Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Tadeusz Chudecki w marynarce w kratę
East News
Newsy

Tadeusz Chudecki stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa! Dramat aktora "M jak miłość"!

Tadeusz Chudecki przeżywa prawdziwy dramat!

Tadeusz Chudecki przeżywa prawdziwy dramat! Okazuje się, że przez koronawirusa aktor stracił aż dwie bliskie osoby. Były gwiazdor "M jak miłość", który ostatnio wystąpił w nowym muzycznym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w rozmowie z "Faktem" przyznał, że dwie osoby z jego rodziny zaraziły się i zmarły z powodu koronawirusa. Poruszające słowa Tadeusza Chudeckiego!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Tadeusz Chudecki szczerze o dramacie we Włoszech

Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, liczba osoób zarażonych i ofiar śmiertelnych wzrasta bardzo szybko. Prawdziwy dramat rozgrywa się m.in. we Włoszech, gdzie zmarło już podad 7,5 tys. osób zarażonych koronawirusem. Okazuje się, że przez koronawirusa zmarły również dwie osoby z rodziny Tadeusza Chudeckiego. Aktor w rozmowie z "Faktem" przyznał, że nie  żyje brat i kuzyn jego zmarłej żony. Tadeusz Chudecki opowiedział o dramacie swoich bliskich! 

Straciliśmy dwie osoby. Zmarł brat mojej śp. żony, Albino, który miał 66 lat oraz 58-letni kuzyn. Natomiast drugi brat mojej żony 60-letni Giovanni jest w szpitalu w Mantui pod respiratorem. Walczy o życie- przyznał aktor. (...) Moja rodzina nie wie dokładnie jak zmarł mój szwagier. Obawiamy się, że nie został mu dostarczony respirator, bo ich brakuje- dodał.

Aktor opowiedział, jak dziś wygląda rzeczywistość jego rodziny we Włoszech. Tadeusz Chudecki zdradził, że jego bliscy są poddani kwarantannie. 

(...) Mówią, że fakt niemożności pojechania na pogrzeb jest straszny. Niestety zaostrzenia są teraz takie, że nawet najbliższa osoba nie może uczestniczyć w pogrzebie. To dramat, że mieszka się trzy kilometry od cmentarza na którym jest chowany twój ukochany członek rodziny, a nie możesz być na tym pogrzebie. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że szwagier został tak blisko domu pochowany, bo akurat moja rodzina miała grób rodzinny. Zdarza się, że teraz ciała wiezie się do innych województw, bo ludzie nie mają rodzinnych grobów, albo brakuje miejsc i tam się ich chowa, gdzie akurat jest coś wolnego. Nie brakuje też wątpliwości, co do samego pochówku. Bratowa mówi: "A czy ja wiem, że w tej trumnie to jest on?!"- Tadeusz Chudecki przyznał w rozmowie z "Faktem".

Aktor kilka dni temu opublikował w sieci poruszający wpis, w którym opowiedział o dramacie swojej rodziny. Zobaczcie sami!

Tadeuszowi Chudeckiemu życzymy dużo siły w tym trudnym czasie!

Zobacz także: Jak samodzielnie zrobić maseczkę ochronną na twarz? Przedstawiamy kilka sposobów!

Tadeusz Chudecki stracił dwie osoby przez koronawirusa.

 

Aktor stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa.

Tadeusz Chudecki w
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

Kasia Kowalska w czarnej marynarce
East News
Newsy
Aktor "M jak miłość" wspiera Kasię Kowalską, która walczy o zdrowie córki. Sam stracił bliską osobę przez koronawirusa
Tadeusz Chudecki modli się o zdrowie córki Kasi Kowalskiej. Aktor, który jakiś czas temu występował w "M jak miłość" w romowie z mediami skomentował niepokojące doniesienia dotyczące Oli Kowalskiej, która została zakażona koronawirusem i trafiła do szpitala w Anglii.

Tadeusz Chudecki modli się o zdrowie córki  Kasi Kowalskiej. Aktor, który jakiś czas temu występował w "M jak miłość" w romowie z mediami skomentował niepokojące doniesienia dotyczące Oli Kowalskiej, która została zakażona koronawirusem i trafiła do szpitala w Anglii. Tadeusz Chudecki ostatnio zdradził, że przez koronawirusa zmarł jeden z jego szwagrów, a drugi został podłączony pod respirator i walczy o życie. Teraz, w trudnych chwilach aktor wspiera Kasię Kowalską! Gwiazdor "M jak miłość" wspiera Kasię Kowalską Kasia Kowalska o swoim dramacie opowiedziała zaledwie kilka dni temu. Artystka opublikowała wówczas poruszające nagranie, w którym przyznała, że jej córka trafiła do szpitala i została zaintubowana.  Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - mówiła Kasia Kowalska na Instagramie. Kasia Kowalska ze względu na wprowadzone ograniczenia nie może polecieć do Anglii, żeby odwiedzić córkę w szpitalu. Według doniesień medialnych artystka starała się o przetransportowanie Oli do Polski, jednak jej stan zdrowia na to nie pozwala. Dziś w trudnych chwilach Kasię Kowalską wspiera Tadeusz Chudecki. Rozumiem Kasię, wiem, że najgorszy jest teraz brak informacji- w rozmowie z "Super Expressem" powiedział Tadeusz Chudecki. Wydaje mi się, że to, że jest zaintubowana, to dobrze. Pierwszy wniosek jest taki, że sytuacja była poważna i to jest rzecz smutna, ale drugi, radośniejszy, jest taki, że jest sprzęt i są w stanie jej pomóc. Nam powiedzieli wprost, że człowiek może się udusić, a jeśli jest...

Emil Karewicz nie żyje
East News
Newsy
Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie! Rodzina podjęła ważną decyzję!
Emil Karewicz na razie nie zostanie pochowany. Powodem obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa

Emil Karewicz zmarł 18 marca w wieku 97 lat, jednak pogrzeb aktora jeszcze się nie odbył. Wszystko ze względu na obostrzenia, które polski rząd wprowadził w związku z epidemią koronawirusa. W obrzędach religijnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób. Przyjaciel rodziny Karewicza w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie wspaniałego artysty.  Zobacz także:  Tadeusz Chudecki stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa! Dramat aktora "M jak miłość"! Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie Bliscy Emila Karewicza są w podwójnie trudnej sytuacji. Oprócz tego, że przeżywają teraz ogromną tragedię związaną ze śmiercią wspaniałego aktora, to dodatkowo pogrzeb artysty na razie nie może się odbyć. Rodzina zdecydowała się jedynie na kremację Karewicza, jednak ceremonia pogrzebowa zostanie zorganizowana dopiero gdy epidemia koronawirusa uspokoi się. Przyjaciel rodziny w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, że bliscy aktora chcą, aby wszyscy mogli pożegnać zmarłego artystę. Rodzina już skremowała aktora. Ale na razie pogrzeb się nie odbędzie. Najbliżsi Emila postanowili przeczekać ten trudny czas, w którym panuje koronawirus. Pogrzeb odbędzie się, kiedy wszyscy będą mogli go pożegnać. Nie wyobrażają sobie, by było inaczej – powiedział przyjaciel rodziny Emila Karewicza w rozmowie z "Super Expressem". Jak wiadomo, od 24. marca obowiązują nowe obostrzenia, które wprowadził polski rząd. Między innymi w uroczystościach kościelnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób - odnosi się to również do pogrzebów. Jak wiadomo aktor ma nie tylko liczną rodzinę, ale także rzeszę fanów, którzy z pewnością chcieliby go pożegnać. Z tego też względu rodzina zdecydowała...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner