Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Szymon Hołownia wspomina pogrzeb Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy

Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza

Szymon o pożegnaniu Roberta

W związku ze śmiercią Roberta Leszczyńskiego pojawiło się wiele wątpliwości. Sprawą zajęła się nawet prokuratura, która ustalała oficjalną przyczynę zgonu. Teraz słychać także głosy, że dziennikarz mógł odebrać sobie życie sam. Zobacz: Robert Leszczyński popełnił samobójstwo? "Wyglądał fatalnie, zapadnięty na twarzy"

Przed pochówkiem gwiazdy wiele wątpliwości wzbudzała forma pogrzebu, ponieważ Leszczyński był ateistą. Jak się okazuje pogrzeb był świecki, a rąbka tajemnicy z ceremonii uchylił nieco Szymon Hołownia na swoim blogu. Dziennikarz podkreślił, że było bardzo wzruszająco i smutno:

Szliśmy w milczeniu za trumną. Nie miałem wrażenia, że jest wesoło lub smutno, było jakoś pusto. Coś pękło, gdy chwilę przed opuszczeniem trumny do grobu, głos zabrała mama Roberta.


Jej przemowa była niezwykle emocjonalna i nawet najtwardsi uronili łzę:

Wiem, że mój syn miał ostry język. Jeśli kogoś niechcący uraził, przepraszam w jego imieniu, bo on już nie może tego zrobić. On nie był chyba taki najgorszy. To było dobre dziecko! Wychowałam go jak umiałam.Przyjął wszystkie sakramenty, w szpitalu namaścił go mądry ksiądz. Wierzę, że Dobry Bóg się nim teraz opiekuje.Spoczywaj w pokoju, synku, do zobaczenia. A kto może, niech się pomodli za niego. 


Hołownia wyznał, że sam uronił łzę i widział, że inni też nie mogli powstrzymać emocji.

Zobacz: Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
 

Szymon Hołownia na wiosennej ramówce TVN 2015


Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

 

Gwiazdy i uczestnicy "Idola" na pogrzebie Leszczyńskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim wspomina Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy
Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...
Dziennikarz pojawił się w programie dwa lata temu

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to najgłośniejszy temat ostatnich dni. Grono gwiazd i przyjaciół nie mogło uwierzyć w to, co się stało, a jak oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura ma jednak pewne wątpliwości i wszczęła w tej sprawie śledztwo. Zobacz:  Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości W świątecznym wydaniu programu "Na językach" również nie mogło zabraknąć tego tematu. Dziennikarz dwa lata temu był gościem w show, gdzie komentował bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. Redakcja zdecydowała się na wyemitowanie krótkiego fragmentu z jednego z odcinków jako krótkie wspomnienie Leszczyńskiego. Ponadto Agnieszka Szulim wypowiedziała się na ten temat: Robert, mam nadzieję, że gdzieś tam grają dobrą muzykę. Jak widać dziennikarz miał bardzo wielu przyjaciół w branży. Zobacz:   Hołownia wspomina zasługi Leszczyńskiego: To nie był tylko facet z mopem na głowie     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Szymon Hołownia wspomina Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy
Hołownia wspomina zasługi Leszczyńskiego: To nie był tylko facet z mopem na głowie
Dziennikarze poznali się wiele lat temu

Informacja o śmierci Roberta Leszczyńskiego poruszyła fanów i przyjaciół dziennikarza. Dali oni temu wyraz na portalach społecznościowych, gdzie ubolewali nad tak szybkim odejściem jurora "Idola". Wzruszającym słowom i kondolencjom nie było końca.   Zobacz: Plejada gwiazd wspomina Roberta Leszczyńskiego   Jedną z osób, która bardzo dobrze wspomina Leszczyńskiego jest Szymon Hołownia , który na swoim blogu opisał historie związane z dziennikarzem. Panowie poznali się dzięki wspólnej pracy w "Gazecie", gdzie jak wspomina Hołownia, Robert Leszczyński "był guru od muzyki rozrywkowej". Leszcz jakiego zapamiętam to po prostu megasympatyczny facet, zawsze ciekawy świata...  Chciałbym, żeby ci, co znali go z "Idola", czy "od Palikota", wiedzieli że to nie był tylko gość z "mopem na głowie", ale po prostu z dobrym sercem. I jak trzeba będzie, to na Sądzie Ostatecznym wstanę i powiem: Robert Leszczyński pewnie sporo tu i ówdzie namieszał, ale ja doświadczyłem od niego tylko dobra. Dał mi dużo ciepła, serdeczności, był lojalnym kumplem...   Hołownia pożegnał się też z przyjacielem na blogu: Odpocznij tam trochę, chłopie. I czekaj na nas, jak to Ty - nieziemsko podjarany jakimś anielskim hitem. Dziś różaniec za Ciebie. Do Zobaczenia. Zobacz: Terlikowski i Leszczyński byli przyjaciółmi. Tomasz ujawnił o czym rozmawiali   Wspomnienie o Robercie Leszczyńskim:

Michał Wiśniewski wybacza Robertowi Leszczyńskiemu
ONS/Akpa
Newsy
Leszczyński wielokrotnie krytykował muzykę Wiśniewskiego. Michał skomentował to w tabloidzie
"Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro..."

Szokująca informacja o śmierci Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wszystkimi. Przyjaciele dziennikarza wciąż wspominają jego życie, dokonania i we wzruszających słowach żegnają się z nim. Na pogrzebie, który odbył się na warszawskich Powązkach zjawiło się wielu znajomych Leszczyńskiego, którzy nie kryli łez wzruszenia w trakcie ceremonii. Zobacz: Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza Nagłe odejście dziennikarza zasmuciło również jego wrogów. Do tego grona z pewnością zaliczany jest Michał Wiśniewski , którego Leszczyński przez wiele lat krytykował za jego utwory i zachowanie. Okazuje się, że Wiśniewski na łamach jednego z tabloidów, w związku z tragicznymi wydarzeniami postanowił ogłosić, że wybacza Robertowi Leszczyńskiego. - Mama Roberta nad trumną powiedziała wszystko. Myślę, że wiele osób jej słowa odebrało pozytywnie . To, że zdecydowała się o tym powiedzieć, świadczy o jej odwadze. Jest to absolutnie wzruszające i piękne - stwierdza w rozmowie z Super Expressem . W moim przypadku nie ma o czym mówić. Już dawno wszystko zostało wybaczone. Są gorsze krzywdy na świecie niż to, co robił Leszczyński. Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że Robert nie żyje . Nikomu nie życzę źle. Jak widać to wydarzenie wstrząsnęło wieloma osobami z branży muzycznej. Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego Gwiazdy i uczestnicy "Idola" pożegnali Roberta Leszczyńskiego:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner