Antek Królikowski w samochodzie i nad szachownicą
Instagram/@antek.krolikowski
Newsy

Tak Antoni Królikowski bawił się z Izabelą w piątkowy wieczór. Już się nie ukrywają

Antoni Królikowski i jego ukochana pochwalili się, co ich zajmowało podczas piątkowej "domowej randki". Okazało się, że para nad wspólne imprezowanie przedkłada ambitną intelektualną rozrywkę.

Antoni Królikowski, zmagający się ostatnio z kolejnym kryzysem wizerunkowym, widocznie postanowił udowodnić, że ma zadatki na poukładanego domatora. Zdjęcie, jakie ukazało się na instagramowych profilach aktora i jego partnerki, Izabeli, sugeruje, że zakochanym nie brak pomysłów na kreatywne spędzanie czasu razem w czterech ścianach. Wygląda na to, że lubią wytężać szare komórki. Zobaczcie sami.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Antoni Królikowski zapalonym szachistą? Tak spędza czas z Izabelą

Odkąd w zeszłym roku gruchnęła wieść o rozstaniu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy, aktor nie schodzi z czołówek kolorowych magazynów. Przypomnijmy, że para nie doczekała pierwszej rocznicy ślubu, ponieważ do tego czasu zdążyła się już rozstać. Nie pomogły narodziny syna, Vincenta, które miały miejsce pół roku po ceremonii. Już wtedy rodzice chłopca nie byli razem. Celebryta związał się z kobietą imieniem Izabela, którą poznał, ponieważ mieszkała w bliskim sąsiedztwie. Choć wielu nie wróżyło tym dwojgu wspólnej przyszłości, ich związek trwa w najlepsze. Można zaryzykować stwierdzenie, że tę miłość scementowały nie tylko trudne doświadczenia - wszak ich relacja zaczęła się w atmosferze skandalu, ale i wspólne zainteresowania. Antoni Królikowski i Izabela, jak widać, nie nudzą się w swoim towarzystwie.

Zobacz takżeJoanna Opozda o usuniętym wpisie skierowanym do Antoniego Królikowskiego: "Jestem prowokowana"

Antoni Królikowski nad szachownicą
Instagram/@antek.krolikowski
,

Para pochwaliła się instagramowym obserwatorom, jak spędziła piątkowy wieczór. Myli się ten, kto uzna, że wyszli poimprezować na miasto. Przeciwnie, oddawali się aktywnościom, jakich mało kto by się po Antku Królikowskim spodziewał. Sądząc po zdjęciu z InstaStories, przywitali weekend w domu, nad filiżankami z herbatką. Rozstawili też figury na szachownicy i zaczęła się rozgrywka.

Aktor, uchwycony telefonem, ukochanej głowił się nad kolejnym ruchem. Dowodził drużyną białych i jak widać, w chwili, gdy powstawało zdjęcie, udało mu się "sprzątnąć" przeciwnikowi dwa gońce i dwa pionki. Nie wiadomo, z kim grał, bo tego nie Izabela nie ujęła w kadrze. Być może, wzorem wytrawnych szachistów, zagrał przeciw samemu sobie. Jego partnerka zajęła się innym wyzwaniem - układała kostkę Rubika. Zadanie nie należało do najtrudniejszych, bo dziewczyna wybrała kostkę 5x5x5, zwaną "profesorską". Nie wiadomo jednak, jak sobie z nią ostatecznie poradziła.

Antoni Królikowski prokuratura bada sprawę po zatrzymaniu aktora
AKPA

Chwila oddechu przyda im się na pewno. Przed kilkoma dniami w warszawskiej prokuraturze odbyło się przesłuchanie aktora. Antoni Królikowski usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej. 34-latek nie przyznaje się do winy i tłumaczy, że substancja obecna w jego organizmie to THC z medycznej marihuany, którą wspomaga terapię stwardnienia rozsianego.

Antek Królikowski, Joanna Opozda i Vincent
Instagram @antek.krolikowski @asiaopozda

Jak sądzicie, czy wieczorek przy szachownicy to element ocieplania wizerunku czy normalny rytuał aktora i jego wybranki?

Zobacz takżeAntoni Królikowski zapłacił Joannie Opoździe 45 tysięcy złotych. Zawarli nietypowy układ 

Antoni Królikowski na premierze
TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski wychodzi z komisariatu

 

Antoni Królikowski z partnerką na cmentarzu
Newsy
Antoni Królikowski razem z partnerką odwiedził grób Pawła Królikowskiego. ZDJĘCIA PAPARAZZI
Antoni Królikowski razem z ukochaną pojawili się na warszawskich Powązkach. Aktor zapalił znicz na grobie ojca. Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

Antoni Królikowski już nie ukrywa swojej partnerki. Aktor nie tylko publicznie mówi o swoich uczuciach do Izabeli, ale teraz zabrał ją również w bardzo ważne dla niego miejsce- na warszawskie Powązki, gdzie został pochowany jego ukochany ojciec. Antoni Królikowski w Dzień Wszystkich Świętych razem z partnerką odwiedził grób Pawła Królikowskiego. Antoni Królikowski z Izabelą odwiedził grób swojego ojca  Po rozstaniu z Joanną Opozdą okazało się, że Antoni Królikowski znalazł swoje szczęście u boku tajemniczej Izabeli. Kobieta nie jest związana z show-biznesem i nie pokazuje się na oficjalnych imprezach, ale co jakiś czas możemy zobaczyć ją u boku swojego partnera na zdjęciach paparazzi. Ostatnio Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie z nową partnerką, a teraz paparazzi przyłapali ich, jak razem odwiedzili grób Pawła Królikowskiego.  Zobacz także:   Przełom w relacjach Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? Zaskakujące słowa aktora Antoni Królikowski w Dzień Wszystkich Świętych razem z ukochaną pojawił się na warszawskich Powązkach. Para razem zapaliła znicz i pomodliła się przy grobie Pawła Królikowskiego, który zmarł na początku 2020 roku. Zobaczcie więcej zdjęć Antoniego Królikowskiego z partnerką!  Zobacz także:   Joanna Opozda odpowiedziała Antoniemu Królikowskiemu! Również żałuje ślubu z aktorem? Spójrzcie również, jak 1 listopada wyglądał grób Pawła Królikowskiego. Widać, że bliscy i fani nie zapomnieli o aktorze i zostawili przy grobie mnóstwo zapalonych zniczy.  Zobacz także:   Antoni Królikowski szczerze o Izabeli: "Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły"  

Antoni Królikowski na wakacjach
Instagram / antek.krolikowski
Newsy
Antoni Królikowski już nie ukrywa z kim jest na wakacjach! To debiut partnerki aktora?
Antoni Królikowski od jakiegoś czasu wypoczywa na wakacjach, a teraz dał do zrozumienia, że nie jest sam! To pierwsze takie wymowne zdjęcie!

Antoni Królikowski opublikował wymowne zdjęcia w relacji na InstaStory i po raz pierwszy udostępnił kadr z konta tajemniczej kobiety. Internauci nie mają wątpliwości, że chodzi o nową partnerkę aktora, Izabelę. Kolejne zdjęcie jest jeszcze bardziej wymowne. Czyżby Antoni Królikowski zamierzał oficjalnie poinformować, że jest w nowym związku? Antoni Królikowski już nie ukrywa, kto towarzyszy mu na wakacjach! Antoni Królikowski po rozstaniu z Joanną Opozdą wywołał w sieci prawdziwą burzę. Według medialnych doniesień para miała się rozstać jeszcze przed narodzinami Vincenta i od tej pory każde ich publikacje wywołują kontrowersje i wygląda na to, że para nie może porozumieć się w sprawach dotyczących synka. Chodzi oczywiście o głośną aferę związaną z odwołanymi chrzcinami Vincenta Królikowskiego . W mediach już od dawna jest głośno o nowym związku Antoniego Królikowskiego , który miałby się spotykać z tajemniczą Izabelą, sąsiadką Joanny Opozdy . Aktor do tej pory nie komentował tej sprawy, ale przebywający na wakacjach od jakiegoś czasu Antoni Królikowski , teraz udostępnił relację na InstaStory, która najprawdopodobniej pochodzi z konta Izabeli. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Antoni Królikowski ogłasza radosną nowinę. Internauci: "Strach się bać" To nie wszystko! W kolejnej relacji na zdjęciu widać psa, którego właścicielką jest tajemnicza Izabela. Kobieta jakiś czas temu zabrała swojego zwierzaka na spotkanie ze znajomymi i Antonim Królikowskim. Sami spójrzcie! Czyżby Antoni Królikowski już oficjalnie planował poinformować o nowym związku?             Wyświetl ten post na Instagramie            ...

Antoni Królikowski smutny
EOS
Newsy
Partnerka Antoniego Królikowskiego straciła pracę po aferze z Joanną Opozdą! Będą pracować razem?
Antoni Królikowski nie ukrywa, że nie tylko on stracił pracę, ale również jego nowa partnerka. Aktor zapowiada nowe projekty i dodaje: "będę je realizował z Izą"...

Antoni Królikowski po wielu kontrowersjach, jakie miały miejsce od czasu jego rozstania z Joanną Opozdą, udzielił szczerego wywiadu dla magazynu Party.pl, gdzie opowiedział o swoim małżeństwie, obecnej sytuacji, walce o opiekę nad synkiem i nie ukrywa, że został bez pracy: Zostałem bez pracy. Wpłynęło to na moją sytuację finansową - powiedział wprost Antoni Królikowski. Okazuje się, że również obecna partnerka Antoniego Królikowskiego musi szukać nowej pracy... Partnerka Antoniego Królikowskiego straciła pracę po aferze z Joanną Opozdą! Antoni Królikowski od czasu rozstania z Joanną Opozdą nie ukrywa, że nie miał łatwo. Kontrowersje związane z kolejnymi szokującymi projektami, wyznanie na temat choroby w programie "Przez Atlantyk" sprawiły, że aktor mówi wprost:  Zawiodłem się raczej sam sobą, bo zabrnęło to wszystko za daleko i są rzeczy, których żałuję. (...) Pogubiłem się, ale niekoniecznie trzeba było na mnie od razu rzygać - powiedział Antoni Królikowski w wywiadzie dla "Party". Antoni Królikowski dodaje jednak, że skala hejtu, z jaką przyszło mu się zmierzyć była ogromna i czuł się "momentami jak chłopiec do bicia". Zawirowania w życiu osobistym Antoniego Królikowskiego wpłynęły też na jego życie zawodowe i aktor stracił pracę w dwóch serialach , co miało duży wpływ na jego sytuację finansową: W zasadzie to ją straciłem, bo zostałem usunięty z dwóch seriali Polsatu. Pięć miesięcy dni zdjęciowych zarezerwowanych w kalendarzu zostało nagle zwolnionych i zostałem bez pracy. Wpłynęło to na moją sytuację finansową, ale paradoksalnie dało możliwość zaplanowania dalszych kroków. To nie wszystko! W wywiadzie dla "Party" Antoni Królikowski przyznaje, że planuje realizować nowe projekty, w które będzie zaangażowana jego partnerka....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik