Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS
Newsy

Ślub na Mazurach? Znamy szczegóły wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Ślub na Mazurach? Znamy szczegóły wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już okrzyknięto ślubem roku! Wiemy kiedy i gdzie para powie sobie "tak".

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Ślub Szulim i Woźniaka-Staraka

Miniony rok Agnieszka Szulim z pewnością może zaliczyć do najbardziej udanych w swojej karierze. Powód? Dziennikarka poprowadziła aż trzy programy: "Aplauz, Aplauz" oraz "Na językach" w stacji TVN oraz "Stylowy magazyn" w TVN Style, co również przełożyło się na jej stan konta. Okazuje się bowiem, że Szulim zalicza się do najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie. Ale, co najważniejsze, Agnieszka znalazła też miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka, zaręczyła się, a już w wakacje narzeczeni planują wziąć ślub.

Choć Agnieszka i Piotr nie chcą rozmawiać z prasą na temat swojego wesela, jeden ze znajomych pary zdradził magazynowi "Party" kilka szczegółów tej uroczystości!

Wesele Szulim w wakacje

Wesele pary odbędzie się w wakacje, a nie, jak wcześniej spekulowano, w czerwcu na Zamku Królewskim w Warszawie czy w Cannes! Agnieszka i Piotr planują zorganizować go w jednym z eleganckich hoteli położonych nieopodal Puszczy Piskiej.

Agnieszka i Piotr wymarzyli sobie ślub w plenerze, dlatego zależy im, by hotel był elegancki, ale jednocześnie kameralny, z pięknym widokiem na jezioro i las. Para ma już nawet kilka typów - zdradził "Party" informator. 

Jakie mają oczekiwania? Po pierwsze hotel musi pomieścić niemal 400 gości, bo tyle Szulim i Woźniak-Starak planują zaprosić na swój ślub. Po drugie, zależy im, by na terenie należącym do obiektu stanęły białe namioty, w których goście będą się bawić podczas wesela.

Jeśli chodzi o menu, to zakochanym zależy, by było wykwintne, ale łączące dania mięsne i wegetariańskie, bo Agnieszka od wielu lat nie je mięsa.

Jakie stroje przyszli państwo młodzi zaplanowali na ten ważny dzień? Więcej szczegółów w nowym numerze "Party".

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na imprezie

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak podczas Sylwestra.

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
Instagram

 

Zaręczyny Szulim i Staraka podczas balu TVN.

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka za balu TVN
WBF

 

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim.

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka za balu TVN
WBF

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
Instagram
Newsy
Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka kosztował milion złotych! A jaka była cena sukni ślubnej?
Czy było warto tyle wydać?

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka kosztował ponad milion złotych - podaje "Fakt". Tabloid oszacował szczegółowe koszty uroczystości ślubnej oraz wesela pary w romantycznej Wenecji. Biznesman i dziennikarka nie żałowali pieniędzy, by tego dnia wszystko wypadło jak najlepiej. I udało się! Ślub tej pary z pewnością był jednym z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie. Jak już wcześniej pisaliśmy, Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się w monumentalnym weneckim pałacu Ca' Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Przyjęcie weselne odbywało się w przepięknym weneckim pałacu Pisani Moretta. Gości do Wenecji zabrał specjalny samolot. A suknia panny młodej przyprawia o zawrót głowy! Ile to wszystko kosztowało? Polecamy: Przygotowania do ślubu krok po kroku   Koszty ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka   Łącznie koszty ślubu i wesele tej pary "Fakt" oszacował na kwotę 1 182 500 zł! Co się na nią złożyło? Największym kosztem był luksusowy hotel San Clemente Palace Kempiński dla pary młodej i gości weselnych. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi Zosia Ślotała, Nergal, Alicja Resich-Modlińska, dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska czy Mateusz Banasiuk. Za nocleg dla wszystkich zaproszonych para młoda zapłaciła aż 600 tysięcy złotych. O połowę mniej kosztowało przyjęcie weselne - 300 tysięcy złotych. Samolot, którym goście Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka przylecieli do Wenecji, to koszt rzędu 150 tysięcy złotych. Około 100 tysięcy złotych kosztowały taksówki wodne, którymi para młoda i ich goście przemieszczali się po weneckich kanałach. Opłata za organizację ślubu to dodatkowe 2,5 tysiąca złotych.   Ile kosztowała suknia ślubna Agnieszki Szulim?   Do kwoty należy doliczyć jeszcze koszty strojów pary młodej....

Agnieszka Szulim w różowych ustach
Newsy
Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!
Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Na ślub Agnieszki Szulim i jej narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka od pół roku czekają wszyscy . Powód? Ma to być ogromne wydarzenie towarzyskie 2016 roku . Cały czas pojawiają się kolejne doniesienia, co para planuje na ten szczególny dla nich dzień. (ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada... ) Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - kiedy ślub? Jak czytamy w najnowszym wydaniu magazynu "Party" , Szulim i Starak już rozpoczęli szczegółowe przygotowania do ceremonii, którą planują na okres wakacji, a dokładniej na sierpień. Czy rzeczywiście dziennikarka i producent filmowy już za niecałe osiem miesięcy powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Pojawił się obecnie poważny problem… Jaki? – W tym samym czasie ruszają prace nad ekranizacją biografii seksuolog Michaliny Wisłockiej, którą zagra Magdalena Boczarska. Ten projekt jest już bardzo zaawansowany, a Piotrek, który jest jego producentem, zainwestował w to ogromne pieniądze – zdradza znajomy pary. Co w związku z tym planuje zrobić Agnieszka i Piotrek? Czy przełożą ślub? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party".   Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak sylwester 2015 Agnieszka Szulim w sukience Valentino z Piotrem Woźniakiem-Starakiem Agnieszka Szulim na konferencji TVN

Agnieszka Szulim podtrzymuje grzywkę
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub w czerwcu. I ma to być uroczystość jak z bajki! "Super Express" dotarł do informacji, że ślub odbędzie się na zamku w Gniewie na Pomorzu! Podobno państwo młodzi wynajęli zamek na 7 dni, za co musieli zapłacić aż 420 tys. zł . Na zamku ma zatrzymać się ponad 300 gości młodej pary - Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Szczegóły wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka Ale to nie wszystko. Przyjęcie weselne ma się odbyć w  Wielkim Refektarzu. Jak czytamy w tabloidzie, na weselu ma nie brakować niczego. Co będą jeść goście? Będzie na nich czekać kuchnia staropolska oraz międzynarodowa. Samo jedzenie wyceniono - według SE - na 255 zł od osoby. Państwo młodzi sami dostarczą alkohol. Para młoda szykuje też podobno atrakcje dla swoich gości. Pojedynki rycerskie, koncert gregoriańskiego chóru, otrzymają też specjalną asystę honorową husarzy, strzelać będą armaty! Tańce będą odbywać się na zadaszonym dziedzińcu krzyżackiej twierdzy. "Super Express" wyliczył, że koszty takiej uroczystości przekroczą grubo ponad milion złotych! Prawda, że bajecznie? Agnieszka Szulim będzie mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka! S ama Agnieszka Szulim na Instagramie komentuje najnowsze rewelacje na swój temat bardzo znaczącymi hashtagami: ##maratonuśmiechu #ktoimwciskatekity #ilejeszczezamkówihoteli...   Zobacz: Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z milionerem! "Mam ogromny szacunek do Piotra" Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak, tak spędzali sylwestra 2015:   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak, ładna z nich para?   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się na balu TVN:  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner