowi pozostaną na tę krótką nieobecność świeżo poślubionej żony te zdjęcia z ostatnich wspólnych szaleństw:Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS/Twitter
Newsy
Już w sobotę ŚLUB Joanny Krupy
Chce zdążyć z ożenkiem przed "Top Model"?

Joanna Krupa od kilku miesięcy przekłada datę swojego ślubu. Kiedy wszystko już było pewne, że ślub odbędzie się w czerwcu, pojawiły się nad jej związkiem czarne chmury. Krupa musiała wybierać pomiędzy szczęściem prywatnym, a karierą w Polsce. Zobacz: Krupa wybrała karierę zamiast ślubu! Ostatecznie chyba wszystko udało się pogodzić, bo już w sobotę celebrytka powie sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu, Romainowi Zago. Jak donosi "Super Express" Joanna i Romain wylecieli już do Włoch, do nadmorskiej miejscowości Positano, gdzie odbędzie się uroczystość. Krupa zdradziła, że w ceremonii wezmą udział jedynie najbliżsi. - To jest piękne miejsce. Będziemy mieć tylko bliską rodzinę i znajomych, którzy chcą przyjechać tak daleko . Tym samym, jak widać, Joanna Krupa wreszcie przekonała narzeczonego do cichego i skromnego ślubu. Przypomnijmy, że Romain Zago do tej pory marzył o hucznym i wielkim weselu. Afterparty.pl gratuluje i życzy szczęścia!

Joanna Krupa zdradziła jak często uprawia seks z mężem
ONS
Newsy
Joanna Krupa: "Nie uprawiam seksu za często"
Problemy w małżeństwie modelki?

Joanna Krupa zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła, że jej mąż chciałby już zostać tatą. Modelka przyznała wówczas, że pomimo obietnic jakie złożyła Romainowi Zago, zdecydowała się odłożyć decyzję o macierzyństwie . Jurorka "Top Model" uznała bowiem, że zanim zostanie mamą, chce zakończyć swoje projekty telewizyjne. Zobacz: Kryzys w małżeństwie Joanny Krupy: "obiecałam Romainowi, że zostanie tatą, ale..." Okazuje się, że temat dzieci to nie jedyna kwestia sporna pomiędzy małżonkami. Jak sama Joanna Krupa przyznaje, dzieli ich również... seks! Gwiazda w rozmowie z Super Expressem żali się, że przez obowiązki w pracy jej mąż nie chce uprawiać seksu tak często jak ona sama by chciała. Nie uprawiam często seksu. Mąż i ja inaczej się na to zapatrujemy. On nie chce tak często, jakbym ja chciała. Chciałabym więcej razy dziennie, a on niestety jest zajęty pracą, jest zestresowany. Tak mamy od samego początku - mówi. Czyżby kryzys w małżeństwie Joanny Krupy i Romaina Zaigo wciąż się pogłębiał z powodu różnicy temperamentów? Zobacz też: Joanna Krupa ubezpieczyła swój pierścionek zaręczynowy. Jest warty fortunę!

Joanna Krupa i Romain Zago w nowym aucie
Newsy
Krupa kupiła ferrari za MILION złotych
Tyle zarobiła na amerykańskim reality-show

Joanna Krupa weszła do amerykańskiego show-biznesu jak burza i z tej okazji postanowiła dorównać tamtejszym gwiazdom. Ale po kolei. Celebrytka wzięła niedawno udział w nagraniach do popularnego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie programu reality-show "The Real housewives of Miami" i powoli odcina kupony od rosnącej popularności . Niedawno Joanna pojawiła się na jednej z hollywoodzkich imprez, co doczekało się oczekiwanych publikacji. Brytyjski poczytny dziennik "Daily Mail" porównał ją nawet do "drama queen". Zobacz: Brytyjski portal śmieje się z Krupy! "Wygląda jak drama queen" Na udziale w programie Krupa musiała zarobić niemało, bo jak podało "Party", sprezentowała sobie nowe białe ferrari za... 1 milion złotych! - Kamery towarzyszyły Joasi, jej siostrze i Romainowi nieustannie pomiędzy marcem a czerwcem. Już we wrześniu będzie można oglądać show w amerykańskiej stacji Bravo - mówi "Party" menadżerka Krupy, Małgorzata Leitner. Trzy miesiące pod nieprzerwanym okiem kamer opłaciły się. Teraz czekamy na efekty. Może Krupa w Stanach odniesie taki sukces jak Doda w Polsce po udziale w "Barze"?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner