Agnieszka Woźniak-Starak

Tak Agnieszka Woźniak-Starak relaksuje się po pracy w "Dzień Dobry TVN". "Aguś, taka z ciebie kruszynka"

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak relaksuje się po pracy w "Dzień Dobry TVN". Poświęca się swojej nowej pasji. Pokazała również zdjęcie z nowym przyjacielem. Internauci nie mogą oderwać wzroku od ich nowej fotografii ale trudno się dziwić. Zobaczcie, jak prezenterka spędza ostatnie ciepłe dni, które zaserwowała nam tegoroczna jesień. 

Zobacz także: Moda na jesień 2020: Agnieszka Woźniak-Starak w ryzykownych oversizowych spodniach i butach za 2000 zł. Nie każda kobieta odważyłaby się tak ubrać

Agnieszka Woźniak-Starak relaksuje się po pracy 

Agnieszka Woźniak-Starak od września powróciła do pracy w telewizji. Została bardzo ciepło przyjęta nie tylko przez nowych współpracowników ale również przez widzów. Internauci byli zachwyceni nowym kobiecym duetem w "Dzień Dobry TVN", jaki stworzyła z Ewą Drzyzga. Prezenterka robi się też coraz bardziej aktywna w sieci. Właśnie pokazała, jak spędza ostatnie dni lata i początek jesieni:

Taką jesień lubię 🌞

Nie da się ukryć, że od kilku dni nowa pora roku nas rozpieszcza, więc grzechem byłoby nie skorzystać z tak pięknej pogody. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła ten czas wykorzystać na jazdę konną. Na nowym zdjęciu zapozowała na przepięknym szarym koniu. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku: 

- Pani Agnieszko wygląda Pani wspaniale. Cieszę się, że znów można Panią oglądać w TV. Pozdrawiam
- Uwielbiam Cię oglądać ❤️ Piękna, inteligentna, pracowita i jeszcze z dobrym serduszkiem dla zwierząt. Moja inspiracja!🙏🏼
- Jak pięknie 🙈🔥😊
- Super odpoczynek! 🤩✌🏼
- Pięknie Pani wygląda 😘 - komplementowali

Agnieszka Woźniak-Starak pokochała jazdę konną i z pewnością nie jest to ostatni kadr w takim otoczeniu, jaki opublikowała. 

Zobacz także: Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła!

Agnieszka Woźniak-Starak relaksuje się podczas jazdy konnej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

14 września Agnieszka Woźniak-Starak na dobre wróciła do pracy w telewizji. Wraz z Ewa Drzyzgą prowadzą "Dzień Dobry TVN". 

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga
East News

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03