Tadeusz Chudecki w marynarce w kratę
East News

Tadeusz Chudecki stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa! Dramat aktora "M jak miłość"!

Tadeusz Chudecki w marynarce w kratę
East News

Tadeusz Chudecki przeżywa prawdziwy dramat! Okazuje się, że przez koronawirusa aktor stracił aż dwie bliskie osoby. Były gwiazdor "M jak miłość", który ostatnio wystąpił w nowym muzycznym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w rozmowie z "Faktem" przyznał, że dwie osoby z jego rodziny zaraziły się i zmarły z powodu koronawirusa. Poruszające słowa Tadeusza Chudeckiego!

Tadeusz Chudecki szczerze o dramacie we Włoszech

Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, liczba osoób zarażonych i ofiar śmiertelnych wzrasta bardzo szybko. Prawdziwy dramat rozgrywa się m.in. we Włoszech, gdzie zmarło już podad 7,5 tys. osób zarażonych koronawirusem. Okazuje się, że przez koronawirusa zmarły również dwie osoby z rodziny Tadeusza Chudeckiego. Aktor w rozmowie z "Faktem" przyznał, że nie  żyje brat i kuzyn jego zmarłej żony. Tadeusz Chudecki opowiedział o dramacie swoich bliskich! 

Straciliśmy dwie osoby. Zmarł brat mojej śp. żony, Albino, który miał 66 lat oraz 58-letni kuzyn. Natomiast drugi brat mojej żony 60-letni Giovanni jest w szpitalu w Mantui pod respiratorem. Walczy o życie- przyznał aktor. (...) Moja rodzina nie wie dokładnie jak zmarł mój szwagier. Obawiamy się, że nie został mu dostarczony respirator, bo ich brakuje- dodał.

Aktor opowiedział, jak dziś wygląda rzeczywistość jego rodziny we Włoszech. Tadeusz Chudecki zdradził, że jego bliscy są poddani kwarantannie. 

(...) Mówią, że fakt niemożności pojechania na pogrzeb jest straszny. Niestety zaostrzenia są teraz takie, że nawet najbliższa osoba nie może uczestniczyć w pogrzebie. To dramat, że mieszka się trzy kilometry od cmentarza na którym jest chowany twój ukochany członek rodziny, a nie możesz być na tym pogrzebie. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że szwagier został tak blisko domu pochowany, bo akurat moja rodzina miała grób rodzinny. Zdarza się, że teraz ciała wiezie się do innych województw, bo ludzie nie mają rodzinnych grobów, albo brakuje miejsc i tam się ich chowa, gdzie akurat jest coś wolnego. Nie brakuje też wątpliwości, co do samego pochówku. Bratowa mówi: "A czy ja wiem, że w tej trumnie to jest on?!"- Tadeusz Chudecki przyznał w rozmowie z "Faktem".

Aktor kilka dni temu opublikował w sieci poruszający wpis, w którym opowiedział o dramacie swojej rodziny. Zobaczcie sami!

Tadeuszowi Chudeckiemu życzymy dużo siły w tym trudnym czasie!

Zobacz także: Jak samodzielnie zrobić maseczkę ochronną na twarz? Przedstawiamy kilka sposobów!

Tadeusz Chudecki stracił dwie osoby przez koronawirusa.

 

Aktor stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa.

Tadeusz Chudecki w "Star Voice. Gwiazdy mają głos"
Mat. prasowe

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13