Iga Świątek w towarzystwie najbliższych świętowała swoje zwycięstwo na French Open! Wczoraj, w sobotę 10 października, 19-letnia zawodniczka osiągnęła historyczny sukces i jako pierwsza Polka zdobyła puchar turnieju Rolanda Garrosa. Szczęśliwa Iga Świątek za pośrednictwem Instagrama skomentowała swoją wygraną w prestiżowym turnieju, a jej psycholog Daria Abramowicz pokazała, jak Iga świętowała w restauracji. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Reklama

Masz ochotę na kolację z restauracji, lecz przestrzegasz restrykcji? Wykorzystaj Pyszne kod rabatowy i zamów posiłek do domu.

Iga Świątek komentuje swój wielki sukces

Iga Świątek ma dopiero 19 lat, ale już należy do grona najpopularniejszych gwiazd sportu. Tenisistka osiągnęła ogromny sukces podczas turnieju Rolanda Garrosa i jako pierwsza Polka wygrala prestiżowy konkurs. O Idze Świątek zrobiło się naprawdę głośno! Internauci i gwiazdy ruszyli z gratulacjami. Sama Iga Świątek kilka godzin po swoim zwycięstwie opublikowała na Instagramie zdjęcie z pucharem i skomentowała finał turnieju Rolanda Garrosa.

Ciężko opisać znaczenie, jakie ma dla mnie ten dzień. Osiągnięcie czegoś, o czym marzyło się tak długo wydaje się mało realne. A jednak jestem tu i właśnie wygrałam turniej Wielkiego Szlema! Sofia, dziękuję Ci za mecz i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.???????? #rg2020- napisała Iga Świątek.

Z kolei Daria Abramowicz, psycholog Igi Świątek opublikowała na Twitterze zdjęcie, jak wszyscy świętowali sukces tenisistki. Na zdjęciu możemy zobaczyć Igę Świątek, jej tatę, siostrę oraz zespół z którym na co dzień współpracuje. Wszyscy wybrali się do restauracji, a tam uczcili zwycięstwo Igi i urodziny Darii Abramowicz.

Zobaczcie, jak Iga Świątej świętowała swój sukces!

Zobacz także

Zobacz także: Iga Świątek jako pierwsza Polka wygrała turniej Rolanda Garrosa! "Jesteś wielka" komentują gwiazdy

Iga Świątek z najbliższymi świętowała swój sukces i urodziny Darii Abramowicz.

Szczęśliwa tenisistka za pośrednictwem Instagrama skomentowała swoje zwycięstwo.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama