Agnieszka Szulim zostanie mamą?
ONS

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka chcą, żeby Agnieszka Szulim urodziła im wnuka?! Sensacyjne doniesienia tabloidu

Agnieszka Szulim zostanie mamą?
ONS

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka chcą, żeby Agnieszka Szulim jak najszybciej została mamą?! Według doniesień Faktu, rodzina narzeczonego gwiazdy TVN marzy o wnuku. Znajoma Szulim w rozmowie z tabloidem przyznała, że rodzice milionera są zachwyceni przyszłą synową.

Agnieszka skradła ich serce. Uważają, że ona i Piotrek będą wspaniałymi rodzicami. A im bardzo zależy na dziedzicu ich fortuny wynoszącej trzy miliardy złotych - pisze Fakt.

Oczekiwania rodziców narzeczonego Agnieszki Szulin ponoć nieco ją przerażają. Dziennikarka do tej pory nie myślała o tak szybkim powiększeniu rodziny - zwłaszcza, że Starakowie mają konkretne wymagania. Według tych doniesień chcą, żeby Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mieli syna.

Czuje na sobie wielką presję, boi się zawieść oczekiwania. Jak zdarzy się im dziewczynka, to dziadkowie też będą zachwyceni. Agnieszka boi się jednak, że dopóki Piotrek nie doczeka się syna, który kiedyś przejmie imperium, to ten temat będzie ciągle wracał w rodzinnych rozmowach.

Przypominamy, że już w sierpniu ma odbyć się ślub pary. Uroczystość planowana jest w rezydencji Staraków na Mazurach. Czy po ślubie młoda para zdecyduje się na dzieci?

 

Zobacz także: Agnieszka Szulim ma dość pracy w show-biznesie? "Nie chciałabym męczyć ani siebie,  ani innych"

 

Agnieszka Szulim urodzi syna?

 

Gwiazda TVN spełni marzenia przyszłych teściów o wnuku?

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48