Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Tak Klara Lewandowska opiekuje się siostrą, małą Laurą! Anna jest zachwycona!

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Od niespełna dwóch tygodni rodzina Lewandowskich jest już w czwórkę! 6 maja na świat przyszła druga córka pary, Laura. Wygląda na to, że Klara bardzo cieszy się, że ma rodzeństwo, a co więcej pomaga swojej mamie w opiece nad maleństwem. Tą uroczą chwilą na swoim Instagramie pochwaliła się Anna Lewandowska. Tylko spójrzcie! 

Zobacz także: Czy Ania i Robert Lewandowscy rozpuszczają swoje córki?

Klara Lewandowska opiekuje się małą Laurą!

Anna Lewandowska chociaż dopiero co po raz drugi została mamą, to jednak nie zamierza zwalniać tempa i jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Poród gwiazdy na szczęście obył się bez komplikacji, dzięki czemu szczęśliwa mama niemalże od razu mogła wrócić do domu z maleństwem. Tam czekało na nią wiele niespodzianek, które przygotowali jej mąż Robert Lewandowski oraz pierwsza córeczka Klara, która długo nie mogła doczekać się rodzeństwa! 

Chcesz zapewnić swojemu niemowlakowi najlepszą opiekę w czasie snu? Kody rabatowe Smyk to świetna okazja, aby kupić bezpieczny kokonik do snu.

Na szczęście marzenie Klarci w końcu się spełniło i od niespełna dwóch tygodni dziewczynka może cieszyć się, że ma upragnioną siostrzyczkę. Wygląda na to, że 3-latka bardzo zaangażowała się również w pomoc w opiece nad Laurą! Ostatnio na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się nagranie ze wspólnego spaceru, na którym możemy zobaczyć jak mała Klara pcha wózeczek, w którym znajduje się jej siostra. Widać, że dziewczynka jest niezwykle szczęśliwa i chętnie pomaga mamie w opiece nad maleństwem. 

Jak wiadomo nie wszystkie dzieci z takim entuzjazmem przyjmują wiadomość o rodzeństwie. Jednak jakiś czas temu Ania Lewandowska na swoim InstaStory pochwaliła się książkami, które postanowiła przeczytać, aby relacje Klary i Laury zawsze były bardzo dobre. Mama dziewczynek dodała do swojej biblioteczki takie pozycje książkowe jak "Rodzeństwo bez rywalizacji" i "Zgodne rodzeństwo". Wygląda na to, że Ania zadbała o każdy szczegół! Cudownie jest patrzeć jak dzieci mają ze sobą świetny kontakt. W przypadku Klary i Laury jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie. 

Tymczasem spójrzcie jak uroczo wygląda opieka małej Klary Lewandowskiej nad swoją siostrzyczka Laurą!

Instagram

Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja 2020 roku. Radosną nowinę jako pierwszy przekazał dumny tata, Robert Lewandowski za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Ostatnio Ania Lewandowska pochwaliła się swoją figurą po porodzie! Gwiazda wygląda przepięknie!

Anna Lewandowska w płaszczu Burberry 10 dni po porodzie
Instagram

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08