Dawno niewidziany Andrzej Nejman pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN". Nie był jednak sam - aktorowi towarzyszył 16-letni syn. Trzeba przyznać, że Jakub jest bardzo podobny do słynnego ojca, zwłaszcza z czasów jego występów w kultowym serialu "Złotopolscy". Pod studiem "DDTVN" pojawili się paparazzi - zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Andrzej Nejman pokazał syna w "Dzień Dobry TVN"

Andrzej Nejman ma na swoim koncie udział w wielu filmach i serialach, ale nie da się ukryć, że największą popularność oraz sympatię widzów przyniosła mu rola Waldemara Złotopolskiego w hicie TVP "Złotopolscy", w którym grał w latach 1997-2008, partnerując Magdalenie Stużyńskiej. Od lat Nejman spełnia się nie tylko jako aktor, ale i... dyrektor warszawskiego Teatru Kwadrat. W "Dzień Dobry TVN" gwiazdor opowiadał o swojej pracy, a w studiu towarzyszył mu syn, 16-letni Jakub!

Bardzo się cieszę, że mam kilka ról. Jestem aktorem, reżyserem, tłumaczem, dyrektorem, menadżerem i to wszystko mogę sobie wymieniać. Nie chcę mówić, że ja się nudzę, ale cały czas mnie do czegoś ciągnie - mówił Nejman, który w tym roku świętuje 25-lecie pracy artystycznej.

Mateusz Jagielski/East News

16-letni Jakub Nejman opowiadał, jak spędza czas ze swoim ojcem, gdy ten akurat nie pracuje. Mają wiele wspólnych zainteresowań - m.in. żeglarstwo:

Przepłynęliśmy Bałtyk w październiku na ogromnej fali do Szwecji. Nie spałem sześć nocy, bo cały czas widziałem tego małego chłopczyka, który wpada mi do tych odmętów czarnych. Nieprawdopodobnie się wtedy zbliżyliśmy, bardzo się cieszę, że nam się udaje teraz coraz częściej znajdować jakieś wspólne zainteresowania - mówił aktor w "Dzień Dobry TVN".

Mateusz Jagielski/East News

Jakub dodał zaś:

Bardzo lubię jeździć z tatą samochodem. To jest taka prozaiczna rzecz, ale słuchamy sobie muzyki, rozmawiamy i to jest takie przyjemne i miłe

Andrzej Nejman niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. Poza synem Jakubem ma również córkę, 13-letnią Martę. Od lat jest szczęśliwym mężem Małgorzaty, absolwentki SGH.

Zobacz także

Zobacz także: Paweł Deląg z synami w "Dzień Dobry TVN"! Tak wyglądają Mikołaj i Paweł Junior

Reklama

Prawda, że nastolatek jest podobny do swojego ojca, Andrzeja? Myślicie, że pójdzie śladami swojego ojca i również zostanie aktorem?

Mateusz Jagielski/East News
Reklama
Reklama
Reklama