Kilka tygodni temu Izabela Janachowska bardzo zaniepokoiła fanów swoim stanem zdrowia. Gwiazda Polsatu wyznała, że niedługo po prezentacji jesiennej ramówki stacji trafiła do szpitala, a jej stan zagrażał jej życiu. Choć szybko okazało się, że samopoczucie Izabeli Janachowskiej poprawiło się na tyle, by gwiazda mogła opuścić szpital, zalecenia lekarzy były jednoznaczne: prezenterka powinna zadbać o siebie i poddać się kolejnym kontrolom i badaniom. Jak się czuje Izabela Janachowska? Zobaczcie najnowsze kadry, które rozwiewają wątpliwości!

Reklama

Co ze zdrowiem Izabeli Janachowskiej? Pokazała nowe kadry

Sierpień rozpoczął się dla Izabeli Janachowskiej i jej bliskich naprawdę dramatycznie: gwiazda w stanie zagrożenia życia trafiła na oddział neurologiczny jednej z warszawskich klinik, a gdy jej stan się ustabilizował, zdecydowała się opowiedzieć fanom o trudnym doświadczeniu, które ją spotkało. Nie ukrywała jednocześnie, że mimo poprawy stanu zdrowia, czeka ją jeszcze długa rekonwalescencja i lekarskie kontrole. Hospitalizacja Izabeli Janachowskiej zaniepokoiła fanów, którzy zastanawiali się, co dalej z jej stanem zdrowia.

Teraz, kilka tygodni po opuszczeniu szpitala, Izabela Janachowska podzieliła się z fanami kadrami z ... wakacyjnego wyjazdu. Gwiazda znalazła swój sposób na odpoczynek i pokazała, jak odpoczywa na zagranicznych wakacjach z rodziną.

Instagram @izabelajanachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska po raz pierwszy opowiedziała o szczegółach swojej choroby

Na kadrach opublikowanych przez Izabelę Janachowską widać, że gwiazda jest niezwykle zrelaksowana, a wyjazd z mężem i synkiem jest dla niej sposobem na złapanie oddechu po ostatnich, trudnych momentach. Jako destynację wyjazdu gwiazda Polsatu wybrała - podobnie jak ostatnio - Turcję i gołym okiem widać, że wypoczynek zdecydowanie jej służy.

Zobacz także
Instagram @izabelajanachowska

Jeszcze przed wyjazdem Izabela Janachowska i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, zorganizowali na Instagramie transmisję na żywo, w trakcie której gwiazda opowiedziała o objawach swojej choroby. Przestrzegła też fanów, by nie ignorowali niepokojących symptomów.

- Tak jak napisałam trafiłam na oddział neurologii. Wszystko zaczęło się od bólu głowy, dlatego napisałam ten post żebyście nie bagatelizowali objawów, sygnałów jakie wam wysyła organizm bo błahe sprawy, które często sprowadzamy do mało istotnych rzeczy są ważne. Miałam mocne bóle głowy, ale trochę tak jest że żyjemy w czasami kiedy dużo się pracuje , jest dużo okoliczności i mówmy "głowa mnie boli bo się nie wyspałam", albo "za dużo pracowałam", "za dużo stresu" - mówiła Izabela Janachowska.

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że Izabela Janachowska wraca do pełni sił. Oby tak dalej!

Reklama

Zobacz także: Izabela Janachowska nie odpoczywa po opuszczeniu szpitala. Już wystąpiła na scenie

Instagram @izabelajanachowska
Instagram @izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama